JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Akurat rynki już zareagowały, japoński indeks 5% w dół dzisiaj.
0
@PatrykBarca Zobacz jakie miał liczby i w jakich klubach grał. Nie był aż tak słaby jak to się powszechnie przyjęło.
2
@Lionel_Messi10 ooo tej nie znałem, dzięki!
2
@michaleu Wpisz sobie fullmatch highlights and shows - tam znajdziesz kilka legitnych.
1
@barcelonaLM Ładna asysta Rasiaka przy drugiej bramce. Idę o zakład, że dzisiaj byłby lepszy niż Świderski, Buksa i reszta tych przeciętniaków z ataku.
2
@blakkudium To jak teraz będziemy tankować?
10
@tomek8756 podbijam, bo to jeden z ważniejszych tematów w życiu
6
@Luciano99 Ten jak ją sprytnie podszedł
3
@Ojciec5tkidzieci Ja lubiłem fromage, ale te też były spoko
1
@Kasy @Rastafarnianin i @Zonarastafiarnianina
1
@MesQueUnClub_87 Tylko masło, do tego pieczywo razowe/wieloziarniste i jakiś dobry jakościowo obkład do tego.
2
@misterio Pamietam, jedna z moich ulubionych parad
0
@Lucyffffer1922 Jeden z lepszych dzisiaj jak dla mnie
1
ułaaa, to było ładne
0
@jakub1906 3-5 dni roboczych
2
@FcPortoFan1999 weź chłopie już daj spokój z tym masochizmem
5
uff nie doliczył, brawo sędzia!
0
@partymaker A kto powiedział, że Nowa Zelandia gra podstawą?
0
Myśleliście, że można tak biegać na pełnym gazie przez 30 minut? Potrzeba trochę uspokoić, rozegrać, wycofać
0
@kemyt1995 szpryca musi być
1
Najważniejsze, że jest doping, reszta nie ma znaczenia.
0
@JanuszKorwinMikke A kto nie powinien...
1
Narazie jest dobrze, gram jak równy z równym
0
Jakość dźwięku jakby to był 2000 rok.
1
@Kazragore Z doświadczenia 30+ sezonów rozegranych w FMa mogę powiedzieć, że takie sytuacje się nie zdarzają, choć bywało, że taki Gibraltar miał jednego lub kilku zawodników klasy światowej na późniejszym etapie gry.
2
@gumaz Mogła nagrywać filmy to miałaby jeszcze rzeżączkę.
1
@Arden Ale dupeczki
1
@Lionel_Messi10 Jak można w taki sposób karmić dzieci...
1
@Colon Ja Djoko w tym punkcie, choc normalnie to ja wole prowadzic gre
1
@MesQueUnClub_87 Rola Leszka to absolutne mistrzostwo, często z mamą oglądałem ten serial i nie mogłem wyjść z podziwu jak realistycznie odwzorował swoją postać.