O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 283
  • Liczba komentarzy 238
  • Polecenia 335

Komentarze

0

@nammah Zobaczymy gdzie będzie Pan Piłkarz jak będzie miał 30 lat.

0

@FCBurnleyMało ludzi na stadionie, to problem dla klubu, bo to są realne dochody. Każdy powinien płakać.

1

To prawda. Poczekajmy do El Clasico. Chociaż, żeby wyciagnąć poprawne wnioski chyba trzeba będzie poczekac do końca sezonu. Oby się nie okazało, że jednak sporo "turystów" przychodziło jednak dla Messiego. Może teraz zgrzeszę, ale jak jesteś turystą i jesteś teraz w Barcelonie, to dlaczego masz iść na CampNou, a nie na mecz Espanolu? Żeby się nie okazało, że Messi jednak generował znacznie większe zyski niż zakładano, kiedy z niego zrezygnowano.

1

@Kacper0309 Tochyba trochę słabo.

2

Czy ktoś może podać jaka dzisiaj była frekwencja na CampNou?

Zobacz wszystkie

31

Nie mamy napastników, bo nie możemy zarejestrować Depaya, dlatego szukamy nowego napastnika, którego też nie będziemy mogli zarejestrować. Są jeszcze dodatkowe warunki: napastnik musi zapewnić conajmniej 30 goli w sezonie i grać za darmo. Proste.

27

Oby to był początek czegoś lepszego

19

NAPRAWDĘ i szczerze: żal mi Messiego, że u schyłku kariery musi grać w takiej gó..nianej drużynie

19

Ile można słuchać tego, że potrzebujemy cierpliwości? Albo, że dobrze zagraliśmy, bo stwarzamy akcje? Ale najlepszym tekstem, wg mnie kompletnie dyskwalifikującym podejsćie trenera jest to, że ogólnie zagraliśmy dobrze , bo przeciwnicy już nie byli w stanie strzelić nam gola (trzeciego). Jest postęp, bo nie da się ukryć, że z Benficą i Bayernem dostaliśmy trzy bramki.
Ciekawe gdzie i kiedy ta cierpliwość kibiców ma granice?

13

W 80 minucie obstawiłem, że Messi strzeli 3 bramki. W 93 minucie był karny i prawie byłem pewien, że kupon mi wejdzie. I co? Dupa. Full szacun dla Messiego.