0

@Aragorn33 hehe dobre, trzeba by mu to puscic, ciekawe jakby zareagowal

1

@Comentateiro Moja zona i tak juz spanikowana mocno ta cala sytuacja i chce szykowac walizke na wszelki wypadek...

0

@clyde @Comentateiro dowiem sie i jutro moge Wam dac znac gdzie zostal pochowany.

1

@spiderman1899 A ja owszem ;)

4

@Aragorn33 Ja to tak samo postrzegam wlasnie, mega slaba ta manipulacja Stanowskiego.

5

@Bolton Tak samo

10

@spiderman1899 Damy im kawalek Obwodu Kaliningradzkiego jak juz rozyebiemy ruskich.

18

@Aragorn33 Szczerze mowiac nie spodziewalem sie az tak glosnego i pozytywnego odzewu ze strony sojusznikow. Ruskim musialo sie troche lyso zrobic, bo pewnie nie na taka reakcje liczyli.

2

@Aragorn33 Ponoc calosc niewiele odbiegala od kontekstu tej ucietej wypowiedzi dlatego chcialem sie upewnic.

2

Czy faktycznie to nagranie Stanowskiego z wypowiedzia rzeczniki o ucieczce zostalo uciete i zmanipulowane?

6

@BezglutenowyPedri Zapomnial dodac, ze z powietrza beda Rosje i Ukraine eskortowac eskadry smokow.

2

@JohnKennedy pelna zgoda

1

@Hosh Ja jestem dlugodystansowcem i zazwyczaj sprawia mi przyjemnosc dlugie rozpracowywanie gry, wiec chyba sprobuje :)

0

@Hosh Wlasnie sie zastanawiam, czy sobie nie sprawdzic, bo mam od dawna w bibliotece.

3

@Hosh Kurde, a myslalem, ze ja z moimi 3,5k godzinami w FMa20 mam duzo...

Btw, jakies dlc masz zainstalowane do tego? Jest to grywalne w podstawowej wersji?

1

@shinthps Mam caly karton na strychu dla synkow zabunkrowany :)

1

@spiderman1899 Na pewno pomalowali na zolto-niebiesko!!!111

2

@Faro U mnie wrzucaja instrukcje obslugi czolgu PT-91 Twardy

0

@Zelazny_Mike Dobrze wyglada, smacznego

0

@Faro Dziwne, ze do mnie nigdy nikt nie mial problemu ze mialem inne zdanie, to pewnie przypadek.

1

@Faro A kto powiedzial, ze LR to miejsce gdzie pisze sie tylko o pilce? I to zwlaszcza w momencie kiedy nie ma zadnych meczow?

0

@BorzyKrzys I uszu!

0

@D10SLEO To samo, ciekawe tylko jakie beda wymagania...

3

@michal26 Ja bym tylko chcial zeby ten Zapad sie skonczyl i nie bylo zadnej eskalacji.

0

@Colon Ale dobre

3

@Karol145 Mimo wszystko powody tych upadkow zgola odmienne.

0

@Colon wjezdza do playlisty

2

@michaleu Polska

0

@Eklerek Oby oby!

3

@Safrani Po prostu wow! Juz sama skala przedsiewziecia robi wrazenie, a jeszcze do tego wokal goscia w dresie to cos pieknego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?