2

Nie no to jest dramat, poddali się już w tunelu.

0

@sk13 Najgorsze że w sumie sprzedaż Ferrana czy Raphy niewiele nam daje ze względu na amortyzację, jedynie ktoś kto przyszedł tu za free czyli Fati da zysk.

2

@Gaz Ostatnio długo był zdrowy, problemem w Jego przypadku jest to że jak już wypada to na cholernie długo.

13

Weźcie już skończmy z tym drewnianym Belgiem, co roku ta sama śpiewka. :P

27


Henry jak kocik był, ta szybkość i pewność siebie.

11

Tyle absencji na ten środowy mecz mamy, ale dobrze że jest ta jedna bramka do przodu od początku, remis w ciemno.

0

Do Ferdka powoli dochodzi w co się wpakował.

0

xDD Nie ma Glika nie ma gry.

0

Sypią się jak domek z kart ci nasi piłkarze, szkoda będzie jak nie awansujemy w Copa bo już bardzo blisko do wygrania a tu kolejni wypadają...

0

Busquets se queda.

1

Dzień bez afery dniem straconym, witamy w Futbol Club Barcelona, czy jeszcze kiedyś będzie normalnie?

1

@PJ1985 Gadanie Laporty to zwykły populizm, ale nie mógł nic innego na ten moment powiedzieć, trzeba czekać ma rozwój wydarzeń.

3

@RosjaninBut No i katastrofa wizerunkowa w międzyczasie, z prognozowanymi dużymi konsekwencjami czy to sportowymi czy ekonomicznymi, będą Nas wyzywać delikatnie mówiąc na każdym stadionie w Hiszpanii.

15


Ale ten Pogba to jest niewypał.

21

Gdyby Barcelonie anulowali takiego gola to nic by nie gadał, zero kontrowersji w tej sytuacji.

5

Real, Valencia, Athletic, ostatnie trzy spotkania wszystkie wygrane mecze w słabym stylu ale niedzielny klasyk czy ten w CDR to wygraną w takim stylu i tak biore w ciemno.

0

Te mecze to są takie męczarnie, no ale luj ważne że dalej +3.

3

Lapcio blika puścił.

3

Kounde w środku kolejny raz jest elektryczny, on musi zostać na PO bo w środku nie jest pewny.

2

Tęsknie za Alexisem Sanchezem patrząc na to co jest obecnie.

4

@Faro Nie mamy kim grać, bez Pedriego nie istnieje pomoc, a w ataku Dembele i Lewandowski to była jedyna broń.

1

@cris2706 Który w dodatku dostał 6 goli z Gironą, a my 1 celny strzał oddaliśmy.

2

Jeszcze tylko odpadnięcie z Realem w CDR wtedy to będzie można sie skupić w 100% na lidze.

4

Wstyd jak Xavi jeszcze przewali te lige to jest do zwolnienia bez argumentów by go zostawić, frajerstwo kolejny raz.

0

Z taką grą to z Realem nie ma co szukać, psycha po United siadła tradycyjnie.

2

Girona im walnęła 6 goli a my nie możemy sytuacji stworzyć, dno.

0

@Transu96 Jak oni nie dają rady na drużynę co dostała 6 od Girony to nie wiem co robią w tym klubie.

0

Przypominam że Almeria dostała w poprzedniej kolejce 6 goli od girony, a Barcelona nie stworzyła jeszcze okazji.

0

@sokot Jeszcze nie przesądzałbym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?