@GeraltzKatalonii Z tego co wszędzie piszą to Messi z rodziną zaaklimatyzował się już w Paryżu, a to pewnie było dla Niego najważniejsze, ponadto pewnie będzie walczył do końca by zdobyć z PSG LM, zrobiłby to co nie udało się CR7 przechodząc do Juve.
@Herato Messi stracił te szybkość która pozwalała mu przedryblować pół boiska i nikt nie mógł go złapać, ale ta technika, wizja gry, podania to nie przemija, Ronaldo już dawno stracił swoje walory, w ostatnich latach pozostawała mu niesamowita skuteczność, obecnie nawet tego już brakuje. Imponujące że Messi w wieku 35 lat dalej jest na TOPie, i dalej potwierdza tym że nie posiada jedynie talentu, bez tej PRACY którą codziennie wkłada nie utrzymał by się tyle lat na szczycie.
0
@Lisek Gwiazdka z nieba taki Gavi, Pedri i Balde jak na obecne czasy.
1
Lewus tam chyba grochóweczke przed meczem zjadł bo coś za brzuch sie mocno ściska.
3
Tranquillo zaraz wejdą Bracia Pier..olec Marcos Alonso i Franck Kessie i będzie dogryweczka.
1
Od tych wydatków Chelsea aż mnie głowa Boehly.
Dajcie wody bo suszyy.
36
Serie A to idealna liga dla Big Sama, niech mu się wiedzie.
0
Alonso, Kessie, Busquets co mecz błędy ale Xavi twardo stawia dalej.
1
Ferran to kolejny flop z psychiką pokroju Lengleta czy Coutinho...
0
@mekston A nawet nie spojrzałem kogo nominowali. :P
Myślałem że może być podobnie jak z ZP dla Benzemy.
0
@GeraltzKatalonii Z tego co wszędzie piszą to Messi z rodziną zaaklimatyzował się już w Paryżu, a to pewnie było dla Niego najważniejsze, ponadto pewnie będzie walczył do końca by zdobyć z PSG LM, zrobiłby to co nie udało się CR7 przechodząc do Juve.
0
Mundial już się wlicza? Bo tak to Messi pewniaczek.
8
Stadion mają piękny Madryciarze.
5
Ansu porusza się jak emerytowany piłkarz, a za tydzień info że nie rozumie czemu tak mało gra.
0
Co za pierdoła...
0
@Encore Niech przedłuży, ważne by został jeszcze w Europie.
0
Pio Pio by strzelił
5
https://mobile.twitter.com/schkuba/status/1595023157718814720
Kibice Liverpoolu to stan umysłu.
29
https://mobile.twitter.com/ChopAntoni1/status/1591812440790282240
xD
4
Johnny Depp dalej to ma.
3
@Kessie Najlepiej zarabiający trener świata.
1
35-letni Lionel Messi czytający opinie że jest skończonym ex-piłkarzem, leśnym dziadkiem...
0
@Herato Messi stracił te szybkość która pozwalała mu przedryblować pół boiska i nikt nie mógł go złapać, ale ta technika, wizja gry, podania to nie przemija, Ronaldo już dawno stracił swoje walory, w ostatnich latach pozostawała mu niesamowita skuteczność, obecnie nawet tego już brakuje. Imponujące że Messi w wieku 35 lat dalej jest na TOPie, i dalej potwierdza tym że nie posiada jedynie talentu, bez tej PRACY którą codziennie wkłada nie utrzymał by się tyle lat na szczycie.
0
Zna ktoś stronkę gdzie obejrzę w dobrej jakości Indianę Jonesa?
1
Czy My naprawdę jedyne na co możemy liczyć to przebłysk Dembele Panie trenerze?
3
I ten Kessie się dziwi że na ławie siedzi?
3
Bellern mecz imienia Nelsona Semedo, tragedia.
4
Jesteśmy gównem w Europie i trzeba to wreszcie zaakceptować.
9
https://mobile.twitter.com/ESPNFC/status/1583873995547770880
Erling no dobry jest dobry ale...
0
@!34RC3!_0N4 Tuchel, Luis Enrique po MŚ(myślę że byłaby szansa).
1
@!34RC3!_0N4 Jeśli znów zlecimy do LE to Xavi i tak ma zostać, mimo że dostał każdego zawodnika którego chciał? Luźne pytanie do ciebie.
0
Jak znów zlecimy do LE, to tu już nie ma żadnych wymówek dla Xaviego to jest nie do zaakceptowania...