O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 95
  • Liczba komentarzy 109
  • Polecenia 114

Komentarze

1

@JarekS Spoko. Dla mnie piłka to to, co widzę. A widzę sporo. Francuz jest graczem, odnośnie którego siedząc przed telewizorem czy będąc nawet na stadionie jesteś w stanie przewidzieć finał pomysłu. Po prostu nie lubię takich graczy. Mecz to często ułamek chwili. W wypowiedź o autyzmie się nie zagłębiam, ale autyzm to szersze spektrum niż tylko to, o czym wspomniał Sampaoli i choćby tylko to czyni jego wypowiedź łatwą do zaakceptowania. Gdyż nie uderza w autyzm, tylko w jedną z jego cech. Paradoksalnie wcale nie najważniejszą.

7

@PatrychoO W którym miejscu wypowiedzi Sampaoli śmieje się z autyzmu? Konkretne zdanie.

3

@JarekS No nie. Statystyki to nie żywa gra. Ty serio pracujesz w jakimś klubie we Francji? Napisz mi proszę, jako kto tam pracujesz. Nic do Ciebie nie mam, nawet wcześniej Cię poczytywałem, ale od jakiegoś czasu jest po prostu trudno. Dembele gra jak półgłówek i to nie moja i innych wina. To oszołom boiskowy. To chyba nie jest już szkodliwe społecznie, jak myślisz?

0

Kolejny pseudo artykuł redakcji cisnący na popularność. Nie bądźcie pelikanami.

0

@preemo Uważaj, Gajdek zablokował mnie w dyskusji za to samo co piszesz :)

Zobacz wszystkie

13

Kraj mem. 8 miesięcy za nazwanie murzyna czarnuchem i pokazanie banana a korupcja, mafia i przekręty aż wrosły w to państwo. Nawet zabawne:)

7

@PatrychoO W którym miejscu wypowiedzi Sampaoli śmieje się z autyzmu? Konkretne zdanie.

7

Gdyby takiego wywiadu udzielił np. Araujo pojawiłyby się tu głosy: prawdziwy kapitan, co za charakter i tym podobne histerie. Ale nie udzieliłby, bo mówi prostymi zdaniami. Tak jak gra na boisku, prostotą i brakiem techniki. A tu na dodatek to Lewandowski, ten nijaki piłkarz z Polski. Czyli: „jakby grał z Messim, z Realem nie istniał, nic jego bramki nie dają Barcelonie, poprawia sobie statystyki i nie wypowiada żadnego sensownego zdania”- takie czytam poniżej komentarze. No nic, frustraci myślę sobie. Tylko , że tu jest poziom wyżej. Frustraci posiadają mózgi. A głupcy zawsze są tylko głupcami.

6

Przestańcie biadolić nad formą rozstania. Pluliście na niego cały sezon, a teraz kurwa esteci na forum. Jak to mówią: zmieńcie chip :) Za chwilę będzie już inny temat. Warto ochłonąć. Oburzeni, że jak w korpo. No bo to klub korpo. Nikt nie wiedział? :)))

6

@BIGCULES A te inne chłopaki grają w Barcelonie?

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?