O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, wiedza ogólna, wędkarstwo
  • Ulubiony zawodnik Sergio Busquets
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Reprezentacja Polski
  • Barcelonie kibicuję od dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie 4172
  • Liczba komentarzy 1879
  • Polecenia 1643

Komentarze

0

Taka drużyna taki potencjał i tak spierdzielać sobie to graniem na płaczka :) Brawo czesi!

6

Nie wiem dlaczego tak mało mówi się o tym że Flick prawie 15 lat był asystentem Joachima Loewa w reprezentacji Niemiec. Gość ma warsztat trenerski opanowany na wystarczającym poziomie aby dźwignąć obecną Barcę. Jeśli zarząd pozwoli na stosowanie mu wariantów wybiegających poza "filozofię" klubu to myślę że to może się udać.

19

Łezka popłynęła mi kiedy Xavi odchodził jako piłkarz i teraz znów kiedy schodził z Pizjuan taki samotny, niechciany...
Co by nie mówić o jego warsztacie trenerskim, to jedna z największych legend Barcelony i jeden z najlepszych pomocników wszechczasów i należy mu się szacunek kibiców jak psu kość. Mówię do wszystkich żmij plujących tu jadem.
Gracies Maestro za wszystko, na zawsze będziesz w sercach kibiców, TYCH PRAWDZIWYCH!

1

Dobra nie spuszczajcie się już tak nad tym realem, Joselu był na spalonym a spalonego przy golu Kane'a nie było, jak zawsze prześcieradełka psim swędem do finału... ile do tej pory było skandali na poziomie pólfinałow i ćwierćfinałow na korzyść dla Realu, to chyba warto przypomnieć super kurtuazyjnym kibicom gratulującym realowi.. lata 2016-18 jeszcze Varu nie było, gole z kilometrowych spalonych, m.in. z Bayernem. Ale o tym sie nie mowi oni ida po kolejna decime

0

Jakiś ten Vinicius brzydki dzisiaj

Zobacz wszystkie

100

Chcę gola Leo z komentarzem Raya Hudson'a :))

87

To jeszcze na dokładkę:
Ronaldo- 258 goli, 1 tytuł
Masche- 0 goli, 4 tytuły

CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!

52

Krótko Geri z tym madryckim parobasem. Rzygać mi się chce jak patrze na ten skorumpowany pysk. Dziś nawet przelewik od pereza nie pomógł.

43

Nie macie za co przepraszać, chłopaki. Liverpool zaprezentował się lepiej i zasłużenie jest w finale. To my, kibice, przepraszamy za to, że istnieją jeszcze takie pierwotniaki jak ci z lotniska, którzy winili Leo, albo za tych pseudo ekspertów z fcbarca co uważają się za wiernych kibiców... A życzą Barcelonie porażki bo chcą się pozbyć "Gargamela". Porażka.

42

Drodzy redaktorzy, nie chcę być uszczypliwy ale muszę doczepić się do jednej sprawy.

Otóż jeszcze niedawno, fala krytyki która spadała na Sergiego Roberto sięgała zenitu... Krytykowali prawie wszyscy, piana biła się z ust większości użytkowników (tych o mniejszym ilorazie inteligencji) ale także z ust redaktorów fcbarca.

Oto cytat z oceny Sergi Roberto za mecz z Bilbao w Superpucharze Hiszpanii:
"Jego rola to gra przeciwko „kelnerom” na CN, bo na wyższy poziom raczej nie ma szans wejść."

Po czym mija kilka meczów i Roberto staje się filarem drużyny, zamyka japy wszystkim wściekłym pieskom które na niego ujadały. Niestety w gronie tych piesków znalazła się redakcja fcbarca, a konkretnie oceniający to spotkanie. Chciałbym, żebyście wiedzieli że to było słabe i to więcej nie powinno się powtarzać. Nie zniżajcie się do nizin inteligencji tego portalu i subiektywną ocenę poczynań piłkarza zostawcie sobie.
Jesteście świetną redakcją, strona jest topowa jeśli chodzi o strony kibicowskie, ale takie niuanse musicie mieć na uwadze.

Pozdrawiam, wierny czytelnik.

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?