La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

4

Przez 18 lat 43 płytki CD uzbierali? Na zaliczenie jednego przedmiotu dla całego roku jakimś projektem na uczelni profesorowie potrafili setki płyt zbierać co semestr.
Oby było więcej konkretów takich niepodważalnych bo te kartony i płytki ostentacyjnie wystawione to teatrzyk pod publiczkę.

2

@nuevojugador 4 lata

1

@nuevojugador i to pewnie wypalone jakieś pirackie gry, empetrójki etc.

1

@Tasde Ok, suma była wypłacana przez 18 lat, a powiedzmy to co wystawił to ostatnie 5 lat dokumentacji którą archiwizują, skoro zaznaczył, że te powyżej 5 lat mogły zostać zniszczone, gdyż starszych się nie przechowuje.

5

@RafiVeB Powinien odpalić jakąś płytkę, a tam pewnie nagrane z YT filmiki. "The BEAST winger from Leeds - Raphinha, WELCOME TO BARCELONA ► AMAZING SKILLS, GOALS & ASSISTS ► [DANZA KUDURO REMIX]

konto usunięte

0

@nuevojugador Taki teatrzyk pod publiczke odpowiada tłumowi. Pojechał po Tebasie, pojechał po Realu Madryt i wszystko. Nic więcej nie trzeba

0

@GdefnyMU Szczerze to mnie takie upolitycznienie nie odpowiada ani trochę. Jako oskarżeni, możemy w ramach domniemania niewinności po prostu poczekać aż nam coś udowodnią, pokażą jakieś dowody i wtedy w sądach się bronić, ale jeśli to my dobrowolnie wychodzimy z czymś takim pierwsi i jeśli rzeczywiście mamy czyste łapki i jakieś dowody, które z własnej woli chcemy pokazać to je pokażmy i nie pozwalajmy szargać dalej naszego dobrego imienia i reputacji. Co mamy w zamian tego? Obrzucanie błotem innych. Winny Perez, Tebas i Tusk. Pożywka może dla brukowców, bo nie wierzę by większość socios czy kibiców przyjęła taką linię obrony z entuzjazmem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: