Była okazja mieć jakąś zaliczke przed Old Trafford, ale Xavi dał kompletnie ciała rozwalając obrone, na wyjeździe nie widze zbytnio szans bez Pedriego, Gaviego, Busiego.
@betonito Miał już wystarczająco dużo okazji by poprawić swoją gre, On nawet z Ceutą w PK był fatalny, jak ogarnie głowe to może Xavi da mu więcej czasu.
@Ojciec5tkidzieci Mógłby mu wreszcie dać poważną szansę w meczu ligowym koło np. Pedriego, FDJ i Busiego, a nie z amatorami w Pucharze Króla to zobaczylibyśmy ma co go stać, a tak to przesiedzi cały sezon na ławce jako niepotrzebny zawodnik, a miał być kolejnym wielkim talentem, może odejdzie w lecie gdzieś na wypożyczenie do klubu La Liga...
0
Była okazja mieć jakąś zaliczke przed Old Trafford, ale Xavi dał kompletnie ciała rozwalając obrone, na wyjeździe nie widze zbytnio szans bez Pedriego, Gaviego, Busiego.
1
@clyde Xavi też swoje zrobił.
0
Z Alonso to 2 gole co najmniej w plecy. :P
5
@Emhyr Ale czapke przy jedzeniu to się zdejmuje.
4
Raphael''To normalne''Dias Belloli.
0
Widze dalej wypływają smaczki bo Bartusiu, niesamowite że ten klub dalej funkcjonuje po takim sabotażu własnego Prezydenta.
6
Od Marcosa to niech lepiej sie nie uczy.
1
@takisobiektos Od nowego sezonu znów trzeba szukać frajera na Lengleta i Desta. :/
1
@macio_944 Patrzysz na Jego morde i już wiesz że to śliski Typ.
1
@bartas97 Im więcej razy o tym wspominasz tym bardziej obawiam się wpadki. :P
3
@Kidd Oby Fati tak nie skończył.
0
https://giphy.com/stickers/fcbarcelona-fcb-bara-fcbgif-XaMJKo7S0KQQTP13vU
W przyszłym sezonie wraca ON, THE G.O.A.T.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
3
@betonito Miał już wystarczająco dużo okazji by poprawić swoją gre, On nawet z Ceutą w PK był fatalny, jak ogarnie głowe to może Xavi da mu więcej czasu.
1
@betonito Jak pozostanie w takiej formie jak obecnie(czyli w dramatycznej) to pewnie zostanie gdzieś wypchnięty.
0
@require Tuchel lub Zizou trzeci raz.
0
Raczej odejdzie po sezonie, przynajmniej dostanie pożegnanie na Camp Nou, a nie na jakimś Montjuic za rok.
0
@Kazragore Może tak być ale dziwne bo w Racingu Torre wymiatał nawet bardziej niż Pedri swego czasu w Las Palmas.
1
@Ojciec5tkidzieci Mógłby mu wreszcie dać poważną szansę w meczu ligowym koło np. Pedriego, FDJ i Busiego, a nie z amatorami w Pucharze Króla to zobaczylibyśmy ma co go stać, a tak to przesiedzi cały sezon na ławce jako niepotrzebny zawodnik, a miał być kolejnym wielkim talentem, może odejdzie w lecie gdzieś na wypożyczenie do klubu La Liga...
17
https://mobile.twitter.com/BarcaEra1/status/1620912355218702353
Tyle wycierpieliśmy..
1
@Deviler 30 mln na Niego przy obecnej sytuacji? Nie chce mi sie wierzyć, jeszcze z rejestracją będzie problem jak zwykle.
2
@bartas97 Tylko teraz trenuje ich Potężny Kike Setien, a nie cienki Emery.
2
Mamy dużego farta że trafił się nam ten Alejandro, jak przypmnę sobie Juniora Firpo xD albo w obronie taki Araujo przy Lenglecie.
1
@Emhyr Nie pasuje mu obecna pensja i ja to kumam, ale nie możemy mu dać nie wiadomo ile jak grzeje ławe albo sie leczy.
0
@Rabakus Ja bym go za 25 puścił nawet, kompletnie nie wierze że wróci do formy z przed kontuzji, rusza się jak old boy.
53
Ja jestem teamXavi.
Potężny Boss.
0
@DaPidejpi Na LM Busi nie dojeżdża, ale liga na spokojnie.
0
@Gibbon_FCB Gavi-Pedri-FDj spoko, ale żeby mieć najpotężniejszą to trzeba mieć dobrych zmienników, Busi odejdzie, Kessie nie spełnia oczekiwań.
0
@BarcaInfo I nic nie można z tym zrobić to jest najbardziej niepokojące.
4
Taki Davies wypłynął z MLS na topke Europy, ale nie chce mi się wierzyć żeby ten Meksykanin się u nas przebił, on nawet w reprezentacji nie gra.