RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeKenI przecież za to samo został zamknięty -.-
0
@qbuteq musnął, to odpowiednie słowo bo tam nawet uderzenia nie było xD 3 razy musiałem obejrzeć video żeby to zobaczyć
2
@Uukasz_93 hmm a gdzie video Mladenovicia który jako pierwszy wypłaca dwa liście?
1
@kamiVeB dokładnie, Fati jak wchodzi to przynajmniej naszym przeszkadza w rozgrywaniu akcji więc daje drużynie przeciwnej
0
@tbas chodzi o mecz Realu Madryt XD
@barcelonaLM 3 sek wczesniej -.-
1
@MateuszGotowka99 ale bez liczby mnogiej. Fati zepsuł i tylko on
2
Fati się podsumował. "Dajcie mu czasu!"
0
gdzie Xavi nie może, tam Amigosa pośle
2
Ten co chciał Ferranem strzelić sobie gola xD
16
ładnie Anus Fati ściągnał piłkę z nogi Pedriemu xD
0
lżej Frankie, nie z całej pety
0
Garcia XD teraz sie zacznie
0
@LM10GOAT oby jeszcze Śląsk
5
@FCB_dimiC pewnie płacili ludziom żeby przyszli na stadion, żeby potem podobni jemu mogli piać z zachwytu ile to osób marnuje swój czas na oglądanie pożal się widowiska xD
0
@GadulkiGembulki_FCB wojna!
0
@Compadre nie wątpię xD
0
@kuz pewnie Tebas miał ostateczny głos
0
Ktoś z LaBambowiczów 3 maja bierze udział w biegu na 5 km w Warszawie? Czy tylko same grille i alkohole?
0
Komentarz usunięty
4
@Firestone ale że przeciwnicy nie odkryli jeszcze tego schematu? Tyle bramek trzasnąć w kwietniu w ten sam sposób?
0
@KlonaZepan nie dyskutuj z trollem :D sprowokuje Cię i zgłasza każdego, ja mam go zablokowanego i od razu LR jest lepszym miejscem
0
@ranger3120 chyba powinny zostać zamknięte lasy, powinniśmy chodzić w maseczkach, a najlepiej nie wychodzić z domu. Taki upał, niemiłosierne
16
@Rastafarnianin moje praktyki były za darmo, musiałem chodzić i się cieszyć, że zdobywałem doświadczenie xD straszna oferta
0
Restart ciekawszy od startu :D
1
@kiper09 wiesz w ogóle na czym polega różnica pomiędzy SC a VSC w kontekście wjazdu dźwigu na tor, żeby zabrać bolid? Biedny lewisek, jako jednemu popsuli wyścig już cały XD
2
@mekston chyba o to chodzi xD to jest cytat jak któryś hamiltoniarz tak napisał po jednym z GP w tym sezonie xD
0
@ChampionLW a to dzisiaj dzień basiaty czy chorizo?
0
@AmigoBlancos ale dałeś wybór, pomiędzy kiłą a rzeżączką...
1
@Rust_Cohle ale jak wejdzie to życie ułożysz sobie na nowo.
2
@messi33 zimną xD