RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kakixbarca ja mam Fenixa 6 pro i sobie chwalę, nie ma jakiś problemów ze złapaniem GPSa, nie traci go w trakcie aktywności, ma dużo wbudowanych aktywności do wyboru, kilka dodatków do kupienia, żeby więcej danych z treningu wyciągnąć. Zakupiony półtora roku temu i nadal bez aktywności i używania GPS tyle samo trzyma bateria co w trakcie kupna. Raz pojawił się problem z bardzo szybką utratą baterii od razu po ładowaniu, ale pomoc technicznie sprawnie powiedziała w czym tkwi problem i jak go naprawić.
1
@Kidd
1. Verstappen
2. Sainz
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Guanyu
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
1
@DonCarletto na tę okoliczność wymyślono słowo: zezłomowany xD
0
@Rust_Cohle a poszedłem spać po pierwszej bramce Vajecano xD
0
@Rust_Cohle przykaciał garnek ganiowi
1
@Kidd
1. Verstappen
2. Verstappen
3. Red Bull
4. Perez
5. Verstappen, Perez, Russell
6. Verstappen
0
@Messiah10 żarty z potężnej dominacji i 1:0 nadal się trzymają mocno
0
No jak każdy zawodnik po rozgrzewce...
0
@agaFCB kolega nie śledzi wywiadów z naszym trenejro xD
0
@marcinK0000 do kompletu brakujesz jeszcze 1 madryckiego klubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Aragorn33 to by było spotkanie dwóch najbardziej ofensywnych drużyn na świecie
0
@Pawel13sz a to mają awans do europejskich pucharów? XD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomaszgosik w TV
0
@Janas11224 po co wchodzic na flashscore znając wynik? XD
0
@Zawsze_Wierny i sam na sam nie wykorzystali z nami a tutaj ładują z każdej pozycji
14
@MOLESTA jeśli Barca będzie grać tak jak w niektórych momentach tego sezonu to kibice będą się zabijać o te właśnie miejscówki
0
@Bykunn @regatta52 bezpieczeństwo podczas wyścigu to jedno, ale co ma do tego prowadzenie bolidu? Tym bardziej na okrążeniu rozgrzewkowym xD Przecież nawet można kupić jazdę bolidem F2 dla zwykłego amatora, robią szkolenie w kilka minut i wsiadasz za kółko bolidu i robisz w ramach prezentu kilka okrążeń na wybranym torze wyścigowym.
Już abstrahując od tego, że "jednocześnie producenci mają zamiar tak zrealizować ujęcia, by przypominały realne ściganie" xD To będą musieli mocno się postarać żeby z okrążenia formującego zrobić fragmenty filmu ze ściganiem xD
0
@tomek8756 Źródło: Instytut Danych z Pupy
2
@ranger3120 Nieważne że potem nie mogłeś wejść do kina, restauracji, wylecieć na wakacje a pracodawca mógł Cię wywalić z roboty xD Ale przymusu nie było xD
0
@VegetaPolska po prostu ona taka nie jest
1
@partymaker a potem wspólna przygoda w Śląsku Wrocław bodajże :D
1
@misteriosoVEB no nie w twarz go gość już dawno był w szatni jak Kosa walczył z ostrym cieniem mgły :)
2
@Firestone ja bardziej z sytuacji w szatni Legii co się rzucał do tego z kręconymi włosami xD gość by kichnął i powalił go tym na ziemię ale dama została obrażona więc rycerz leci na odsiecz xD
1
@Vernon_Roche w tym sezonie zagrał na ten moment o 300 minut więcej niż w dwóch pozostałych w sumie, ale Ciiii...
0
Komentarz usunięty
1
@Emhyr tak się kosi buka
0
Komentarz usunięty
0
@sevs wydaje mi się że za nakładkę, ale mogę się mylić. Albo za różowe włosy
0
@Fabik87 dobra reklama, każda potwora znajdzie swojego amatora