JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Może kwestia zmiany mentalnej i dojrzenia?
1
@Safrani Nie no, aż tak to nie
2
@PatrychoO Nie no, nie powiesz mi chyba, że to jest wina czterech trenerów, że Dembele u nas nie odpalił.
0
@Kengo 13 Stycznia, róbcie screeny.
6
@Safrani W sumie byłbym skłonny zgodzić się ze wszystkimi punktami, a zwłaszcza z ostatnim.
17
@Faro Pewne rzeczy nie biorą się znikąd i często jest tak, że kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Ludzie nie robiliby sobie z Ciebie beki gdybyś się tak nie gotował w dyskusjach.
28
@Faro Współczuję, ale czy to znaczy, że mamy Cię jakoś specjalnie traktować, czy o co chodzi?
0
@Colon Gdyby facetka z matmy motywowała mnie tak jak Messi Ousa to dzisiaj byłbym profesorem zwyczajnym na polibudzie.
5
Dzisiaj Levante robi real na sucho bez mydła.
1
@Walker Dla mnie "Paw" numer jeden, a za nim "Wehikuł Czasu"
0
@Colon Powiem Ci, że nawet z moją obecną formą mógłbym mieć drobny problem żeby to odebrać.
0
@Kubsoleon Jak nie był lepszy od Yamala? widziałeś jego g/a?
1
Rapha na 5. miejscu, ja wysiadam.
8
@Redakcja po co organizujecie relację live skoro nie potraficie jej utrzymać?
1
trzymał się za pachwinę
2
@JanuszKorwinMikke czy mógłbys napisać co sądzisz o Julianie Alvarezie z Atletico, bo nie jestem jeszcze pewien Twojej opinii o nim
3
@Encore choreee
2
Ci getafowscy troglodyci powinni z automatu wychodzić z żółtymi kartkami na boisko.
4
@MYTO Mam sentyment do tego auta, ale jednak wszystko było robione na ruskiej licencji dlatego z jakością było tragicznie.
1
@Jakchcesz I osobna subskrypcja na strzały techniczne
0
@PatrychoO A co tam się wydarzyło ?
2
@adamek20151 Temu kto ma więcej zielonych, proste.
0
@clyde Dla mnie za dużo
0
@adamek20151 Bergkamp
3
@kubix05 Jimi to był gość...
1
Nie spimy dzisiaj
3
Dobrze było przełączyć na Liverpool na ostatnie 20 minut.
Co simeone odwalił?
0
Na którym kanale leci Bayern z Chelsea?
2
@Jakchcesz Nie wiem o kim piszesz.
1
@Karol145 A propos, skad Ty tak dobrze wiesz kto kim jest skoro jestes tutaj jedynie 88 dni?