0

@NeKenI przecież za to samo został zamknięty -.-

0

@qbuteq musnął, to odpowiednie słowo bo tam nawet uderzenia nie było xD 3 razy musiałem obejrzeć video żeby to zobaczyć

2

@Uukasz_93 hmm a gdzie video Mladenovicia który jako pierwszy wypłaca dwa liście?

1

@kamiVeB dokładnie, Fati jak wchodzi to przynajmniej naszym przeszkadza w rozgrywaniu akcji więc daje drużynie przeciwnej

0

@tbas chodzi o mecz Realu Madryt XD
@barcelonaLM 3 sek wczesniej -.-

1

@MateuszGotowka99 ale bez liczby mnogiej. Fati zepsuł i tylko on

2

Fati się podsumował. "Dajcie mu czasu!"

0

gdzie Xavi nie może, tam Amigosa pośle

2

Ten co chciał Ferranem strzelić sobie gola xD

16

ładnie Anus Fati ściągnał piłkę z nogi Pedriemu xD

0

lżej Frankie, nie z całej pety

0

Garcia XD teraz sie zacznie

0

@LM10GOAT oby jeszcze Śląsk

5

@FCB_dimiC pewnie płacili ludziom żeby przyszli na stadion, żeby potem podobni jemu mogli piać z zachwytu ile to osób marnuje swój czas na oglądanie pożal się widowiska xD

0

0

@Compadre nie wątpię xD

0

@kuz pewnie Tebas miał ostateczny głos

0

Ktoś z LaBambowiczów 3 maja bierze udział w biegu na 5 km w Warszawie? Czy tylko same grille i alkohole?

0

Komentarz usunięty

4

@Firestone ale że przeciwnicy nie odkryli jeszcze tego schematu? Tyle bramek trzasnąć w kwietniu w ten sam sposób?

0

@KlonaZepan nie dyskutuj z trollem :D sprowokuje Cię i zgłasza każdego, ja mam go zablokowanego i od razu LR jest lepszym miejscem

0

@ranger3120 chyba powinny zostać zamknięte lasy, powinniśmy chodzić w maseczkach, a najlepiej nie wychodzić z domu. Taki upał, niemiłosierne

16

@Rastafarnianin moje praktyki były za darmo, musiałem chodzić i się cieszyć, że zdobywałem doświadczenie xD straszna oferta

0

Restart ciekawszy od startu :D

1

@kiper09 wiesz w ogóle na czym polega różnica pomiędzy SC a VSC w kontekście wjazdu dźwigu na tor, żeby zabrać bolid? Biedny lewisek, jako jednemu popsuli wyścig już cały XD

2

@mekston chyba o to chodzi xD to jest cytat jak któryś hamiltoniarz tak napisał po jednym z GP w tym sezonie xD

0

@ChampionLW a to dzisiaj dzień basiaty czy chorizo?

0

@AmigoBlancos ale dałeś wybór, pomiędzy kiłą a rzeżączką...

1

@Rust_Cohle ale jak wejdzie to życie ułożysz sobie na nowo.

2

@messi33 zimną xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?