JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czyhrynski Polecam Doline Chocholowska, Kalatowki z pieknymi widokami na gory, Doline Gasienicowa przez Brzeziny tak jak ktos juz wyzej pisal i Doline Koscieliska - w kazdych z tych miejsc bedziesz mogl dojsc do schroniska :)
1
@Eklerek O Panie, ale aura
10
@Kitibela Zdjemij juz te koszulke Realu i idz spac...
2
Greenwood ich dzisiaj zgwalci
1
@kuz Czemu ona ma mine jakby zjadla ogorki i popila je mlekiem?
1
@macio_944 e tam, pizza z zabki lepsza i do tego gotowa w 3 minuty.
1
@Beztroskii Na pewno szybciej niz Raphinha ;)
0
@Colon Yet Another Movie Round + Round and Round jest przegenialne, czytalem kiedys o tym jak wiele pracy pochlonelo przygotowanie tej okladki.
Jeden z albumow PF, ktory sluchalem najczesciej.
2
@Comentateiro i @clyde - jakis czas temu rozmawialismy o Slabie, teraz moge Wam potwierdzic, ze zostal pochowany na cmentarzu w Krzesinach (miejscowosc nie baza).
0
@clyde Moze Isinbayeva?
1
@Kozinho. W punkt!
1
@KamQiX Aaa teraz widze haha
0
@FCB24 Prawie jak Lamine, przypadek?
0
@thorin Slyszalem to o kazdym roczniku
8
@michaleu Ja tu jeszcze widze az 3407 dni w serwisie
1
@Ghostface Zielone za Fettinga
1
@Walker Byl jednym z najbardziej kreatywnych muzykow w historii. Kiedys powiedzial, ze moglby pisac nowe utwory kazdego dnia, tyle mial pomyslow.
1
@MesQueUnClub_87 Ja tak samo :)
0
@Terroriser Ooo, herosowa karcianke to bym sobie przyjal
3
@Azazel_Pazuzu hahaha
2
@Arys Kiedys slyszalem od znajomego, ktory zajmowal sie pakowaniem miesa dla roznych sieciowek, ze wbrew powszechnej opinii to mieso jest naprawde bardzo wysokiej jakosci za sprawa bardzo restrykcyjnych norm jakosci. Niemniej staram sie raczej mieso kupowac u rzeznika, a raczej sporadycznie w marketach.
0
@PatrychoO Muller tyle samo dryblingu co Ibra - przekomiczna gra.
15
@MesQueUnClub_87 jesli wczoraj narzekales na jakosc goracych to pa to
4
@July_6_BcN W sumie reklamacje moge zlozyc po mundialu i powinno byc ok.
6
@mrboom A jak zajdzie z kims innym to tez sie liczy?
1
@Kgorecki2500 O jakiej grze mowa? Hearts of Iron?
13
@Ku84fcb ten jak idzie za ciosem
1
@MesQueUnClub_87 Prawdziwy mistrz
0
@Encore taktyczny na weekend
1
@macio_944 Nie o tym narzadzie myslalem, ale blisko!