@PatrykBarca Arsenal czy United też mają Amerykanie i ich kibice raczej nie pałają do nich sympatią, uważają że porażki w ostatnich latach ich klubu to w większości ich wina.
Z jednej strony jak patrzę na Chelsea to trochę zazdroszczę im że mają nieograniczony budżet z tym Amerykaninem, ale jakby Barce miał przejąć taki Peter Lim jak Valencię co ma ich gdzieś a nie można nic z nim zrobić to lepsi Socios czy Miliarder właściciel?
Nowa umowa Marcosa Alonso również nie może zostać zarejestrowana. La Liga nie wyraża na to zgody, ponieważ obliczyli, że w lecie Barcelona przekroczy limit wynagrodzeń. [@QueThiJugues] (3️⃣)
Chciałbym Osasune jutro wylosować w półfinale, jednak z Realem bez jedynego skrzydłowego robiącego różnice szanse spadają dosyć mocno moim zdaniem, szczególnie że to dwumecz.
Widzielibyście Rodrigo de Paula w Barcy? W systemie z czterema pomocnikami bardziej potrzebny będzie pomocnik do sprowadzenia w lecie niż kolejny przeciętny skrzydłowy typu Carrasco.
6
@Pawel13sz Gdyby pojawiła się oferta dobra pieniężna, a nie jakieś typu wypożyczenie do Atleti to tak.
3
Oby ten mecz podziałał na pewność siebie Raphinhi, po kontuzji Dembele będzie kimś kto musi grać.
0
Brawa dla Frenkiego za tego gola.
2
@Emhyr Davies, 0 bramek 0 asyst Bundesliga.
0
Kto jest obecnie najlepszym LO świata?
49
https://mobile.twitter.com/Kuzowy/status/1620162343140487168
Wtedy Tebas może pozwoli.
1
@PatrykBarca Arsenal czy United też mają Amerykanie i ich kibice raczej nie pałają do nich sympatią, uważają że porażki w ostatnich latach ich klubu to w większości ich wina.
0
Z jednej strony jak patrzę na Chelsea to trochę zazdroszczę im że mają nieograniczony budżet z tym Amerykaninem, ale jakby Barce miał przejąć taki Peter Lim jak Valencię co ma ich gdzieś a nie można nic z nim zrobić to lepsi Socios czy Miliarder właściciel?
0
@lucca87 pierwszy mecz wtedy, rewanż w kwietniu.
0
@lucca87 1/2 marzec ma być.
0
Przełożą pewnie na marzec dopiero bo Real jedzie na KMŚ w lutym chyba.
0
@Emhyr No i jest.
0
Bayern sobie wypożycza Cancelo mimo że kasy mu nie brakuje, gdyby Barca go chciała tak jak Torresa to by z 60 mln co najmniej by chcieli.
2
Czy kiedyś jeszcze będzie normalnie?
4
5 punktów przewagi? Spokojnie panie Floro.
https://x.com/ZolnierzMadrytu/status/1619858956989640704
7
No i co gramy paździerz, ale fakty są takie że jest +5 i Xavineta jedzie dalej. :D
Wylosować jutro Osasune i humor gituwa.
3
Wstyd mi że chciałem Donnarumme.
12
Leo wróć do domu na ten ostatni taniec i nie męcz sie w tej smutnej Francji...
1
Po kontuzji Dembele...
https://img.youtube.com/vi/LUWEwZsn77g/0.jpg
0
Korona kom bak is riil.
0
Chciałbym Osasune jutro wylosować w półfinale, jednak z Realem bez jedynego skrzydłowego robiącego różnice szanse spadają dosyć mocno moim zdaniem, szczególnie że to dwumecz.
3
@Comentateiro Najważniejsza w tym sezonie jest liga, LE czy PK jest dodatkiem, jeśli Xavi wygra lige zostaje.
0
@Conradxc Czy Real jest w słabej formie? Od meczu z Barcą robią swoje, wygrywają.
0
@Coutinho007 Klub by może i pożegnał się z Alonso, ale widać że Xavi bardzo go docenia, nie wiem za co ale to jest fakt, na Bellerina ma wywalone.
0
https://www.instagram.com/p/Cn6pLUUOkAJ/
Leo Budowniczy.
1
Oby jutro Real bądź Osasuna w losowaniu byle nie ten Athletic bo to już nudne co roku to samo.
1
Ach ten biedny Vini junior.
4
@Lionel_Messi10 Przy całej mojej niechęci do tego klubu hymn jednak mi się podoba.
0
Widzielibyście Rodrigo de Paula w Barcy? W systemie z czterema pomocnikami bardziej potrzebny będzie pomocnik do sprowadzenia w lecie niż kolejny przeciętny skrzydłowy typu Carrasco.
0
Fajnie jakby taki Marcus Thuram przyszedł za Depaya, ale pewnie nikt nie przyjdzie.