JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kanver_ Mii tej przepięknej koszulki...
2
@Walker Kapitalny album jak i sam utwór
3
@Bolton hahahaha
3
@OBSERWATOR2021 Może i byłbym skłonny rozważyć Koronę jako alternatywę, ale ten ciągły romans z ruskimi jest dla mnie absolutnie nie do przyjęcia.
Czasem odnoszę wrażenie, że szczytem marzeń Brauna jest przywrócenie statusu satelickiego państwa wobec rosji.
2
@mekston Oznaczaj przy tenisowych postach, dobry człowieku.
3
@Arkon To fakt. Prawda jest taka, że mało co tam dobrze działa. No ale za to broń możesz kupić od ręki ;)
0
@Arkon Dyma, owszem, ale nie od tylu lat jak w Polsce.
5
@tomek8756 Nie ma reguły, wszystko zależy od człowieka. Pracowałem i z fantastycznymi kobietami jako managerkami, a zdarzyła się też totalna idiotka. I podobnie z mężczyznami: byli tacy, z którymi można było się normalnie dogadać, a byli też tacy pospinani jak plandeka na Żuku.
3
@Stinger_ Im jest się starszym tym bardziej odczuwa się upływ czasu.
5
@Arkon Zgoda, tylko w USA i UK obywatele nie są tak dymani jak w Polsce przez PoPis - i to już od wielu lat.
1
@MesQueUnClub_87 Ja mam tak, że filmy i książki mogę powtarzać na okrągło. Nie wiem, czy to kwestia zawodnej pamięci, ale zazwyczaj rzadko pamiętam cały film. Na pewno udałoby mi się opowiedzieć większość wspomnianego "Upadku", "W obliczu Śmierci" z Daltonem i "Złoto dla zuchwałych".
1
@Jakchcesz Piękna porada, szanuję!
0
@Colon Ale epickie!
5
@BorzyKrzys "Zdolny, ale leniwy"
Nie chce mi się zastanawiać kiedy i od kogo go usłyszałem.
1
Spokojnie, to jest taktyka na uśpienie rywala.
1
@PatrychoO U mnie podobnie, cały album jest kapitalny, ja najbardziej lubię Head over Heels
7
@EvenepoelRemco00 Myślisz, że Djoko dociągnie, John?
0
@BorzyKrzys Ja mogę dziabnąć
3
@blakkudium Ale zaebał ekskluzywnie
6
@blakkudium gdzie bramki, dobry człowieku?
1
@Walker Bardzo ich lubię :)
1
Ale piła Valverde
2
@Frimpong, co Ty taki szklany?
0
@mekston Pięknie idzie :)
3
w sensie, że zmieni kolor włosów?
0
Dobry fryz Griezmanna
2
Go go the Gunners!
2
@mekston super jest ta przyspiewka
0
Henry style, ładna brameczka Gabriela.
4
Gabriel, pięknie :)