O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 534
  • Liczba komentarzy 106
  • Polecenia 210

Komentarze

1

Wstydu nie ma, ale coś z tym Lewandowskim jest nie tak. Kombinuje strasznie.

Zieliński - może głowa nie jest na poziomie najlepszych, ale technicznie to chyba jedyny zawodnik naszej repry, który mógłby grać wszędzie i nie odstawałby.

Smutne jest też to, że Grosicki to dalej ciekawszy skrzydłowy niż reszta, których posiadamy :D

2

Nie ma wstydu. Coś tam próbują (fakt, że Francuzi jakoś nas nie naciskaja), są jakieś sytuację i jak mają przegrać to trudno. Francuzi na prawie każdej pozycji mają zdecydowanie lepszych graczy.

0

Hiszpania chyba nie miała wielkiej motywacji by wygrać, mimo że w pewnym momencie sami odpadali.

0

@denying Oczywiście, ale by to wszystko się zdarzyło to musi rozpocząć się jakaś dyskusja w narodzie, a do póki pieniądze się zgadzają i do póki przelewa się z kieszeni do kieszeni, do póki leśne dziadki mają ciepłe posadki, tak nie zmieni się nic.

Obecnie mamy jednak mentalność przegrywów, to znaczy "musimy akceptować, że jest jak jest". Otóż nie musimy i media powinny w końcu zacząć tworzyć klimat do jakichkolwiek zmian.

4

@OBSERWATOR2021
I to jest właśnie mentalność przegrywa ; ) Nie, nie powinniśmy akceptować takiego stanu rzeczy. To jest 38 mln kraj w środku Europy, który nie jest też jakiś ultra biedny.Media powinny ich jechać i zacząć zniechęcać do oglądania reprezentacji i polskiej ligi, ludzie powinni tego posłuchać i przestać oglądać. Jak się pieniądze nie będą zgadzały, to w końcu zaczną się jakies reformy - na poziomie ligi, szkolenie trenerów, przede wszystkim szkolenia dzieci.Jeśli dzisiaj zawodowy piłkarz polskiej reprezentacji nie potrafi przyjąć do rzeczy piłki i jej podać w miarę precyzyjnie, to znaczy że ponieśli wszyscy porażkę. Pooglądaj ten mundial - prawie każdy zrobił progres przez te lata, a my?

Zobacz wszystkie

31

Ogólnie bawi mnie jak ta Barcelona była budowana przed te ponad dekadę. Odchodzi jeden piłkarz (wybitny, fakt) i już wszystko im się wali - umowy sponsorskie, sprzedaż koszulek itd. To jest żart : ) Może kogoś nauczy, że klub to coś więcej niż pojedynczy piłkarze, może ktoś się nauczy by budować markę klubu jako całości, a nie opierać wszystko na jednym piłkarzu, który przecież nie musiał odchodzić. Równie dobrze mógł zginąć w wypadku samochodowym.

Taki Manchaster United ostatnio więcej grał w Lidze Europy niż Lidze Mistrzów, nie miał od dawna żadnej super gwiazdy, ale potrafili budować markę. Tak samo tyczy się to większości innych klubów.

24

Wynik akceptowany, ale to jak my gramy to jest tragedia. Ten zespół nie ma żadnego stylu, żaden piłkarz nie umie wygrać 1 na 1. Trzy podania do przodu to szczyt rozegrania.

To jest niesamowite, że mając usredniajac nienajgorszych piłkarzy gramy taki piach w porównaniu do takiej Arabii Saudyjskiej, która jak się już ogarnęła to grała do rzeczy.

U nas gra na 0 i modlitwa by coś z dupska wpadlo.

24

To jest najgorsza reprezentacja jaką widziałem za swojego świadomego życia. Zero stylu, zero techniki, zero planu wyjścia z własnej połowy i pogrania coś piłką. Tylko desperacka obrona, a jak to nie pomoże (gole wpadają) to modlitwa by inni zagrali dla nas i by kartki się zgadzały :D

Kuriozum do potęgi. Mam nadzieje, że Francuzi zrobią dokument z tego mundialu, bo chce zobaczyć jak Deschamps ogląda taśmy i analizuje grę naszej reprezentacji :D

Do póki będziemy mieli mental przegrywów i z entuzjazmem będziemy przyjmować "zwycięską porażkę", tak nic się nie zmieni i dalej będzie tu jedno wielkie bagno legitymizowane tym, że udało się wyjść z grupy.

Dziennikarze powinni ich jechać, a nie nagłówki walić JESTEŚMY W 1/8!

12

Gość wszedł i od razu gra wyglądała lepiej. Skoro to nie jest najważniejsze to sorki - ten klub skończy na dnie. Ja wiem, że dużo zarabia ale taki ma kontrakt i trudno. Skoro tak, to niech mu dadzą grać i niech pomoże klubowi za pieniądze, które bierze.

7

Jezus ludzie gdzie Wy tam mieliscie faul na lewym? gosc w niego wjechal cialem i bylo to w przepisach. Natomiast stęple w przepisach nie są.

Spalonego też nie było, więc karny słuszny.

Tutaj zawsze jak gorzej idzie to nagle problemem są sędziowie.