1

@Kgorecki2500
A Ty chcesz wychodzić z Unii Europejskiej, że tak wspierasz tą Konfederację?

0

@Czawi
Jaki karny? Żartujesz?

26

A kibice nie fair; zamiast bić brawa dla Ramosa za tego gola, to buczeli na niego niewdzięcznicy.

0

@Gruak
Dobre! Bardziej się uśmiałem niż przy samobóju Ramosa xD

0

@Michal1975
No kamera, jak go tak na koniec pokazała, to też się uśmiałem, że MVP

0

@Gall
Niewiele się pomyliłem.
Wyszło nawet lepiej, bo Yamal Ramosem gola zdobył!

3

Całe szczescie, że Ramos nie dostał czerwonej wcześniej!

0

Dżokera nie daje się w pierwszym składzie. Nie czytasz konferencji Xaviego, masz zaległości.

0

Zadanie dla Yamala-założyć siatkę Ramosowi.

1

@Mroziu
Podobno można palić wszystkim oprócz opon - mówił prezes swego czasu ;-)
Ja myślę, że sporo zachodu z takim rozwiązaniem jest, musisz poczytać.
Najważniejsze przy kominku jest, aby był taki, co powietrze do spalania doprowadzasz dodatkowym kanałem, a nie brane jest z pokoju. Np. Supra ma coś takiego. W takim kominku można znacznie wolniej spalać drewno i nie idzie wszystko w komin.

1

@Danqoo
Co 4-ty Polak zarabia najniższą krajową, a będą dalej równać po 15-tym X, a na koniec rządów będzie 99,9% z najniższą krajową i na dodatek w milionach będą te wynagrodzenia, jak w latach 80-tych ubiegłego wieku. Będą sami milionerzy!

1

Może jak już tyle zysku mają, to niech @redakcja napisze do nich, aby sypnęli coś grosza jako Patronite dla fcbarca.com !
Ja zupełnie serio bym im napisał gratulacje i zapytał czy by nie wsparli trochę…. Kto wie? Portal z Polski, może Lewego by zapytali?
O wait! Skasujcie szybko najpierw wszystkie wpisy hejterskie o Lewym, bo nic z tego nie będzie!

1

@John_Doe
No to włączam!

0

Nie ma co się zbytnio zastanawiać, co tam poprawić, tylko brać przykład z wielkiej Legii!

2

@fart
A nie 3 czasem?

3

Legia MISZCZ !!!!!

1

@Bartosz85
Skrada się i kombinuje jak Gil Manzano

2

I cyk 3:3 Legia w 10-kę

5

@cchesterr43
Może wzięli przykład z Mallorci

0

Fajnie! Eric zrzucił Real z fotela lidera !

2

Gdyby ten rekin szczupakiem strzelał….

0

@Joe_Pesci
C.d.n. w radiu Maryja z pewnością posłuchać będzie można

0

4

Z całej konferencji najciekawsze było co Xavi powiedział akurat o Roberto? Naprawdę?
Czy czasem nie chodzi tu o coś innego?
Wiadomo, że odezwie się cała masa hejterów Roberto i „będzie się działo”.
Tytuł - żenada, komentarze hejterskie również.

0

ATM prowadzi 3:1, a Polki wygrywają 3:1

0

Dlaczego nie grają niż z Yamalem?

0

Yamal Araujo - bardzo dobrze !

0

@MrShakira
Udowodnił, że jest jeszcze bardzo niedojrzały niestety

2

Mam wrażenie, że AEK Ateny na dopingu. Nie pamietam, abym widział tak grających zawodników (jak lwy) przez tyle czasu….

2

@karolszymek
Ostatnio od dłuższego czasu preferuję kielecki, kiedyś Białuty był dobry, ale po zmianie receptury dawno temu przepadł.
Tylko, że ten mój kielecki w aplikacji „zdrowe zakupy” ma 28/100 z Adnotacją „unikaj” ;-)
Ale zmobilizowałeś mnie do przeskanowania wszystkich jakie tylko będą w sklepie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?