JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 T, ak
0
@tristan87 Lepiej niech sie na bierki przerzuci.
1
@Zoker O, zaciekawiles, musze przeczytac.
1
@AxelF Bardziej mi chodzilo o to, ze nie mam problemu z platnymi toaletami, bo dzieki temu sa utrzymywane w jako takim standardzie przy jednoczesnym nieobciazaniu budzetu samorzadow czy gmin.
5
@MesQueUnClub_87 On to na jednym wdechu pisze.
3
@Safrani Tomek Lis style
1
@Dari0G Oni sami oddaja swoj majatek biednym Niemcom.
0
@Salchent Jak bedzie "tylko" 10 lat to sie bede cieszyl.
0
@VegetaPolska Jest milion wazniejszych rzeczy, na ktore powinny isc nasze podatki zamiast na kible przy plazy.
11
@BorzyKrzys Albo "Stefan urolog"
5
@Cvzx Jakis leszcz
10
@TheNekro94 Kupuje piasek.
5
@michal26 12 lat to kawal czasu, zwlaszcza w podeszlym wieku.
9
@Cygan BRC Styl gry ma podobny
3
@GeneralXavi hehehe te memy z CM711 to zloto
0
@Colon Leaving Walbrook top
0
@Hindus Uuu, ktoś mi zazdrości mojego Rolls-Royce'a, ale wybaczam, bo tak się zdarza.
2
@damianex10 Ale @fart!
2
@Popitek12 Obstawiam 48
3
@shinthps Przeciez trzeba sie pochwalic, co nie?
Ja np jezdze sobie takim fajnym niedrogim Rolls-Roycem Phantom, ktory idealnie nadaje sie na dlugie trasy i zapewnia calkiem niezla wygode.
2
@bartas97 Tak, wlasnie sobie na nim siedze i daje doskonale rade.
6
@Ojciec5tkidzieci Programowanie w jednym z jakichs popularnych obecnie jezykow i gra na gitarze.
0
Jak sie nazywala ta apka zakupowa, gdzie dwie osoby mogly miec podglad tej samej listy?
6
@Rust_Cohle Z Kimmichem tez dowalil
2
@Yamal_Williams Ja Coldplay lub Maryle Rodowicz
0
@damianex10 Na czym ogladasz X Files?
0
@sendesara Ciezko chyba realnie o kogos takiego, przychodzi mi do glowy Gakpo, ale nie ma szans na to. Byl tez temat Luisa Diaza, on chyba troche wiecej strzela.
2
@tbas To chyba fake
6
@tristan87 Legenda, kapitalny zawodnik, zawsze niedoceniany.
9
@Faro Usuń to człowieku, bo Dodi nie zaśnie.