JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 Nie to co z Oviedo, a nie czekaj...
0
@Colon Serwis Roddicka z nienaturalnie niskiego wyrzutu. backhand Kuertena po linii, smecze Monfilsa z naskoku, to tak na szybko.
1
@misterio A ja już klikałem aplikuj szybko i załączałem save'e z FMa na potwierdzenie moich niebagatelnych umiejętności trenerskich.
2
Piękna remontada, dobre zmiany Flicka i mamy 3 punkty :)
1
Czy to był salgado na ławce Oviedo?
0
Pytanie do speców od Google Gemini - zacząłem się trochę bawić w generowanie obrazów i mam pytanie, czy da się gdzieś zapisywać prompty, albo czy jest tam dostępna historia używanych promptów?
0
@Kosmici auto testo
2
@Encore Przełomowy moment to był jak ich ojciec wszedł do sypialni ;)
0
@zadafcb Ten gwóźdź leciał z taką prędkością, że dopiero za trzecim razem zauważyłem piłkę
0
@Colon Kosmiczne czucie i przede wszystkim czujność do końca
0
@Colon Ja raz tak dostałem od ojca jak w parze w debla graliśmy, na szczęście on lekko serwuje więc obyło się bez trwałego uszczerbku na zdrowiu.
1
@MesQueUnClub_87 Douglas to mój ulubiony aktor, kapitalne role w Upadku i Grze.
9
@draxidox Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
5
@Commando Nadal jest!
0
@Walker Kiedyś mój ulubiony utwór i album. Teraz wciąż w topce.
2
@clyde Poznańska krew, dobrze! ;)
3
@clyde Tak sobie myślę. że keśli już tyle zapłaciłaś za wodę to powinien ją nalewać przy Tobie.
9
@Kgorecki2500 Myślę, że clou tego projektu to poprawa jakości wody z kranu, a nie narzucanie menu restauracjom.
3
@Lola120 Trzymaj się Justyna, wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki! Na pewno dasz radę z tego wyjść :)
1
@JanuszKorwinMikke Ostro, aczkolwiek celnie o Korwinie.
0
@rodineusz Czyli koniec kariery i kariera jeszcze może być. Ok, wszystko jasne.
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie tak.
1
@PatrychoO Ciężko stwierdzić, mogło się nałożyć więcej czynników. Być może jednak gra w ojczystym kraju też miała tu znaczenie.
0
@PatrychoO Może kwestia zmiany mentalnej i dojrzenia?
1
@Safrani Nie no, aż tak to nie
2
@PatrychoO Nie no, nie powiesz mi chyba, że to jest wina czterech trenerów, że Dembele u nas nie odpalił.
0
@Kengo 13 Stycznia, róbcie screeny.
6
@Safrani W sumie byłbym skłonny zgodzić się ze wszystkimi punktami, a zwłaszcza z ostatnim.
17
@Faro Pewne rzeczy nie biorą się znikąd i często jest tak, że kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Ludzie nie robiliby sobie z Ciebie beki gdybyś się tak nie gotował w dyskusjach.
28
@Faro Współczuję, ale czy to znaczy, że mamy Cię jakoś specjalnie traktować, czy o co chodzi?