0

@Aragorn33 Mają kasę to wydają.

1

Oby się udało tego Gundo załatwić, chciałem Leo, ale jak się nie uda to trudno już przyzwyczailiśmy się do Jego braku w drużynie.

0

@Kuba_1 Będzie jak z Neymarem. :P

1

@Faro Ostatnie mecze to bardziej wyglądało jak tournee, a nie jak oficjalne mecze, Christensen do momentu wygrania mistrzostwa bezbłędny i w przyszłym sezonie nie miałbym nic przeciwko by się to powtórzyło, i też jakoś nie wierze w odejście Kounde, ale jeśli faktycznie aż tak Mu nie pasuje granie na PO to droga wolna na ŚO przegrywa sportowo rywalizację z Araujo I Duńczykiem. Przyjdzie Inigo na bok obrony jakby się ogarnęło Cancelo/Foytha tragedii nie będzie.

0

@RoberDzik Jeszcze Roberto no i MATS ale Niemiec musi zostać. :P

1

@PatrychoO Brewka nie pomogła. :D

0

City bierze wszystko w tym sezonie, Pep zasługujesz na to jak nikt..

1

To nadal nie jest koniec Realu jeszcze calma.

0

Wiadomo czy przyznają Barcelonie ten tytuł z przed wojny? Był taki temat, fajnie byłoby sobie dopisac już 28 puchar. :P

0

@Emhyr Jedyny Jego minus to wiek, ale i tak mam nadzieje że z 2, 3 sezony pociągnie na takim poziomie.

11


Już wszyscy odeszli, cudowna era... :')

0

@Rust_Cohle Teraz ubierze się tak samo na Jego prezentacji.

6

@Emhyr Flop niesamowity ten Destinho, a taki był fajny, amerykański z tego Ajaxu.

1

@misteriosoVEB Tam gdzie na Niego gwiżdżą? W sumie jedynie kaska by się zgadzała.

1

@AmigoBlancos Jako zawodnik TOP, wizerunkowo dramat dlatego myśle że ZP nigdy np. nie zdobędzie.

0

Jak Dyktator z Rosario ostatecznie nie wróci do słonecznej Katalonii, to gdzie trafi jak typujecie?

0

I dobrze niech BvB znów sfrajerzy to przynajmniej w grupie LM unikniemy Bayernu...

1

@Gaucho Roberto już podpisał kontrakt, Alba będzie się kurczowo trzymał swojej wygodnej wypłaty jedynie Busquets może odejść, ale jak ma przyjść Messi to pewnie zostanie jeszcze jeden sezon.

0


No bo to przecież jest Royal, idealnie by się wpasował do Białych.

1

@wasacz Nie sprzedadzą bo się nie opłaca z amortyzacji no chyba że ktoś da 100 mln co się oczywiście nie zdarzy :P

2

Franciszek to jest Szef jednak.

0

Wreszcie Torres coś zrobił dobrze w tym sezonie.

2

W poprzednim sezonie TOPka obrońców ligi, charakter Szefa obrony, takich nam trzeba, choć bardziej o pomoc wołają formacje ofensywne, mam nadzieję że dopną Gundogana i skrzydłowego co potrafi dryblować...

0

@Aragorn33 Niby tak, ale pewnie myślą sobie:"Hej przecież nie da się grać jak Messi, On jest z innej planety".

6


Zawodnicy City już pewnie mają dość ciągłego słuchania o Messim przez Pepa. :D

21

0

@Kamiloza91 Już ciul w to trofeum, mnie najbardziej boli fakt że poniekąd znów ta drużyna daje ciała po całości w pucharach, w lidze praktycznie nie tracą bramek to w pucharach jes tak że coś się dzieje i tracimy je hurtowo, druga sprawa że tak szybko się poddają, tracimy bramkę i już jest praktycznie koniec, każdy łeb w ziemię i panika, takie coś trudno zaakceptować.

3

To co Vamos Osasuna..

1

Na cholere był tu ten Marcos Alonso jak On już w Chelsea był mega plackiem, nie moge pojąć co ich skłoniło by Go zakontraktować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?