O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 901
  • Liczba komentarzy 111
  • Polecenia 211

Komentarze

0

po komentarzach widać, że mental w Polsce się nie zmienił ; )

0

@don'T.R.I.P.e Jak nic nie rozwiązuje? w nowym systemie prawie całe ciało może być za ostatnim obrońcą i jeśli napastnik zostawi tylko kawałek nogi w linii z obrońcami to spalonego nie będzie. To znacząco zmieni grę

0

@Sullivan06 pomoc przestanie mieć wtedy znaczenie. a piłka to będą przerzuty z formacji defensywnej do ofensywnej.

A ta propozycja zmieniłaby wiele i wyeliminowała większość małych spalonych.

0

sluchaja kibicow. O co chodzi? : )

1

Cały czas sobie mówiłem, że Argentyna jeszcze nie grała z nikim dobrym, ale jednak oni są szalenie efektywnie w tym co robią.

Teraz pytanie z kim final. Ciągle w kościach czuje, że Maroko wygra ten mundial ; )

Zobacz wszystkie

31

Ogólnie bawi mnie jak ta Barcelona była budowana przed te ponad dekadę. Odchodzi jeden piłkarz (wybitny, fakt) i już wszystko im się wali - umowy sponsorskie, sprzedaż koszulek itd. To jest żart : ) Może kogoś nauczy, że klub to coś więcej niż pojedynczy piłkarze, może ktoś się nauczy by budować markę klubu jako całości, a nie opierać wszystko na jednym piłkarzu, który przecież nie musiał odchodzić. Równie dobrze mógł zginąć w wypadku samochodowym.

Taki Manchaster United ostatnio więcej grał w Lidze Europy niż Lidze Mistrzów, nie miał od dawna żadnej super gwiazdy, ale potrafili budować markę. Tak samo tyczy się to większości innych klubów.

24

Wynik akceptowany, ale to jak my gramy to jest tragedia. Ten zespół nie ma żadnego stylu, żaden piłkarz nie umie wygrać 1 na 1. Trzy podania do przodu to szczyt rozegrania.

To jest niesamowite, że mając usredniajac nienajgorszych piłkarzy gramy taki piach w porównaniu do takiej Arabii Saudyjskiej, która jak się już ogarnęła to grała do rzeczy.

U nas gra na 0 i modlitwa by coś z dupska wpadlo.

24

To jest najgorsza reprezentacja jaką widziałem za swojego świadomego życia. Zero stylu, zero techniki, zero planu wyjścia z własnej połowy i pogrania coś piłką. Tylko desperacka obrona, a jak to nie pomoże (gole wpadają) to modlitwa by inni zagrali dla nas i by kartki się zgadzały :D

Kuriozum do potęgi. Mam nadzieje, że Francuzi zrobią dokument z tego mundialu, bo chce zobaczyć jak Deschamps ogląda taśmy i analizuje grę naszej reprezentacji :D

Do póki będziemy mieli mental przegrywów i z entuzjazmem będziemy przyjmować "zwycięską porażkę", tak nic się nie zmieni i dalej będzie tu jedno wielkie bagno legitymizowane tym, że udało się wyjść z grupy.

Dziennikarze powinni ich jechać, a nie nagłówki walić JESTEŚMY W 1/8!

12

Gość wszedł i od razu gra wyglądała lepiej. Skoro to nie jest najważniejsze to sorki - ten klub skończy na dnie. Ja wiem, że dużo zarabia ale taki ma kontrakt i trudno. Skoro tak, to niech mu dadzą grać i niech pomoże klubowi za pieniądze, które bierze.

7

Jezus ludzie gdzie Wy tam mieliscie faul na lewym? gosc w niego wjechal cialem i bylo to w przepisach. Natomiast stęple w przepisach nie są.

Spalonego też nie było, więc karny słuszny.

Tutaj zawsze jak gorzej idzie to nagle problemem są sędziowie.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?