O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 282
  • Liczba komentarzy 698
  • Polecenia 1467

Komentarze

7

Marciniak ma poglądy normalne jak większość z nas ale pracuje w firmie gdzie trzeba się za nie wstydzić i przepraszać, przecież to ta tolerancja w pełni. Trzymaj się Szymon i sędziuj dobrze !

2

Dawno nie byłem tak rozbity nerwowo i rozryczany

6

Wyć mi się chce że Messiego żegnailiśmy w dusznej ciemnej małej salce konferencyjnej....

8

Bon dia a tothom! Łezka się w oku kręci. Mogę śmiało powiedzieć że kończy się moje dzieciństwo bo zarówno Camp Nou w tym kształcie jak i Busquets z Albą byli cały czas w nim obecni. Tak jak Xavi, Iniesta, Ronaldinho, Eto'o, Messi, Valdes, Neymar, Suarez i wiele wiele innych. Kończy się jeden etap, zaczyna się drugi na nowym pięknym stadionie, z utalentowaną młodzieżą, z nowymi nadziejami. Piękne to było 20 lat odkąd oglądam Barcę i życzę sobie i nam żeby kolejne były jeszcze piękniejsze od wspomnień. Gràcies per tot, visca el Barca y visca Catalunya !

0

Wznawiamy Q1, andiamo fratelli, andiamo Ferrari!

Zobacz wszystkie

58

@Mazi Fakt, powinno być PO, lewica, PSL i Hołownia to to samo co pis

49

Potężna żółta łódź podwodna storpeduje dziś zbutwiałą żaglówkę z dziurawym prześcieradłem zamiast żagla

44

No i darłeś Kounde ryja że chcesz na śo i stoisz jak widły w gnoju a jeszcze gol w dupę asystowałeś. No i co będzie z tobą kawalerze?

36

Przeczytałem co na notatniku ws. gównoburzy z Vinim i jestem pozytywnie zaskoczony. Zwłaszcza jeden komentarz kończy temat "Różnica między Tobą, a Ronaldinho jest jedna. Zawsze miał szacunek do rywala i nie pajacował. Dlatego jemu kibice rywala bili brawo jak zagrał dobry mecz, a Ciebie wyzywają. Najlepiej jest osądzać kogoś, ale należy zacząć od siebie."

27

Jeden lepszy od drugiego kurwa flip i flap xD

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?