JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 hehe dobre, trzeba by mu to puscic, ciekawe jakby zareagowal
1
@Comentateiro Moja zona i tak juz spanikowana mocno ta cala sytuacja i chce szykowac walizke na wszelki wypadek...
0
@clyde @Comentateiro dowiem sie i jutro moge Wam dac znac gdzie zostal pochowany.
1
@spiderman1899 A ja owszem ;)
4
@Aragorn33 Ja to tak samo postrzegam wlasnie, mega slaba ta manipulacja Stanowskiego.
5
@Bolton Tak samo
10
@spiderman1899 Damy im kawalek Obwodu Kaliningradzkiego jak juz rozyebiemy ruskich.
18
@Aragorn33 Szczerze mowiac nie spodziewalem sie az tak glosnego i pozytywnego odzewu ze strony sojusznikow. Ruskim musialo sie troche lyso zrobic, bo pewnie nie na taka reakcje liczyli.
2
@Aragorn33 Ponoc calosc niewiele odbiegala od kontekstu tej ucietej wypowiedzi dlatego chcialem sie upewnic.
2
Czy faktycznie to nagranie Stanowskiego z wypowiedzia rzeczniki o ucieczce zostalo uciete i zmanipulowane?
6
@BezglutenowyPedri Zapomnial dodac, ze z powietrza beda Rosje i Ukraine eskortowac eskadry smokow.
2
@JohnKennedy pelna zgoda
1
@Hosh Ja jestem dlugodystansowcem i zazwyczaj sprawia mi przyjemnosc dlugie rozpracowywanie gry, wiec chyba sprobuje :)
0
@Hosh Wlasnie sie zastanawiam, czy sobie nie sprawdzic, bo mam od dawna w bibliotece.
3
@Hosh Kurde, a myslalem, ze ja z moimi 3,5k godzinami w FMa20 mam duzo...
Btw, jakies dlc masz zainstalowane do tego? Jest to grywalne w podstawowej wersji?
1
@shinthps Mam caly karton na strychu dla synkow zabunkrowany :)
1
@spiderman1899 Na pewno pomalowali na zolto-niebiesko!!!111
2
@Faro U mnie wrzucaja instrukcje obslugi czolgu PT-91 Twardy
0
@Zelazny_Mike Dobrze wyglada, smacznego
0
@Faro Dziwne, ze do mnie nigdy nikt nie mial problemu ze mialem inne zdanie, to pewnie przypadek.
1
@Faro A kto powiedzial, ze LR to miejsce gdzie pisze sie tylko o pilce? I to zwlaszcza w momencie kiedy nie ma zadnych meczow?
0
@BorzyKrzys I uszu!
0
@D10SLEO To samo, ciekawe tylko jakie beda wymagania...
3
@michal26 Ja bym tylko chcial zeby ten Zapad sie skonczyl i nie bylo zadnej eskalacji.
0
@Colon Ale dobre
3
@Karol145 Mimo wszystko powody tych upadkow zgola odmienne.
0
@Colon wjezdza do playlisty
2
@michaleu Polska
0
@Eklerek Oby oby!
3
@Safrani Po prostu wow! Juz sama skala przedsiewziecia robi wrazenie, a jeszcze do tego wokal goscia w dresie to cos pieknego.