2

Lewy tylko przepraszał, że nie wziął Nasivinu dla Gila, o co chodzi qrła!?

0

@xDoMinO26x
Dobrze prawisz… Dzbandele by spalił tą akcję na 2:1 i na dodatek by nie trafił.

0

Niech Xavi lepiej cieszy, że Gil Manzano nie będzie sędziował, ani żaden inny pacan z la liga. Poza tym fajnie, że Ronaldo będzie z ławki oglądał.

0

@seba444
Musisz oglądać obydwie połowy….

0

@gora
A gdzie ja tu piszę, że mecz „pod całkowitą kontrolą”? A może wychwalam gdzieś Busiego?
Wprowadził strzelca zwycięskiego gola.
Wszystkie zmiany były słuszne.

7

Zwolnić Xaviego, nie potrafi reagować….
I co znafffffcy?

4

Trzeba jeszcze jutro wygrać, aby być w Rayu!

0

@gmdfk
W Rublach

0

@Jacob94
No chyba, że w lidze włoskiej ;-)

0

@FrankliN7
Niewiele brakowało przy tym nędznym rozbiegu.

0

Qrwa, przepraszam, ale jak ktoś bierze taki mini rozbieg to tylko cudem strzela….

0

Spoko, po rożnym strzelą….
…. tzn Real z kontry ;-)

0

@Uukasz_93
Od głowy członka chyba

3

Musi być karny, nie ma innej opcji.

0

@Limit_l3ss
W Realu tez by śmigał, bo jest to zawodnik na kontrataki.

1

@Yoshi94
Na 4:0 z Liverpoolem w samej końcówce było wtedy strzelać, to zaliczka byłaby lepsza i może byśmy wtedy jednak nie odpadli.

0

@Faun
A w sumie to kto uważa, że zawsze winny facet?
Często zdrada to skutek, a nie przyczyna, więc nie nam to oceniać.

0

@slayer
To nie miało być ironicznie. Mogliby się przy okazji też tak ładnie pożegnać.


2

Fajnie by było gdyby Shakira zaśpiewała.

0

Raczej „Złoty But”, a nie „Złotego Buta”
Ciągle ten sam błąd z biernikiem….

0

@draxidox
Wiesz co?
Trzeba było się z nią najpierw ożenić i już ;-)
Ale jeśli nie, to tez jest bardzo proste awaryjne wyjście z sytuacji gdyby US zapytał skąd miała pieniądze.
Wystarczy, że ona zezna, że zarobiła z prostytucji, a to nie jest opodatkowane, bo jak wiadomo nie wolno nikomu innemu czerpać z tego korzyści, bo grozi to więzieniem, (do którego tego całego Państwa nie da się wsadzić). Gdyby zadawali głupie pytania o tych, co mieli jej płacić, to może nawet wskazać Ciebie, a Ty możesz nawet udowodnić, że specjalnie na tą okoliczność wyjąłeś kasę z banku, aby jej zapłacić za ten słodki numer.
Ja na Twoim miejscu niczym bym się nie przejmował i dalej spał spokojnie ze swoją dziewczyną. Tzn. Wcale tak zupełnie spokojnie to był nie spał, jak fajna!
Poza tym życzę… stosunkowo udanego wieczoru.

0

Za to nie przegrał żadnego meczu LM w barwach Znicza Pruszków

1

Totalna żenada, aby reklamować jedną z tych piramid finansowych. Wstyd, albo cała prawda o finansach klubu, aby uciekać się do pozyskiwania finansowania w takich szemranych obszarach.

0

@Matix90
Ja w takich okolicznościach daję 2%, więc poniekąd o 100% więcej ;-)

0

@blakkudium
I potem jak już Gavi będzie miał żółtą kartkę to wejdzie Fati!

2

@DickSet
Ja Ci mogę tylko wytłumaczyć, jak Dembele będzie grał: 3 dobre kiwki i strata….

0

@pacior95
Ja już nie mam siły na tego Dembele, on się nadaje tylko do drużyn, które grają z kontry, a tu trzeba klepać i klepać. Koleś zrobi nawet kilka fajnych dryblingów, aby za chwilę odbić piłkę od samego siebie jak od drzewa. On niestety traci głowę jak się zamota i rzadko z tych jego dryblingów potem coś wychodzi. Ja bym mu zapodał psychologa, ale nie wiem czy to pomoże, bo nie wiem czy jego rozmiar kapelusza jest wystarczający.

1

@Matt_i1992
Bajkę to Ty opowiadasz, ale cóż pora Dobranocki więc się wstrzeliłeś idealnie.

0

@LRey
Hej, ja tylko żartowałem, bo chodziło mi o zawodnika Realu o nazwisku Valverde.
Czyli znów przegraliśmy przez Valverde, tylko zupełnie innego Valverde.

0

@LRey
Można powiedzieć, że znowu przegraliśmy przez Valverde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?