0

piękne padolino xD

32

@cris2706 też bym miał depresję gdyby ktoś kazał mi się tak ubierać... Bo nie wierzę że zdrowy, normalny mężczyzna zakłada z własnej woli coś takiego xD

8

@IronSanHybrid "performens". I to jest normalność, czemu nas nie bierzecie na poważnie?????

8

@Ojciec5tkidzieci przecież oni uwielbiają dywagować na takie tematy, do tego dąży aktualna UE, zajmowanie się tematami które w ogóle nie mają wpływu na bezpieczeństwo państw UE XD

0

@Kidd dobrze, że kalendarz F1 dostosowany był do Twoich bananów xD

0

@MesQueUnClub96 dlatego odpisałeś xD dobra Ty lepiej powiedz ile dzisiaj Haaland wali bramek bo kupon sklecam na wieczór

4

@Kessie dzień sportu w Kenii?

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@talizmo nie tylko o Franco, ale pewien koneser holenderskiego futbolu myślał, że ta konferencja zmieni wszystko xDDD a tu nawet Lapcio mu plaskacza w twarz zafundował

1

@Pewex Tak samo jak Raphinia połykał naszych skrzydłowych gdy grał w Leeds

3

@Pewex oho zaczyna się "Każdy lepszy dopóki nie zagra słabszego meczu w barwach Barcelony" xD

0

@Kamiloza91 dlaczego nie może? Może może, ale nie chce bo po co psuć CV w takim młodym wieku? XD

2

@kylian7 podbijanie do zajętej kobiety XD już abstrahując od samej dziewczyny, żeby nie powiedzieć inaczej

0

@NeKenI mmm smak dzieciństwa

6

@Medium Real jeszcze 5 minut by miał na wbicie 2 bramek? Za dużo czasu

11

@Firestone strach pomyśleć co by było gdybyśmy nie byli drugą najbardziej ofensywną drużyną po City xD

2

ciekawa jaka wersja będzie za miesiąc xD i czy sobie je numeruje, żeby nie powtórzyć jakiejś przez przypadek

0

nad wyraz krótko utrzymał się na głównej nowy news ws. Alvesa xD elemelent działa bardzo szybko
Edit. Już wrócił

0

@macio_944 a jak powszechnie wiadomo podczas gry w snookera jest największe wydobycie paliw kopalnianych na świecie xD

7

@Emhyr ma wszystko prócz umiejętności xD

2

@FcPortoFan1999 no i nuc zmienił nick, nie można zapominać o tej zmianie xD

0

BDS z jednej z najgorszych drużyn w sezonie 2022 do jednej z najlepszych w 2023 :D

1

@FcPortoFan1999 jak to mówią programiści: "to nie bug, to feature" XD

0

@FcPortoFan1999 sędzia już przerywa mecz bo dostał info, że sprzedał całą serię xD

21

@agaFCB wyślij na priv zdjęcie, ocenię czy mam składać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Volk GigaChad Hakimi

3

@Zawsze_Wierny w pierwszym pytaniu są dwie prawidłowe odpowiedzi

0

@supraomnes1 nic takiego nie mówię, że Laporta zaorał Real xD nie fani a fanatycy chyba tylko tak mówią

0

Słowa wypowiedziane tuż przed tragedią:
@Joe_Pesci "a co mnie to obchodzi, że nie chcesz tego czytać"
Już wiesz? XD

1

@nuevojugador i to pewnie wypalone jakieś pirackie gry, empetrójki etc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?