O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1285
  • Liczba komentarzy 473
  • Polecenia 756

Komentarze

0

@Mefiu94
Już chyba kiedyś o tym pisałem. Oczywiscie, że klub jest ponad każdym zawodnikiem, ale też klub jeśli chce być szanowany musi zachowywać się zawsze z klasą. Klub to kto? Laporta?Właśnie o to chodzi, że w tym jak traktujemy swoje legendy niczym się od Realu nie różnimy. Real kompletnie stracił mój szacunek po tym jak potraktował Raula I Casillasa. Nie ma problemu ze sprzedawaniem zawodników. Nawet legend. Tylko trzeba to robić z klasą. Jeśli poza wynikami nic nas nie różni od Realu, to skąd prawo do pretendowania do "Mes que un club"?

0

Nie ma sensu organizować mu "lepsze" pożegnanie, bo w naszym klubie nie ma znaczenia kto ile lat grał i ile zdrowia tutaj zostawił. Po prostu kopie się takiego zawodnika w d*** i out. Tyle zostało teraz z " Mes que un club".

0

Ktoś tutaj kłamie: albo Xavi, albo Laporta. Laporcie to już się zdarzało...

2

A dobrze sobie poradził z odejściem Messiego? Real potraktował jak szmaty Raula i Ikera. Po tym jak w Barcelonie Laporta potraktował Xaviego i Messiego " Mes que un club " po prostu nie znaczy już nic. Moralnie klib jest na dnie. Czym się różnimy od Realu? Tylko wynikami: Real ma lepsze

0

Xavi=klasa do końca. Laporta = dno/wstyd. Laporta zrobił z klubu "Mes que un cyrk" . Możemy duzo dyskutować , ale z tego szamba, które nam zafundował Laporta szybko się nie wygrzebiemy.

Zobacz wszystkie

31

Nie mamy napastników, bo nie możemy zarejestrować Depaya, dlatego szukamy nowego napastnika, którego też nie będziemy mogli zarejestrować. Są jeszcze dodatkowe warunki: napastnik musi zapewnić conajmniej 30 goli w sezonie i grać za darmo. Proste.

27

Oby to był początek czegoś lepszego

27

Te wszystkie kontuzje to już nie może byc przypadek, ale niestety też poziom sztabu medycznego.

25

Wściekli to mogą być kibice. Klub, który ponoć kolejny rok ma pustą kasę wydaje 30mln na zawodnika, który w ogóle nie gra. Gdzie to sens, gdzie logika? Kto podejmuje takie decyzje? Odpowiedzialność jakaś jest?

21

No to dyrektor sportowy nie jest potrzebny. Wystrarczy Jorge Mendes. Co przyniesie, będziemy brali.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?