O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, Sport
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3900
  • Liczba komentarzy 2790
  • Polecenia 6334

Komentarze

zTx

29

@barcelonaLM dwa tygodnie maksymalnie i lalunia. Klasyk, jadą na kaloryce stałej i obciążeniu treningowym, chwilowo wywalili kcal ponad normę to i dolało, zaraz wrócą zwłaszcza że jak teraz mają większą kalorykę to tylko nakręci metabolizm dlatego nikt się o to nie czepia

zTx

5

@Geble Dążę do tego, że mandaty nie zmienią wiele w kwestii bezpieczeństwa na drogach. Jeśli zależy nam na zwiększeniu bezpieczeństwa to powinniśmy robić maksymalnie dużą ilość rond, bezkolizyjnych zjazdów czy przejazdów. Pierwszy przykład z brzegu, zakopianka, wlot do Krakowa od strony Myślenic. Na odcinku od Mogilan do Opatkowic, na odcinku kilku km masz co najmniej 3 przejazdy, które wołają o pomstę do nieba. Wyjazd z nich to zawsze wielkie ryzyko, można by rzec loteria. Wzniesienie, nic nie widać a ty musisz się wpisać. Jest ograniczenie 50 na jednym bo są pasy, na drugim 70. Zmienia to coś? Nie. Dalej to jest trochę rosyjska ruletka.

Odnosząc się jeszcze dogłębniej do słów "szybko ale bezpiecznie" - tak właśnie czasami bywa. Wyżej Ci wymieniłem kilka czynników jak jakość samochodu, czy właśnie umiejętności kierującego które deprymują fakt iż po prostu pewne osoby mogą jeździć szybciej i bezpieczniej. Oczywiście, iż są pewne czynniki losowe, których nie przewidzisz.

zTx

4

@Geble Jak wszędzie, w każdej grupie społecznej są ludzie rozważni i Ci którzy najpierw robią, a potem myślą albo i nie myślą. Sam obracam się wśród różnych ludzi, takich którzy prawko mam wrażenie znaleźli w chipsach (grupa A), ale też i takich którzy świetnie panują nad samochodem lub nawet są profesjonalnymi kierowcami wyścigowymi (grupa B).
Członkowie grupy A przysparzają o wiele większe zagrożenie na drodze jeżdżąc przepisowo, niż członkowie grupy B nie stosując się do danych ograniczeń prędkości. Zaczynając od umiejętności indywidualnych, przechodząc przez jakość samochodu, aż do kwestii odpowiedzialności i rozumienia ruchu drogowego. Zwiększenie kar do poziomu absurdu, a do takiego dążymy mówiąc o mandatach po kilka tysięcy złotych za przekroczenie prędkości niczego poza łataniem budżetu nie zmieni.

zTx

4

wymiana 1:1 i opłacamy pensje obu

zTx

5

Jakby tak biały czarnego zepchnął to by się skończyło na wykluczeniu z wyścigu

Zobacz wszystkie
zTx

123

I tak wyszedł przeciek jakiś czas temu, że wygra Modric - co zresztą można było przewidzieć. Mimo wszystko jak pomyślę, że Modric zgarnie ZP, a Xavi i Iniesta nie - to coś tu się Bob spierd... i nie da się tego odbudować.

zTx

91

Przewrazliwiony jestem czy Dembele na koncu lapal sie za miesnia dwuglowego?

zTx

91

La Masia umiera. Umiera przy zarządzie. Zamiast dać szansę na kolejne odkrycia, na rozwinięcie skrzydeł chociażby Samperowi, który czeka cierpliwie na swoją szansę - Ci sprowadzają dziadka z Chin.

Serce boli mnie jako kibica, czuję się okropnie.

zTx

88

Jak ten dzban moze mowic "na szczescie" nie ma gola? On ma byc obiektywnym komentatorem. Zalosny poziom polsatu

zTx

86

Kapitalne zachowanie Cesca :) i ten usmiech Sancheza. Takiw obrazki sa lepsze niz wszystko

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?