JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Radioactive9705 Az dziwne, ze chlop dozyl poznej starosci po takiej publikacji.
0
@Arden Przed chwila ktos pisal, ze sie katapultowal i przezyl.
1
@jacobFCB Taktyk
0
@Arcybiskup Ale czemu Lahm?
1
@clyde O, jak z Benicio to musze obejrzec koniecznie!
0
@Szklaner Ajj, pechowo w takim razie.
9
@NeroTFP1 A ciocia na to:
- Tak, to ja.
1
@Popitek12 Ja Yeti
1
@Szklaner Nasuwaja mi sie 2 pytania:
1. Skoro to jest tak blisko to czemu sam po prostu nie zawiozles tej paczki?
2. Czemu nie skorzystales z InPostu?
1
@Zoker Tez w niego celuje wlasnie.
1
@Zoker Palmer i Foden na pewno koło dychy beda chodzic, wiec podejrzewam ze to bedzie najtrudniejszy sezon w historii jesli chodzi o sklejenie konkurencyjnego skladu.
13
@Kgorecki2500 Wciaz w lepszej kondycji psychicznej od Lisa.
1
@Zoker Czemu trzymasz kciuki zeby byli cholernie drodzy?
1
Ostatnio mocno Frippa przesłuchiwałem i w sumie najbardziej mi siadło I Advance Masked z Summersem.
3
@Colon @Jagr @RosjaninBut @kazbychu @sokot @Hellrider
@BlaseR9 @FearTheBeard
1
@Sezam Pe-tar-da
3
@NeroTFP1 Jesli chodzi o horrory to ja jestem jaroszem.
2
@Encore Akurat to moze byc dobry transfer.
0
@AFA Kiedy i o ktorej final?
6
@Danny Gaucho ze pisze o herbacie a nie o whisky.
0
@Safrani Mam nadzieje, ze chodzi o Atom, a nie weglowa.
0
@tristan87 A ja Borka lubie sluchac chyba najbardziej ze wszystkich komentatorow, bo popelnia najmniej bledow. Jego pozakomentatorskie odpaly pozostawiam na boku.
1
@Zoker O, takie podsumowanie dnia to chetnie bym zobaczyl :)
1
@Zoker Bedziesz robil serie? Poprosze o oznaczanie.
2
@draxidox Tamta Hiszpania byla potezna w kazdej formacji, obecna Argentyna nie ma startu.
0
@Arcybiskup Dobra, juz widze ze teraz mozna wybierac z grafiki dowolne miejsce, ostatni raz temu jechalem pociagiem we wrzesniu i wtedy jeszcze takiej opcji nie bylo.
1
@tristan87 FCPortoFan1999
1
Co sie stalo, ze na stronie Inter City nie mozna juz robic wyboru preferowanego miejsca?
4
@pluszek na pewno wyrwane z kontekstu, oni tacy nie sa.
0
@maroon Piloci sa juz szkoleni od zeszlego roku.