JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 To nie fejk?
1
@Gary Chyba chodzi Ci o wersję z Wyclef Jeanem i też jej nie lubię :) A propos utworów bez Freddiego to ja jeszcze bardzo lubię "I'm in Love With My Car" zaśpiewane przez Rogera.
A propos a propos to szacunek za poprawne napisanie tego zwrotu, bo rzadko się to tutaj spotyka :)
1
@Gary Ja jeszcze dodam od siebie "Cool Cat" i "Scandal" - prawdę mówiąc nie przychodzi mi do głowy piosenka Queenu, która by mi nie podeszła, co jest ewenementem.
1
@Gary Headlong też lubię, jest takie żywiołowe i daje energię do działania :)
1
@JimMorrisonFCB Oznaczam @PatrychoO bo on też chyba lubi Queen z tego co kojarzę,
2
@The Game 10 Obrona też jest mocna - Saliba, Kounde, Konate, Upamecano...
1
@blakkudium Adidas Original > Adidas
4
@The Game 10 Jak dla mnie Francja
3
@damianex10 Bijou jest genialne, a co do gitary basowej to bardzo lubię też My Baby Does Me
2
@fcbarcafan19 Oj tak, jest taka jedna fajna zremiksowana wersja, którą uwielbiam :)
3
@Gary Co masz jeszcze w swojej topce Queenu z takich nieoczywistych kawałków bo u mnie to jest np. Ride The Wild Wind.
2
@Bolton Fajny Dodge
"I am not a rasist, I hate everyone equally"
10
@July_6_BcN To cytat z filmu ;)
0
@Colon Piękne słowa
0
@Czyhrynski Ibra
4
@maroon Ja nie mogłem być przy narodzinach drugiego syna...
1
@Eklerek Fajne!
3
3
Kurna ale on musiał mieć wtedy dzień
@Encore @Colon @mekston @Eklerek
1
@macio_944 To nie jest fejk czasem?
2
@blakkudium Piękny klasyk.
1
@mekston Uczący się to bierze
4
@Eklerek Sweter fajny, resztę pominę milczeniem.
1
@mrboom Wszystko gra u niego jakby co :)
2
@macio_944 Ferran to nawet strzału wczoraj nie oddał...
1
@Gary Ja się jutro na to wybieram. Bardzo lubię właśnie Penna i Del Toro i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
2
@Danny Gaucho No to dawaj mnie tego Dynamita i wysadzamy wszystkich w kosmos!!11
3
@misterio Dobry as, figo przy nim to małe miki
8
@MirusAmisz Konstruktywna krytyka Lewego jest jak najbardziej wskazana, bo przez cały mecz nie oddał ani jednego celnego strzału, natomiast obrzucanie go wyzwiskami i obrażanie świadczy o ułomności umysłowej takich pacjentów.
0
Roony więcej strzałów celnych niż Ferran i Lewy razem wzięci przez cały mecz