O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, Sport
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3507
  • Liczba komentarzy 2679
  • Polecenia 5941

Komentarze

zTx

9

@LuisSalvano Ronaldinho ma tyle szmalu? A skąd bierzesz informacje?

zTx

0

Semedo

z jednej strony bardzo dobrze radził sobie w pojedynkach 1 na 1, kilka odważnych podłączeń do ataku. Na ogół podobała mi się jego gra bardzo. Jednak po meczu na chłodno zacząłem się zastanawiać, praktycznie każdy jeden atak Realu przechodził jego stroną. Przy każdym przerzucie był kilka metrów dalej od Viniciusa dając mu szansę na spokojne przyjęcie piłki, opanowanie i ruszenie z nią. Pytanie czy to jego wina (błędy w ustawianiu się) czy po prostu nie miał wsparcia?

zTx

0

@matirix20 tez jestem na tym etapie, to jest misja z dodatku "Krew i wino" bodajze

zTx

1

@ksobi trafiłem na wiele komentarzy typu "lepiej dać Semedo na skrzydło, będzie lepszy niż ten Duńczyk". Może najpierw dajmy mu szansę a później oceniajmy. Dlatego aż mnie na post natchnęło

zTx

6

Braithwaite

wiele osób może go nie znać. Na pewno nie jest graczem, który odmieni oblicze drużyny. Jednak z tego co można było przeczytać, jest to również wybór Setiena. Nie rozumiem dlaczego spada taka fala krytyki i wyśmiewania zawodnika. Dostał ofertę, zaakceptował - kto by odrzucił?

Oczywiście - trzeba było zostawić Pereza, a nie płacić teraz 50% więcej za jak to można wyczytać "no name". Jednak Pereza już nie ma, a każdy gracz który może cokolwiek wnieść do ofensywy według mnie jest mile widziany.

Mam wielką nadzieję, że jednak da nam więcej niż chociażby Boateng i odegra swoją rolę chociażby w ciągu pół roku w Barcelonie. Trzeba trzymać za to kciuki, a nie deprymować na wejściu

Zobacz wszystkie
zTx

123

I tak wyszedł przeciek jakiś czas temu, że wygra Modric - co zresztą można było przewidzieć. Mimo wszystko jak pomyślę, że Modric zgarnie ZP, a Xavi i Iniesta nie - to coś tu się Bob spierd... i nie da się tego odbudować.

zTx

91

Przewrazliwiony jestem czy Dembele na koncu lapal sie za miesnia dwuglowego?

zTx

91

La Masia umiera. Umiera przy zarządzie. Zamiast dać szansę na kolejne odkrycia, na rozwinięcie skrzydeł chociażby Samperowi, który czeka cierpliwie na swoją szansę - Ci sprowadzają dziadka z Chin.

Serce boli mnie jako kibica, czuję się okropnie.

zTx

88

Jak ten dzban moze mowic "na szczescie" nie ma gola? On ma byc obiektywnym komentatorem. Zalosny poziom polsatu

zTx

86

Kapitalne zachowanie Cesca :) i ten usmiech Sancheza. Takiw obrazki sa lepsze niz wszystko