RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bezhistorii polujesz na Ferrana?
Ahh 18 sekund różnicy, przegrałem zwycięstwo w konkursie na śmieszka roku
0
Munsien Musiala to zrobić
0
@LM10GOAT a Mainz spuchnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@zTx no i ogólnie pierdzenie mikrofonów jakby w szopie siedzieli
0
F1 Viaplay? Czy relacja nie posiada komunikatów głosowych od zespołów czy to u mnie coś? XD jakieś wersji premium nie zakupiłem czy jak?
0
Perez podriftował
0
@AllBundy 5.40 na podwójną szansę xD wchodzi jak w masło narazie
0
Ale co nadzieję zrobili na LR to ich xD
1
@Kidd
1) Max
2) Leclerc
3) Hamilton
4) Alonso
5) Gasly
6) Hulkenberg
7) Bottas
8) Tsunoda
9) Albon
10) Norris
1
@Kidd
1) Perez
2) Perez
3) RB
4) Max
5) Perez, Max, Alo
6) Nie
1
@kynio302 jak kiedyś będą grali dwoma piłkami jednocześnie to przyda się xD
1
@fcbarcafan19 po przejrzeniu "ptaszka" że to bardziej Kędzierska jest bardziej cięta na tego Bartosiaka xD
0
@Kidd do kiedy najpóźniej można obstawić? :)
22
@Deviler LaLiga: Ale to nie do mnie tak, do mnie nie
1
@ProMILs i tak to jest z LaRamblą xD dzisiaj TOP, wtedy chcieli go do więźnia zamykać xDDD
@Antimadridista_WR ale w tym rzecz że gość właśnie nie milczał, tylko przerwał mecz swojej drużyny i opowiadał bajki co piłkarz drużyny przeciwnej mu naopowiadał :D
1
@Janas11224 Odkleja ludzi co raz bardziej. Umtiti sprzed kontuzji to był potwór a nie paździerz. Ależ łatwo umniejszać i wyrzucać z pamięci graczy, gdy forma słabsza, bądź niepochlebnie wypowiedzą się o Barcy...
10
@urbipl ale, że tak przy wszystkich? Jak zwierzęta
4
@macio_944 Vinicjusz???
0
@Medium ale OF to tylko platforma do wstawiania zdjęć, ja mówię o portalach gdzie celem jest cimcirimcim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@macio_944 nie wiem jak liczysz skoro praca nawet nie zajmuje większości dnia xD
0
@Medium lepiej na takim niż na innym, chociaż pewnie Gimbuś nie miałby nic przeciwko bo "nawet go to kręci" xD
8
@KrychaFCB tam jakieś literówki wleciały bo miało być: Thomas Vermaelen. Ale się można przejęzyczyć
2
@Medium jest z tego dużo kasy $$$ XD co tam godność, moralność, poczucie wstydu i dobrego smaku, ważne że "som pieniąszki"
4
@Peciak Psychiatra: "Giuseppe Mascarpone nie istnieje, nie może Cię skrzywdzić"
Tymczasem Giuseppe Mascarpone: https://zapodaj.net/4aacf95182229.jpg.html
1
@culer_5306751 2500 na laptopa xD wczoraj poszedłem do okulisty, za okulary i oprawki wybuliłem 2700. Te 2500 na laptopa to starczy na takiego co się sam uruchamia bez korby czy dokładania węgla xD ale żeby popracować na nim to chyba tylko ułożenie pasjansa
0
@Borneo 9.00 godzina a Ty już czy jeszcze pijany?
1
Oho "Z jednej strony to naturalne, rozumiem to rozprężenie, ale na tym koniec".
Skończył się miły Denzel. Teraz będzie Pan Xavier Hernández Creus. Dwa ostatnie mecze sezonu to już na pewno wygramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Zoker no to tak jak napisałem, jesteśmy w nomen omen czarnej d. A tak na poważnie to zależy od ruchów kadrowych, na ten moment jeśli kadra się nie zmieni to znów faza grupowa LM to max a LE w zależności od losowań. Ale znając nasze szczęście to od razu dostaniemy głównego faworyta do wygrania LE i tyle będzie z przygody
0
@David_Martin Ty, ja myślałem że cały Twój wpis to żart bo chyba nie może być brane na poważnie coś zaczynające się od słów "Reakcja Viniego była spowodowana biernością arbitrów wobec rasizmu i prowokacji" XD
0
@Zoker a czy w europejskich pucharach działa karta "rasizm"? Jeśli tak, to trzeba kupić 11 czarnoskórych piłkarzy i po każdym przegranym meczu powoływać się na kartę, walkower i essa. Wszystkie puchary nasze. Jeśli nie działa to jesteśmy straceni i faza grupowa to max, jeśli przed rozpoczęciem nas nie wykluczą.