0

@Lisek Gwiazdka z nieba taki Gavi, Pedri i Balde jak na obecne czasy.

1

Lewus tam chyba grochóweczke przed meczem zjadł bo coś za brzuch sie mocno ściska.

3

Tranquillo zaraz wejdą Bracia Pier..olec Marcos Alonso i Franck Kessie i będzie dogryweczka.

1

Od tych wydatków Chelsea aż mnie głowa Boehly.
Dajcie wody bo suszyy.

36


Serie A to idealna liga dla Big Sama, niech mu się wiedzie.

0

Alonso, Kessie, Busquets co mecz błędy ale Xavi twardo stawia dalej.

1

Ferran to kolejny flop z psychiką pokroju Lengleta czy Coutinho...

0

@mekston A nawet nie spojrzałem kogo nominowali. :P
Myślałem że może być podobnie jak z ZP dla Benzemy.

0

@GeraltzKatalonii Z tego co wszędzie piszą to Messi z rodziną zaaklimatyzował się już w Paryżu, a to pewnie było dla Niego najważniejsze, ponadto pewnie będzie walczył do końca by zdobyć z PSG LM, zrobiłby to co nie udało się CR7 przechodząc do Juve.

0

Mundial już się wlicza? Bo tak to Messi pewniaczek.

8

Stadion mają piękny Madryciarze.

5

Ansu porusza się jak emerytowany piłkarz, a za tydzień info że nie rozumie czemu tak mało gra.

0

Co za pierdoła...

0

@Encore Niech przedłuży, ważne by został jeszcze w Europie.

0

Pio Pio by strzelił

5

4


Johnny Depp dalej to ma.

3

@Kessie Najlepiej zarabiający trener świata.

1


35-letni Lionel Messi czytający opinie że jest skończonym ex-piłkarzem, leśnym dziadkiem...

0

@Herato Messi stracił te szybkość która pozwalała mu przedryblować pół boiska i nikt nie mógł go złapać, ale ta technika, wizja gry, podania to nie przemija, Ronaldo już dawno stracił swoje walory, w ostatnich latach pozostawała mu niesamowita skuteczność, obecnie nawet tego już brakuje. Imponujące że Messi w wieku 35 lat dalej jest na TOPie, i dalej potwierdza tym że nie posiada jedynie talentu, bez tej PRACY którą codziennie wkłada nie utrzymał by się tyle lat na szczycie.

0

Zna ktoś stronkę gdzie obejrzę w dobrej jakości Indianę Jonesa?

1

Czy My naprawdę jedyne na co możemy liczyć to przebłysk Dembele Panie trenerze?

3

I ten Kessie się dziwi że na ławie siedzi?

3

Bellern mecz imienia Nelsona Semedo, tragedia.

4

Jesteśmy gównem w Europie i trzeba to wreszcie zaakceptować.

9

0

@!34RC3!_0N4 Tuchel, Luis Enrique po MŚ(myślę że byłaby szansa).

1

@!34RC3!_0N4 Jeśli znów zlecimy do LE to Xavi i tak ma zostać, mimo że dostał każdego zawodnika którego chciał? Luźne pytanie do ciebie.

0

Jak znów zlecimy do LE, to tu już nie ma żadnych wymówek dla Xaviego to jest nie do zaakceptowania...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?