JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Kasze top: gryczana, jaglana, orkiszowa, kuskus i jęczmienna u mnie często są.
1
@Popitek12 Lamine Yamal
1
Kiedy Djokovic wyjdzie na kort?
2
@Dari0G Nie daj się!
3
@JordiAlbion
Tak wiem zdrady nie będzie
Zmiłowania łaski nie będzie
Tak wiem dziś nasza kolej
Już ustawiony sprzęt jest na stole
1
To widzę, że dziadki na stare lata fajnie się bawią.
2
@Kgorecki2500 Oj prawda...
16
@macio_944 Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...
0
@Dari0G Akurat uważam, że jest co porównywać, bo pokolenie urodzone na początku lat 90. nie spędzało dzieciństwa wpatrzone w ekran telefonu przez większość swojego życia.
3
@PatrykBarca Pomyliłeś mnie z @Comentateiro, ale wybaczam z racji na późną porę.
1
@Majowy_ Nie pogardziłbym
0
@Gaucho Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że będzie to RL9...
0
@zadyma922 Będzie zadyma
0
@gorgota W szczytowej formie 9 razy w ciągu 4 godzin.
4
@vangoor Prawda jest taka, że ludzie urodzeni po 1989 a jeszcze powiedzmy wciąż w drugim tysiącleciu doświadczyli w większości naprawdę fajnego życia.
1
@clyde Czyli nie Ukrainiec, tylko Krakus.
1
@clyde Jedyna słuszna odpowiedź.
1
@clyde Dobrze, że Tobie się nic nie stało
0
@Colon Ten String Quarter petarda, Hybrydę zacząłem i też zapowiada się kozacko. Musisz częściej takie wrzutki robić.
0
@JurnyGerwazy Ja sie jaralem i skokami i tenisem :)
2
Alcaraz w finale Wimbledonu, tak jak przewidywalem uporal sie z Medem w 4 setach.
@mekston @Encore @agaFCB
3
@Safrani Niedozwolone jest granie z kolczykami.
19
@Faro #Beast mode
7
@Luciano99 To by musieli chyba w Biskupinie grzebac.
0
Dobra, Carlos to robi latwo w czterech setach.
1
@Encore @Zoker mowilem, ze pewnie kolo dyszki sie zakreci. To Foden pewnie z 11...
0
@mekston @agaFCB
0
@Lucyfffer Chyba cos odnosnie zasobow slownictwa w przypadku 80% dyskusji.
0
@Allbi Moze myslal, ze zdazy wyprowadzic i bylo juz za pozno.
2
@mekston Ja chce Alcaraz - Musetti.