1

@Comentateiro
Czyli Argentyna 78’

1

Grunt, że Polska może się umówić na mecz towarzyski z Niemcami bez zbędnej zwłoki.

0

@Graczdari91
Dlaczego uważasz, że Zielinski nie ma głowy na poziomie najlepszych?

3

Zagrali jak nigdy, przegrali jak zawsze.

No ale chociaż nie było deklasacji, bo po ostatnim meczu z Argentyną, to słabo to wyglądało.
Podziękowania dla naszych za ten mecz!

6

@blaugrana98
A ja pamietam jak cała masa tu na forum chciała go u nas….

0

No to jeszcze tylko pykniemy Francję, Senegal, Maroko i Koreę Pd. i jesteśmy Mistrzami Świata.

0

Szacun dla Australii!

2

Co prawda nie jestem przekonany do tej Superligi(za mało rzetelnych danych myślę mamy), ale jakoś tak się dziwnie składa, że jak Tebas coś głosi, to intuicja podpowiada mi, że trzeba myśleć dokładnie odwrotnie. Zabraliby wreszcie tego Tebasa do Hollywood. Tam z pewnością przydałby się jego specyficzny wizerunek do niejednego filmu z typami spod ciemnej gwiazdy.

0

To teraz jakby ktoś policzył ile średnio kasy zgarnął za 1 mecz xD….
Jednym pęknie żyłka wtedy, a niektórzy powiedzą „a co ci do tego?”
Mi akurat wszystko jedno, ale gdybym był np. Super Skoczkiem narciarskim czy siatkarzem, to pewne zadawałbym sobie pytanie dlaczego jest taka nierówność.

1

@Janiama
5:0 Argentyna
Moim zdaniem nie ma szans, aby Australia cokolwiek strzeliła, chyba że jakimś totalnym fuksem.

2

@hayek
Oni by najchętniej zaprogramowali tak, aby np. TVN-u wcale nie było.
A ja teraz jak zadzwonią znowu z CANAL+, aby przedłużyć umowę, to im powiem, że Ok, ale pod warunkiem, że całe TVP wyleci z ich oferty na moim tunerze.

3

„Rząd przyjął projekt ustawy, który na nowo zaprogramuje piloty milionów telewidzów w Polsce”
Niedługo wpadną na pomysł, aby człowiekowi, za przeproszeniem, fiuta zaprogramować.

2

@MesQueUnClub_87
To był całkiem dobry naszych, byłem na stadionie wtedy. Zagraliśmy wtedy o niebo lepiej niż dziś i mieliśmy sytuacje bramkowe.

2

@Bobo25
Karny z dupy jak dla mnie

0

@Janiama
No ale jak już odpadliśmy w kolejnym meczu zaraz, to psy na naszych wieszali, a trener powiedział, że jesteśmy w takiej sytuacji, że on nie wie kiedy znowu taki sukces osiągniemy i niestety miał rację.

0

@barcelonaLM
Fantastyczna wiadomość ! Uff!

0

Od kiedy wszedł Suarez to akcje Urugwaju się dobrze zazębiają!

1

@PatrychoO
Za dużo słuchasz Kaczyńskiego.

0

No i wykrakałeś….

16

No i teraz taki filmik ze wszystkimi symulkami Arabów to z 15 albo 20 minut by tego było. Żenada.

0

@Wojtah
Niestety VAR nie działa na taką okoliczność, a powinien

0

@tobiasson92
Trafił? Dotknął go lekko, a ten oszust padł jakby mu miał nogę URWAć!

0

Fajnie, że ich mamy, przypominają złote czasy drużyny Xaviego i Iniesty.

0

Jak się ma w składzie takiego zawodnika jak Gavi, to się gra, jak 12-tu na 11-tu.

0

@Janiama
Najlepsze, że stopklatkę robią jak jest moment gdy bramkarz wybija xD

16

No w TVP to jednak mają doświadczenie. Do oceny prawidłowości VAR-u, na którym siedzi młody Listkiewicz dali starego Listkiewicza. W sumie do oceny prawidłowości działania prokuratury Ziobry tak samo jest też Ziobro.

1

@mrboom
Pokazał spalony…. ale wał na początek, że głowa mała

1

@AmigoBlancos
Idą łeb w łeb!

0

Jak strzelą na remis to Modric będzie MVP

0

@Classik10
Dembele by nie skumał, nawet gdyby Robert mu pisał po francusku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?