RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj ktoś pisał, że dzisiaj na spokojnie Kielce to biorą, że zagrają o wiele pewniej niż wczoraj bo... i tutaj tysiąc pierdół dlaczego niby miałoby się tak zdarzyć xD
0
@Transu96 ja też miałem vectrę, tragedia
0
@Koperek01 tak jak tutaj wielcy naukowcy, którzy nazywali siewcami śmierci, tych którzy nie poddali się eksperymentowi medycznemu xD
0
@Mezocyklon87 gość pisze sądaże i kreuje się na nie wiem kogo, najpierw spec od medycyny, szczepionek i korony, teraz spec od politologii XD Gdzieś był całkiem prawdziwy mem na temat proporcjonalności braku wiedzy na dany temat do wypowiadania się w nim xD
0
@clyde tak zwana czarna karta historii
2
@RosjaninBut tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi xD
1
@Jonyx no bo tak jest. Najbardziej śmieszą fikołki logiczne fachowców LR, że z jednej strony LGBT jest spoko, ale Winisjusz już nie, mimo że to jedno i to samo :D
0
@barcelonaLM Sainz dostanie tyle kar za kwale, że będzie startował tyłem XD
1
@adamLeo66 znajomy nie ma kolegów do grania na odpowiednim poziomie? A koleżanka nie ma koleżanek, żeby wspólnie pobawić się piłką? ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno to musi chodzić o squasha xD
8
@PatrychoO i koło uja mu lata opinia innych
2
@Kessie
1. MAX
2. LEKLERK
3. HAM
4. ALO
5. GASLY
6. HULK
7. BOTTAS
8. TSUNODA
9. ALBON
10. PIASTRI
2
@Kessie
1. MAX
2. MAX
3. RBR
4. MAX
5. MAX, HAM, RUS
6. NIE
1
@Kessie a gdzie podsumowanie po poprzednim? :P
0
@Kengo 40 mln w 3 ratach D co się stało z finansami tego klubu to tragedia :D
2
@BorzyKrzys gość pożyczkę wziął żeby tiktonga nagrać?
0
@tomek8756 nie wiem kto gorszy. Czy ta, która pisze te brednie i w to wierzy czy ten kto zaakceptował ten bełkot do wyświetlenia xD
0
@4drian0 dziwne że jeszcze nie wprowadzili większej kwoty subskrypcji dla białych mężczyzn xD
1
@MarianoItalianoVero dłużej utrzymali 0-0 niż w ostatnim meczu old bojów z reprą USA XD
1
@Rust_Cohle pierwszy dzień na wolności i już prowokujesz?
0
@RosjaninBut Kluivert
0
@Godlo LaBamba w pigułce: pomieszać opinie różnych osób jakby to jedna osoba powiedziała i na tej podstawie wyciągać jakieś "wnioski" XD
2
@Firestone ale tym razem to już na pewno pęknie xD
1
@macio_944 świętowałeś z kolegą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Piorun a co Ci jeszcze potrzebne oprócz TVP? Tam już będziesz miał wszystko xD
0
Inter Salami, ależ to będzie z Messim chodziło
1
@wasacz chłopak ogląda TVP codziennie dla funu. Daj mu spokój już i tak ma pod górkę xD
1
@wasacz ale co to by był za atak: 35-letni dziadzia na wakacjach na jednym skrzydle i na drugim zarzygany Brazol xD
0
@barcelonaLM czyli Alemany już nie TOP? XD
0
@IronSanHybrid Niech się tak nie napalają. Po bilety teraz będą musieli stać 10 dni w kolejce na ten 18 tysięczny stadion albo oglądać z ulicy XD
1
Gość w wieku 35 lat tłumaczy przejście do Miami na przykład tym, że przez ostatnie dwa lata nie miał dużego kontaktu z rodziną i chce to naprawić xD tłumaczenie z tak zwanej koziej trąbki. To co on będzie robił po zakończeniu kariery, że wtedy planuje też nie mieć czasu dla rodziny i teraz musi jej dać trochę siebie xD