RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fart trochę tych meczy do powtórzenia się już nazbierało. Im dłużej będą zwlekać tym gorzej. Pierwszy w kolejce karny Błaszczykowskiego
2
@Tomo1989 jak z wyborami, lepiej mieć nadwyżkę wyborów niż niedobór
1
@Esteban_ jeszcze Fatus wejdzie w połowie bo przecież Denzel uzna, że to Torre jest problemem xD
2
Fati jeszcze musi wejsc żeby podsumować swój sezon i skompromitować się razem z kolegą Garcią na poziomie Szombierek Bytom
5
Eryczek fenomen, ciekawe czemu nie grał w City xD ani w obronie, ani w ataku.
1
@Kessie przecież typ ma gołe pięści na zdjęciu, to efekt treningów z rojem szerszeni
1
@Death_voice no w sumie gość ma racje, przecież na dowód nawet zdjęcie zamieścił. Jakby był biały to w nocy by świecił jak księżyc XD a że był czarny to na zdjęciu też jest czarny
2
@FcPortoFan1999 albo przez toksycznych kibiców WKS z tej strony XD
1
Ciekawe jakie tym razem fikołki będą wykonywane, żeby wytłumaczyć postawę Fatiego xD
0
@Tomo1989 Krąg życia LaBamby:
1. Plotki łączące XYZ z FC Barceloną
2. Komentarze XYZ to wg mnie piłkarz idealnie skrojony do Barcelony, w końcu (tutaj podać pozycję) który umie (i tu podać najlepszą jego cechę w poprzednim klubie)
3. Po kilku nieudanych meczach: Ale nam sprzedali placka, zrobili świetny interes.
Przykład Ferrana czy Raphinii z tego sezonu jak żywy xD
1
@kuz słabo, ja 20 na to że w dogrywce Real wygra, 30 na to że po karnych xD jak juz płakać po meczu to przynajmniej ocierając łzy banknotami
0
@ranger3120 "kiedy za długo myślałeś o zbliżającej się przerwie na reprezentację"
0
@Maynard666 dobrze że piłkarze nie dawali sobie po razach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Odcinkowy na górze Bucza na Ukrainie, na dole mała polska wieś przemianowana na Buczę przez samorząd mieszkańców wsi zorganizowany przez Vladimira.
1
@Tomo1989 Tak było, nie kłamie. Źródło: "zaufaj mi".
35
@culer_5306751 ogólnie przekładać sprawy społeczne nad kwestie egzystencjalne to takie iksde w dzisiejszych czasach xD bo przecież najważniejsze jest czy będziemy mieli aborcję na życzenie. Nieważne, że nie będzie na nią nikogo stać bo wartość pieniądza będzie równa 0. Albo jak wróg wejdzie ze swoja armia to wtedy oni będą przeprowadzać i aborcję i eutanazję na życzenie i bez życzenia też xD
11
@Emhyr Albo kiedy przypomnisz sobie, że dzisiaj Anka ma zajęcia "taneczne" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Emhyr Ale by było na LaBambie:
- Xavi tylko kółeczka robi, żadnego podania do przodu,
- Iniesta niby taki dobry, ale żadnej asysty nie zrobił,
- Busquets nie nadąża za pastuchami z Japonii,
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Mow_mi_Douglas gdzie Lampard?
0
@Pawlak1992 gorszego wyboru nie mogłeś wymyśleć? Nie wiem gdzie więcej patologii będzie
1
@AlwaysBlaugrana Chyba nie rozumiesz, to LOT oficjalnie podstawił limuzyny bo wiedział, że nim lecą europosłowie, a nie że to PIS załatwiał. Dlatego w innych krajach tego nie było dla polskiej delegacji, ale domyślam się, że austriackie linie lotnicze zapewniły własne limuzyny dla europosłów austriackich na austriackiej ziemi.
A ja odnoszę się tylko do tego, że piszący post używa "(...)ci z PiS-u ładują się nie do podstawionego autobusu, ale do limuzyn LOT-u. Powiem szczerze zatkało mnie". Rzeczywiście, szok.
4
@Comentateiro szok, mając wybór pomiędzy limuzyną a jazdą autobusem każdy wybrałby autobus, no przecie xD a tutaj zatkało bo ktoś śmiał wybierać luksusową opcję xDDD
1
@Ptasior Pierwsza próba zabiegu przeszczepu mózgu. Organizm chyba odrzucił z hukiem.
2
@Kapitan hawk niezła próba Panie Komendancie
0
Ale ten Ukrainiec przypiekł skórkę od ognia
14
Chłopy przebrane w worki na śmieci 120L, 3 transformery i kula dyskotekowa. Ale parada
0
Ale że występ cyrkowy na Eurowizji?
2
@The Game 10 9
0
@TheNekro94 akurat kolor nie ma nic do tego. Można założyć różowe ciuchy i wyglądać męsko xD
0
@michal26 gdzie Dania śpiewała? Tam w tle taki elektroniczny wokal był że gość(ówa) ruszała tylko ustami.