0

Wczoraj ktoś pisał, że dzisiaj na spokojnie Kielce to biorą, że zagrają o wiele pewniej niż wczoraj bo... i tutaj tysiąc pierdół dlaczego niby miałoby się tak zdarzyć xD

0

@Transu96 ja też miałem vectrę, tragedia

0

@Koperek01 tak jak tutaj wielcy naukowcy, którzy nazywali siewcami śmierci, tych którzy nie poddali się eksperymentowi medycznemu xD

0

@Mezocyklon87 gość pisze sądaże i kreuje się na nie wiem kogo, najpierw spec od medycyny, szczepionek i korony, teraz spec od politologii XD Gdzieś był całkiem prawdziwy mem na temat proporcjonalności braku wiedzy na dany temat do wypowiadania się w nim xD

0

@clyde tak zwana czarna karta historii

2

@RosjaninBut tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi xD

1

@Jonyx no bo tak jest. Najbardziej śmieszą fikołki logiczne fachowców LR, że z jednej strony LGBT jest spoko, ale Winisjusz już nie, mimo że to jedno i to samo :D

0

@barcelonaLM Sainz dostanie tyle kar za kwale, że będzie startował tyłem XD

1

@adamLeo66 znajomy nie ma kolegów do grania na odpowiednim poziomie? A koleżanka nie ma koleżanek, żeby wspólnie pobawić się piłką? ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno to musi chodzić o squasha xD

8

@PatrychoO i koło uja mu lata opinia innych

2

@Kessie
1. MAX
2. LEKLERK
3. HAM
4. ALO
5. GASLY
6. HULK
7. BOTTAS
8. TSUNODA
9. ALBON
10. PIASTRI

2

@Kessie
1. MAX
2. MAX
3. RBR
4. MAX
5. MAX, HAM, RUS
6. NIE

1

@Kessie a gdzie podsumowanie po poprzednim? :P

0

@Kengo 40 mln w 3 ratach D co się stało z finansami tego klubu to tragedia :D

2

@BorzyKrzys gość pożyczkę wziął żeby tiktonga nagrać?

0

@tomek8756 nie wiem kto gorszy. Czy ta, która pisze te brednie i w to wierzy czy ten kto zaakceptował ten bełkot do wyświetlenia xD

0

@4drian0 dziwne że jeszcze nie wprowadzili większej kwoty subskrypcji dla białych mężczyzn xD

1

@MarianoItalianoVero dłużej utrzymali 0-0 niż w ostatnim meczu old bojów z reprą USA XD

1

@Rust_Cohle pierwszy dzień na wolności i już prowokujesz?

0

@RosjaninBut Kluivert

0

@Godlo LaBamba w pigułce: pomieszać opinie różnych osób jakby to jedna osoba powiedziała i na tej podstawie wyciągać jakieś "wnioski" XD

2

@Firestone ale tym razem to już na pewno pęknie xD

1

@macio_944 świętowałeś z kolegą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Piorun a co Ci jeszcze potrzebne oprócz TVP? Tam już będziesz miał wszystko xD

0

Inter Salami, ależ to będzie z Messim chodziło

1

@wasacz chłopak ogląda TVP codziennie dla funu. Daj mu spokój już i tak ma pod górkę xD

1

@wasacz ale co to by był za atak: 35-letni dziadzia na wakacjach na jednym skrzydle i na drugim zarzygany Brazol xD

0

@barcelonaLM czyli Alemany już nie TOP? XD

0

@IronSanHybrid Niech się tak nie napalają. Po bilety teraz będą musieli stać 10 dni w kolejce na ten 18 tysięczny stadion albo oglądać z ulicy XD

1

Gość w wieku 35 lat tłumaczy przejście do Miami na przykład tym, że przez ostatnie dwa lata nie miał dużego kontaktu z rodziną i chce to naprawić xD tłumaczenie z tak zwanej koziej trąbki. To co on będzie robił po zakończeniu kariery, że wtedy planuje też nie mieć czasu dla rodziny i teraz musi jej dać trochę siebie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?