JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Niech wprowadzenie systemu kaucyjnego nie zwiedzie Was od faktu, że dzisiaj robimy to Peesrze na miękko.
0
@FcPortoFan1999 Dzięki za info, Kapitanie.
0
@Stinger_ jak skakali?
1
@Eklerek Ale jak to? To się tak da bez rzucania się na kort?
27
@Who_you_mam Teraz zamiast segregowania śmieci dostanę podwyżkę za gospodarowanie odpadami, ale za to będę mógł drożej kupić napoje w plastikowych butelkach, tyle wygrać.
1
@Kgorecki2500 dzięki za info, bo byłem ciekaw jak będzie z ceną, ciekawe kiedy podniosą.
2
@FCB_dimiC Dla Ciebie nie, ale dla 4-osobowej rodziny już tak.
1
@Cules69 rozwaliłeś system tym wpisem :) Co sądzisz o szczepieniach?
5
@FCB_dimiC Ja rozumiem Twój punkt widzenia, ale w głównym poście niejako wyśmiewasz sam siebie.
0
@derus Nikt tu nie pisał o byciu wybitnym piłkarzem, pomyliłeś wątki.
1
@zadafcb ok dzięki bo myślałem że piłka była wybita :)
2
3:4 @Lionel_Messi10 ?
0
@zadafcb Czemu nikt nie biegł po piłkę? Za daleko poleciała?
4
@Encore Nie widzę wad
0
@Kengo @JanuszKorwinMikke opinia?
6
@Danny Gaucho Chłop co się zagotował jak czajnik za wrzucenie suchej statystyki
0
@Colon Ja to samo.
0
@Colon Działa w internetowym radiu 357
0
@Colon Ostatnio miałem przyjemność słuchać jego audycji. Gdyby jeszcze wrócił Niedźwiecki...
1
@daniel32778 Typ już zdążył film o sobie nakręcić na Netfliksie :D
1
@Gary Sprawdź sobie film "Gra" z Michaelem Douglasem - mój ulubiony film ze świetnymi zwrotami akcji i "Lucky Number Slevin" - bardzo nieoczywista, inteligentna komedia sensacyjna.
0
@Sulimo Nie mogę przeboleć że nie udało mi się kupić jego koszulki z poprzedniego sezonu...
4
@mekston Przydałby się za Lewego w następnym sezonie.
5
@Luciano99 Coś młodo wygląda ten @Comentateiro... czy to aby nie jego wnuk?
6
@Kgorecki2500 Nieźle wyszło, ja właśnie lubię jak jest gęstszy.
7
@Arden Nuno Mendes to jest totalna bestia - dla mnie absolutny top bocznych obrońców na świecie.
2
Odsłuchuję sobie właśnie nową płytę "Saving Grace" Roberta Planta i mogę spokojnie polecić ją do słuchania w jesienne wieczory - bardzo klimatyczne brzmienia, takie wręcz otulające jak ciepły kocyk.
@Colon @NeroTFP1 @jacobFCB @Walker @Safrani i inni
1
@Arden Jak na kogoś kto wszedł do zespołu o zupełnie unikalnym stylu gry to
spisuje się całkiem dobrze, daje liczby, jest dynamiczny, ma dobry strzał. Myślę, że będzie jeszcze lepiej.
1
@Safrani Dzięki za rekomendacje, w srodę się wybierzemy
9
@Luciano99 *szanucek