Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matix90
Ty myślisz, że z czuba to tylko czubki strzelają? Poszukaj sobie goli wielkich napastników jak z czuba strzelali super szybkie piłki będąc blisko bramki. Pewnie myślisz, że z czuba to wstyd strzelać, ale większy wstyd to dać czas rywalowi, aby zabrał ci piłkę.
8
Wszyscy narzekają na Ferrana…. a on jako pionek w partii szachów zastosował strategię ofiary i pozbawił rywali gońca.
Ta zadyma to była najlepsza akcja Ferrana.
Sędzia ledwo widział z dala, ale prawidłowo wyrzucił jednego i drogiego.
2
@JuniorTM
Ferran wniósł wyniesienie Savica. Biorąc pod uwagę zejście jednego i drugiego, to w tym momencie zrobił kawał dobrej roboty.
1
@fotohobby
To kawał baby musi być !
0
@Barca2022
Żółta bo nie trafił
10
@Krzeczo
To sobie City oglądaj i nie zawracaj doopy
0
@damcio24
Z czuba szybki strzał trzeba…. musi się nauczyć tego jeszcze. Jak jest blisko bramki to szpicem jak najszybciej warto zawsze cyknąć
6
Lahoz czy Manzano by nam zVAR-owali tego gola jak nic
0
Trzeba mieć duże kompleksy i nie za równo pod kopułą, aby sobie na łbie taki „tatuaż” wyeebać.
2
Albo debilny przepis, albo interpretacja, albo jedno o drugie. Powinien być spalony w takich sytuacjach
0
@pacior95
Spokojnie, przed El Clasico jakoś następny Lahoz wydrukuje czerwo i i tak nie zagra, już oni się postarają odpowiednio.
0
„….. i w efekcie o awansie miała rozstrzygnąć dogrywka”
Skad wiesz, ze będą karne?
0
Arteta już dwa razy wziął czas w tym meczu. Sprytna strategia.
2
@VandaI
On ma kota, ale na punkcie próby przekazywania swoich genów głupoty całemu pokoleniu. Nie mając dzieci próbuje ludziom mówić jak mają żyć, jakby był ponad wszystkimi na wyższym etapie ewolucji i na dodatek cała masa „wiernych” żre mu z ręki za byle łapówkę 500 itp. Emeryturki. No i oni wszyscy razem ze swoim guru na czele nie powinni mieć dzieci, tylko co najwyżej kota, aby nie przekazywać dalej swoich genów.
0
Tak sobie oglądam Arsenał-Newcasle i myślę sobie jakby to miał sędziować Lahoz…
1
@Sylwinho2823
Nie rozumiem dlaczego chcesz jej w taki sposob nagradzać takie, mam nadzieję, kłamstwo.
0
…. a Robert Lewandowski „Złoty But”, a nie „Złotego Buta”.
Jak poprawisz to skasuj ten mój wpis.
12
@Elvisek
Ferguson oczywiście !
1
@kamil9040
Widzę, że nie masz pojęcia, ale już jak zostaną uruchomione te Patrioty, to obserwuj wszelkie informacje, jakiego rodzaju rakiety wroga będą strącać.
Bez odbioru.
0
@kamil9040
Rakiety Patriot są do obrony, a nie do ataku. Porównanie dajesz bez sensu.
8
@Soltyz
Ale on tam tylko do pracy chodzi.
6
Kibic do Mbappe po hat-tricku:
- jak to jest po francusku być „na górze”?
- piergórne!
A po meczu:
- A jak to jest po francusku być „na dole”?
- pierdolne!
2
Wreszcie znowu można było kibicować Messiemu i cieszyć się z jego wielkiego triumfu!
0
https://atakklonow.pl/12877
0
@FcPortoFan1999
Spoko… mamy 3 miejsce w tej sytuacji!
0
@KrwawiaceoczyVEB
A jeżeli nażarli się grochówki ?
9
Qr….. i cały czas ten jakiś xuj gwiżdże i gwiżdże.
0
@Encore
Ale z nami nie wygrali!
1
@Fenyx
… w końcu!
0
@Rewolucja123
Wygląda na to, że NIKT