La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

6

Dawno nie było sondażu na La Bambie, więc wjeżdża cały na Labambowo



@michal26 @Roobo @Aragorn33 @Gary @Kgorecki2500 @Konradowskyy i inni

4

@Safrani Lewica blisko 8% o kurde xD
I ten brałn xD
I jeszcze jedno sekta pisowska przergrywa tylko w jednym ustawnieniu czyli Tusk łaczy siły z Lewica a kaczor z brałnem.

2

@Safrani Wiesz może czy, PiS + Konfederacja + Braun przy takim wyniku biorą 2/3?

Edit. dobra, nieważne są mandaty rozpisane.

3

@Safrani KO za nisko, PiS, 2x Konfederacja o 100% za wysoko, reszta git.

Płoń La Bambo!
https://media.tenor.com/Kx6Jx03-TNUAAAAM/omg-hell.gif

8

@Safrani Przeraża mnie, że Brauniarzom urosło najwięcej.
Ktoś ma jakąś teorię, czemu im teraz tak urosło? Przyznaję, że z przyczyn rodzinnych głowę miałem zaprzątniętą przez ostatnie 2 tygodnie dość mocno i w związku z tym polityczne wojenki i aferki raczej nie przykuwały mojej uwagi, więc mogłem coś istotnego pominąć.

2

@Gary rośnie im bo traci pis i wszystko sie rozdziela między konfe i brauna

4

@Gary ludzie widzą co robią Żydzi a Braun biegał z gaśnicą i ciśnie Żydów. Chyba innego wyjaśnienia nie ma

7

@clyde Jeśli tak jest, to mimo wszystko to też pokazuje jak bardzo część społeczeństwa jest prymitywna i zero-jedynkowa. Zero wysiłku by pomyśleć szerzej i głębiej.

5

@Safrani Widzę, że POPiS dalej ma się dobrze xD Nie chce się tego nawet komentować...

2

@Safrani Hołownia robi road to 0%.
Od bohatera do zera, zakały i frajera xd

2

@Safrani Czo ten Braun...
@misterio 179+73+12 = 264 więc nie

1

@Safrani no i jak miałbym typować, to mniej więcej tak by teraz było.

4

@LeszekFCB ale popis będzie miał się dobrze. Jeszcze bardzo długo i serio nie rozumiem zdziwienia. Dla 60-70% społeczeństwa oni nie mają alternatywy.

0

@Gary ja tego nie ogarniam swoim umysłem

0

@michal26 w sumie mniej więcej też bym tak typował. Ale kurła, no liczę, że te Brauniaki jednak do Sejmu nie wejdą

2

@Safrani no ja też. Spokojnie. Wystawią pokemony na liście. To zadziała i będzie 3%

1

@Safrani nie uwierzę w takie wysokie wyniki gaśniczaków i lewicy. Konfa brylowała w okolicy 8-10%, a tu naczelny oszołom Braun wykręci ponad 6

4

@Safrani Tyle lat mija i nadal nie ma zdrowej normalnej alternatywy by uwalić PO i PIS XD
Się chyba nie doczekam, tak samo jak nie doczekam się raczej tego, że ludzie zaczną rozliczać polityków za ich działania a raczej ich brak

1

@Safrani Brauny i lewica przeszacowani moim zdaniem.

1

@Safrani za dużo wg mnie u Lewicy.licze na lepsze wyniki obu konfederacji i słabsze wyniki popisu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: