O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, wiedza ogólna, wędkarstwo
  • Ulubiony zawodnik Sergio Busquets
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Reprezentacja Polski
  • Barcelonie kibicuję od dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie 3568
  • Liczba komentarzy 1794
  • Polecenia 1161

Komentarze

0

@ACRAB95
Klasowy trener? Przecież Lucho wuefista, już zapomnieliście?

52

Krótko Geri z tym madryckim parobasem. Rzygać mi się chce jak patrze na ten skorumpowany pysk. Dziś nawet przelewik od pereza nie pomógł.

7

Brawo Barca!! W koncu pokazalismy charakter i mentalnosc zwyciezcow! Xavi rowniez mega na plus, swietnie zareagowal na fatalna 1 polowe. W drugiej polowie, w oslabieniu, widzielismu wszystko czego brakowalo w pierwszej: szybkie akcje, kontry, podania za linie obrony i strzaly z dystansu. Tych elementow ogolnie brakuje w kazdym meczu z tego typu rywalem, ale druga polowa sztos!! Visca el Barca!!

8

Boixos Nois nie umarli :)

0

@Keson
A dalsza czesc tego cyklu?

Zobacz wszystkie

100

Chcę gola Leo z komentarzem Raya Hudson'a :))

87

To jeszcze na dokładkę:
Ronaldo- 258 goli, 1 tytuł
Masche- 0 goli, 4 tytuły

CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!

52

Krótko Geri z tym madryckim parobasem. Rzygać mi się chce jak patrze na ten skorumpowany pysk. Dziś nawet przelewik od pereza nie pomógł.

43

Nie macie za co przepraszać, chłopaki. Liverpool zaprezentował się lepiej i zasłużenie jest w finale. To my, kibice, przepraszamy za to, że istnieją jeszcze takie pierwotniaki jak ci z lotniska, którzy winili Leo, albo za tych pseudo ekspertów z fcbarca co uważają się za wiernych kibiców... A życzą Barcelonie porażki bo chcą się pozbyć "Gargamela". Porażka.

42

Drodzy redaktorzy, nie chcę być uszczypliwy ale muszę doczepić się do jednej sprawy.

Otóż jeszcze niedawno, fala krytyki która spadała na Sergiego Roberto sięgała zenitu... Krytykowali prawie wszyscy, piana biła się z ust większości użytkowników (tych o mniejszym ilorazie inteligencji) ale także z ust redaktorów fcbarca.

Oto cytat z oceny Sergi Roberto za mecz z Bilbao w Superpucharze Hiszpanii:
"Jego rola to gra przeciwko „kelnerom” na CN, bo na wyższy poziom raczej nie ma szans wejść."

Po czym mija kilka meczów i Roberto staje się filarem drużyny, zamyka japy wszystkim wściekłym pieskom które na niego ujadały. Niestety w gronie tych piesków znalazła się redakcja fcbarca, a konkretnie oceniający to spotkanie. Chciałbym, żebyście wiedzieli że to było słabe i to więcej nie powinno się powtarzać. Nie zniżajcie się do nizin inteligencji tego portalu i subiektywną ocenę poczynań piłkarza zostawcie sobie.
Jesteście świetną redakcją, strona jest topowa jeśli chodzi o strony kibicowskie, ale takie niuanse musicie mieć na uwadze.

Pozdrawiam, wierny czytelnik.