1

@Safrani Te 7% dla gaśniczaków mnie przeraża, ale może to była próba na grupie wiekowej 13-17.

3

@July_6_BcN Ja bym się przywitał z Tobą i ze wszystkimi :) Chętnie bym wypił piwko z @Danny Gaucho @MesQueUnClub_87 @Gary i @Safrani i może w końcu ten debelek by wypalił tak jak @Colon pisał.

1

@Colon hehe dobre

1

@Ptasior Jeżeli Mendesa ominą kontuzje to im zrobi różnicę w USA.

1

Przydadzą się w nowym Fmie ;)

3

@Walker Kryzysowa Narzeczona, Zamki na Piasku i Tańcz Głupia Tańcz

0

@Jacob9402 Pięknie opisane, lepiej bym tego nie ujął mimo, że żadnego zwierzęcia nie posiadam :)

1

@Safrani Brauny i lewica przeszacowani moim zdaniem.

1

0

@Dankho94isback Czy to zło jest teraz z Tobą w pokoju?

A dobra, Ty piszesz o realu.

1

@Dankho94isback Wtedy, kiedy ludzie byli zajeżdżani w fabrykach za grosze, pracować musiały już dzieci, a kobiety nie miały praw wyborczych?

2

@Lark Brak konieczności codziennej walki o przetrwanie jak to miało miejsce w czasach starożytnych, wysoko rozwinięta technologia i medycyna, niemal nieograniczone możliwości przemieszczania się, względnie bezpieczna sytuacja geo-polityczna.

1

@MesQueUnClub_87 Ja horrorów akurat nie oglądam, to nie na moje nerwy.

0

@mindbender84 Szału nie ma, ale jeśli ma tylko kopać to się nada.

2

@Kessie Już wtedy cierpiała na artretyzm palców :(

1

@Kgorecki2500 Mogles trochę zagęścić, ale ważne że smakowo było dobrze

3

@Kgorecki2500 Z czego ta zupa?

1

@mekston Zrobimy reasumpcję pobicia

1

@Ghostface Przepraszam, miało być osoby poselskie, mea culpa!

2

@Arden Czy ktoś nie mógłby wrzucić fake newsa, że w sejmie można bezkarnie pobić 400 chłopa?

0

@Nightraider Drugi raz to nie przejdzie.

0

@Nightraider Jeśli będzie grał poniżej oczekiwań to logicznym wydaje się, że wymagania finansowe w stosunku do potencjalnego chętnego będą znacznie niższe.

0

@Herato Lucio?


0

@Walker Uwielbiam!

0

@Kgorecki2500 Akurat rynki już zareagowały, japoński indeks 5% w dół dzisiaj.

0

@PatrykBarca Zobacz jakie miał liczby i w jakich klubach grał. Nie był aż tak słaby jak to się powszechnie przyjęło.

2

@Lionel_Messi10 ooo tej nie znałem, dzięki!

2

@michaleu Wpisz sobie fullmatch highlights and shows - tam znajdziesz kilka legitnych.

1

@barcelonaLM Ładna asysta Rasiaka przy drugiej bramce. Idę o zakład, że dzisiaj byłby lepszy niż Świderski, Buksa i reszta tych przeciętniaków z ataku.

2

@blakkudium To jak teraz będziemy tankować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?