@sk13 Najgorsze że w sumie sprzedaż Ferrana czy Raphy niewiele nam daje ze względu na amortyzację, jedynie ktoś kto przyszedł tu za free czyli Fati da zysk.
@RosjaninBut No i katastrofa wizerunkowa w międzyczasie, z prognozowanymi dużymi konsekwencjami czy to sportowymi czy ekonomicznymi, będą Nas wyzywać delikatnie mówiąc na każdym stadionie w Hiszpanii.
Real, Valencia, Athletic, ostatnie trzy spotkania wszystkie wygrane mecze w słabym stylu ale niedzielny klasyk czy ten w CDR to wygraną w takim stylu i tak biore w ciemno.
2
Nie no to jest dramat, poddali się już w tunelu.
0
@sk13 Najgorsze że w sumie sprzedaż Ferrana czy Raphy niewiele nam daje ze względu na amortyzację, jedynie ktoś kto przyszedł tu za free czyli Fati da zysk.
2
@Gaz Ostatnio długo był zdrowy, problemem w Jego przypadku jest to że jak już wypada to na cholernie długo.
13
Weźcie już skończmy z tym drewnianym Belgiem, co roku ta sama śpiewka. :P
27
Henry jak kocik był, ta szybkość i pewność siebie.
11
Tyle absencji na ten środowy mecz mamy, ale dobrze że jest ta jedna bramka do przodu od początku, remis w ciemno.
0
Do Ferdka powoli dochodzi w co się wpakował.
0
xDD Nie ma Glika nie ma gry.
0
Sypią się jak domek z kart ci nasi piłkarze, szkoda będzie jak nie awansujemy w Copa bo już bardzo blisko do wygrania a tu kolejni wypadają...
0
Busquets se queda.
1
Dzień bez afery dniem straconym, witamy w Futbol Club Barcelona, czy jeszcze kiedyś będzie normalnie?
1
@PJ1985 Gadanie Laporty to zwykły populizm, ale nie mógł nic innego na ten moment powiedzieć, trzeba czekać ma rozwój wydarzeń.
3
@RosjaninBut No i katastrofa wizerunkowa w międzyczasie, z prognozowanymi dużymi konsekwencjami czy to sportowymi czy ekonomicznymi, będą Nas wyzywać delikatnie mówiąc na każdym stadionie w Hiszpanii.
15
Ale ten Pogba to jest niewypał.
21
Gdyby Barcelonie anulowali takiego gola to nic by nie gadał, zero kontrowersji w tej sytuacji.
5
Real, Valencia, Athletic, ostatnie trzy spotkania wszystkie wygrane mecze w słabym stylu ale niedzielny klasyk czy ten w CDR to wygraną w takim stylu i tak biore w ciemno.
0
Te mecze to są takie męczarnie, no ale luj ważne że dalej +3.
3
Lapcio blika puścił.
3
Kounde w środku kolejny raz jest elektryczny, on musi zostać na PO bo w środku nie jest pewny.
2
Tęsknie za Alexisem Sanchezem patrząc na to co jest obecnie.
4
@Faro Nie mamy kim grać, bez Pedriego nie istnieje pomoc, a w ataku Dembele i Lewandowski to była jedyna broń.
1
@cris2706 Który w dodatku dostał 6 goli z Gironą, a my 1 celny strzał oddaliśmy.
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12837514#comment-12837514
Pozdrawiam kolege.
2
Jeszcze tylko odpadnięcie z Realem w CDR wtedy to będzie można sie skupić w 100% na lidze.
4
Wstyd jak Xavi jeszcze przewali te lige to jest do zwolnienia bez argumentów by go zostawić, frajerstwo kolejny raz.
0
Z taką grą to z Realem nie ma co szukać, psycha po United siadła tradycyjnie.
2
Girona im walnęła 6 goli a my nie możemy sytuacji stworzyć, dno.
0
@Transu96 Jak oni nie dają rady na drużynę co dostała 6 od Girony to nie wiem co robią w tym klubie.
0
Przypominam że Almeria dostała w poprzedniej kolejce 6 goli od girony, a Barcelona nie stworzyła jeszcze okazji.
0
@sokot Jeszcze nie przesądzałbym.