O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Rivaldo.
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 226
  • Polecenia 341

Komentarze

1

@Midast "przykrywa kapeluszem" -człowieku popatrz ile lat ma Messi a ile Mbappe. Leo w jego wieku byl dużo lepszy niż Mbappe. Każdy to potwierdzi. Owszem Leo gra gorzej, ale to wynika właśnie z tego, że ma już za chwile 35 lat.

0

@AmigoBlancos a nie pomyślałeś, że po prostu Leo się już starzeje i jest dużo gorszy niż przed laty? On już swoje zrobił, ale i szybkość i wytrzymałość juz nie taka. Nie każdy potrafi w wieku 34 i prawie 35 lat grać jak cyborg. Messi był cyborgiem te kilka lat temu, a teraz już nie jest. Widać, że próbujesz pokazać że Ronaldo lepiej sobie radzi ze swoim peselem, zgadzam się z tym. Ale wymaganie od Messiego żeby był tym graczem co x lat temu to zwyczajne szukanie dziury w całym, czepianie się.

0

@Campeon87 ale dziś mizernie poza golem Busquetsa.

1

Strzały 4 do 16. Czy to tak trudno uderzyć z dystansu? znowu wracają dawne zmory, jakby to było tak trudno strzelić z dalszej odległosci zamiast "drobić" na małej przestrzeni.

0

@zaiks to popatrz na tę w tę 2 stronę, uwierz, że tam Barcelonę też bardzo obrażają.

Zobacz wszystkie

19

Chyba co niektórzy zapomnieli jakie problemy miała Barcelona z Willianem w meczu LM. Kiwał Katalończyków jak dzieci.Ten facet ma i drybling i przyspieszenie na b.wysokim poziomie i pogra jeszcze kilka lat.Więc jestem jak najbardziej za.

17

Mina Koemana po golu Puiga wyglądała jakby chciał powiedzieć cholera strzelił, co ja teraz zrobię,jak wytłumaczę się dziennikarzom.

17

Alfred na 1 trenera.Kto za?może to on jest rozwiązaniem ?

16

Jak Messi mógł tak kiepsko podać jak wychodzili 3 na 1 to tylko on wie... nie poznaje naszego mistrza...

14

Właśnie... przy strzale z karnego Insigne nawet się nie ruszył.