8

@TR3YWAY Akurat te komentarze w tym odcinku dobrze podsumował.

0

@_Niko_ Uciekinierzy z Choroszczy, ewidentnie.

2

@Cyzix Niezłe combo!

2

@RozowaPantera Drinkowałem do 3 więc dzisiaj pas

1

@macio_944 jest aura!

1

@mekston Med kozak

1

@escarabajo O to to! Ronaldinho i Henry w prime

0

@Encore dziwnie piszesz elegancko

0

@tomek8756 Da się jakoś przybliżyć zdjęcie żeby zobaczyć dane tej sarenki z prawej?

5

@tomek8756 @VegetaPolska patrz i się ucz

0

@Encore Ale baja

3

@mekston Swoją drogą ciekawe pod jakim nickiem teraz działa ten pacjent

0

@clyde Jaka platforma?

2

@Bolton "Moja Schizofrenia dostała Schizofrenii"

0

@Colon Wieczorem popatrzę, dzięki!

3

@Luciano99 Nie byłabym sobą gdybym była inna

0

@mekston Dwóch brakuje, ale nikt mi nie przychodzi do głowy... może Cobolli?

0

@SelloutCrowd Sama prawda, choć całe to zjawisko wciąż mnie dziwi, bo przecież takich ludzi jak Ty i ja na pewno jest dużo więcej.

1

@Eklerek Wysłałeś mu to zdjęcie?

0

@SelloutCrowd Dlatego ja cały czas siedzę w starej muzyce, z nielicznymi ambientowymi wyjątkami dzięki @Colonowi.

0

@Gall Mi do głowy przychodzi chyba tylko Willian, ewentualnie Firmino.

1

@Stinger_ Nie miałbym problemu zbić piątki z kimkolwiek, nawet jeśli ten ktoś ma zupełnie inne poglądy ode mnie, a co najmniej parę takich osób tu jest.

7

@macio_944 Fajnie, że klimat gry idzie bardziej w stronę IV, bo V była dla mnie zbyt dziecinna i cukierkowa.

2

@Criss18Barca Nigdy nie wiadomo, jeśli to trolling to naprawdę masterclass.

0

@jotyn Dla Brazoli to już wiek niemal emerytalny, z nielicznymi wyjątkami.

8

@malicinho Redakcja mogłaby zrobić jakąś ankietę ile osób byłoby w ogóle zainteresowanych. Na tej podstawie wynająć jakiś obiekt - nie miałbym nic przeciwko żeby zapłacić za "talerzyk"

1

@Safrani To ładny wynik!

1

@Safrani Właśnie tak coś kojarzyłem, najwyżej byś jakąś zerówkę wypił.

1

@SelloutCrowd Żeby w spokoju utrzymać 4-osobową rodzinę i móc sobie pozwolić na różne w miarę sensowne zachcianki to 20k na rękę.

0

@michal26 I znowu tak naprawdę nie ma na kogo głosować. Dla mnie jako centro-prawicowca najbliżej chyba do Konfy, ale odrzuca mnie ich obsada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?