2

@MesQueUnClub_87 Kasze top: gryczana, jaglana, orkiszowa, kuskus i jęczmienna u mnie często są.

1

@Popitek12 Lamine Yamal

1

Kiedy Djokovic wyjdzie na kort?

2

@Dari0G Nie daj się!

3

@JordiAlbion
Tak wiem zdrady nie będzie
Zmiłowania łaski nie będzie
Tak wiem dziś nasza kolej
Już ustawiony sprzęt jest na stole

1

To widzę, że dziadki na stare lata fajnie się bawią.

2

@Kgorecki2500 Oj prawda...

16

@macio_944 Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...

0

@Dari0G Akurat uważam, że jest co porównywać, bo pokolenie urodzone na początku lat 90. nie spędzało dzieciństwa wpatrzone w ekran telefonu przez większość swojego życia.

3

@PatrykBarca Pomyliłeś mnie z @Comentateiro, ale wybaczam z racji na późną porę.

1

@Majowy_ Nie pogardziłbym

0

@Gaucho Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że będzie to RL9...

0

@zadyma922 Będzie zadyma

0

@gorgota W szczytowej formie 9 razy w ciągu 4 godzin.

4

@vangoor Prawda jest taka, że ludzie urodzeni po 1989 a jeszcze powiedzmy wciąż w drugim tysiącleciu doświadczyli w większości naprawdę fajnego życia.

1

@clyde Czyli nie Ukrainiec, tylko Krakus.

1

@clyde Jedyna słuszna odpowiedź.

1

@clyde Dobrze, że Tobie się nic nie stało

0

@Colon Ten String Quarter petarda, Hybrydę zacząłem i też zapowiada się kozacko. Musisz częściej takie wrzutki robić.

0

@JurnyGerwazy Ja sie jaralem i skokami i tenisem :)

2

Alcaraz w finale Wimbledonu, tak jak przewidywalem uporal sie z Medem w 4 setach.

@mekston @Encore @agaFCB

3

@Safrani Niedozwolone jest granie z kolczykami.

19

@Faro #Beast mode

7

@Luciano99 To by musieli chyba w Biskupinie grzebac.

0

Dobra, Carlos to robi latwo w czterech setach.

1

@Encore @Zoker mowilem, ze pewnie kolo dyszki sie zakreci. To Foden pewnie z 11...

0

0

@Lucyfffer Chyba cos odnosnie zasobow slownictwa w przypadku 80% dyskusji.

0

@Allbi Moze myslal, ze zdazy wyprowadzic i bylo juz za pozno.

2

@mekston Ja chce Alcaraz - Musetti.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?