@Faro Ostatnie mecze to bardziej wyglądało jak tournee, a nie jak oficjalne mecze, Christensen do momentu wygrania mistrzostwa bezbłędny i w przyszłym sezonie nie miałbym nic przeciwko by się to powtórzyło, i też jakoś nie wierze w odejście Kounde, ale jeśli faktycznie aż tak Mu nie pasuje granie na PO to droga wolna na ŚO przegrywa sportowo rywalizację z Araujo I Duńczykiem. Przyjdzie Inigo na bok obrony jakby się ogarnęło Cancelo/Foytha tragedii nie będzie.
@Gaucho Roberto już podpisał kontrakt, Alba będzie się kurczowo trzymał swojej wygodnej wypłaty jedynie Busquets może odejść, ale jak ma przyjść Messi to pewnie zostanie jeszcze jeden sezon.
🎙️ Emerson Zulu, agent and father of Emerson Royal:
"There is a great possibility that Emerson will leave Tottenham. We want that, we believe it's time for him to take a bigger leap and go to a team that fights for titles. A giant. I think he fits Real Madrid." https://t.co/V9bRzMgucL">pic.twitter.com/V9bRzMgucL
W poprzednim sezonie TOPka obrońców ligi, charakter Szefa obrony, takich nam trzeba, choć bardziej o pomoc wołają formacje ofensywne, mam nadzieję że dopną Gundogana i skrzydłowego co potrafi dryblować...
@Kamiloza91 Już ciul w to trofeum, mnie najbardziej boli fakt że poniekąd znów ta drużyna daje ciała po całości w pucharach, w lidze praktycznie nie tracą bramek to w pucharach jes tak że coś się dzieje i tracimy je hurtowo, druga sprawa że tak szybko się poddają, tracimy bramkę i już jest praktycznie koniec, każdy łeb w ziemię i panika, takie coś trudno zaakceptować.
0
@Aragorn33 Mają kasę to wydają.
1
Oby się udało tego Gundo załatwić, chciałem Leo, ale jak się nie uda to trudno już przyzwyczailiśmy się do Jego braku w drużynie.
0
@Kuba_1 Będzie jak z Neymarem. :P
1
@Faro Ostatnie mecze to bardziej wyglądało jak tournee, a nie jak oficjalne mecze, Christensen do momentu wygrania mistrzostwa bezbłędny i w przyszłym sezonie nie miałbym nic przeciwko by się to powtórzyło, i też jakoś nie wierze w odejście Kounde, ale jeśli faktycznie aż tak Mu nie pasuje granie na PO to droga wolna na ŚO przegrywa sportowo rywalizację z Araujo I Duńczykiem. Przyjdzie Inigo na bok obrony jakby się ogarnęło Cancelo/Foytha tragedii nie będzie.
0
@RoberDzik Jeszcze Roberto no i MATS ale Niemiec musi zostać. :P
1
@PatrychoO Brewka nie pomogła. :D
0
City bierze wszystko w tym sezonie, Pep zasługujesz na to jak nikt..
1
To nadal nie jest koniec Realu jeszcze calma.
3
https://people.com/thmb/rVqsPwIWxlW6tn8z1U_pkCbxhRc=/1500x0/filters:no_upscale():max_bytes(150000):strip_icc():focal(499x0:501x2)/johnny-depp-cannes-051623-1-8eb59b29883d4b94b353e28e1786130c.jpg
JD wrócił na salony.
Guess who's back.. ;)
0
Wiadomo czy przyznają Barcelonie ten tytuł z przed wojny? Był taki temat, fajnie byłoby sobie dopisac już 28 puchar. :P
0
@Emhyr Jedyny Jego minus to wiek, ale i tak mam nadzieje że z 2, 3 sezony pociągnie na takim poziomie.
11
Już wszyscy odeszli, cudowna era... :')
0
@Rust_Cohle Teraz ubierze się tak samo na Jego prezentacji.
6
@Emhyr Flop niesamowity ten Destinho, a taki był fajny, amerykański z tego Ajaxu.
1
@misteriosoVEB Tam gdzie na Niego gwiżdżą? W sumie jedynie kaska by się zgadzała.
1
@AmigoBlancos Jako zawodnik TOP, wizerunkowo dramat dlatego myśle że ZP nigdy np. nie zdobędzie.
0
Jak Dyktator z Rosario ostatecznie nie wróci do słonecznej Katalonii, to gdzie trafi jak typujecie?
0
I dobrze niech BvB znów sfrajerzy to przynajmniej w grupie LM unikniemy Bayernu...
1
@Gaucho Roberto już podpisał kontrakt, Alba będzie się kurczowo trzymał swojej wygodnej wypłaty jedynie Busquets może odejść, ale jak ma przyjść Messi to pewnie zostanie jeszcze jeden sezon.
0
No bo to przecież jest Royal, idealnie by się wpasował do Białych.
1
@wasacz Nie sprzedadzą bo się nie opłaca z amortyzacji no chyba że ktoś da 100 mln co się oczywiście nie zdarzy :P
2
Franciszek to jest Szef jednak.
0
Wreszcie Torres coś zrobił dobrze w tym sezonie.
2
W poprzednim sezonie TOPka obrońców ligi, charakter Szefa obrony, takich nam trzeba, choć bardziej o pomoc wołają formacje ofensywne, mam nadzieję że dopną Gundogana i skrzydłowego co potrafi dryblować...
0
@Aragorn33 Niby tak, ale pewnie myślą sobie:"Hej przecież nie da się grać jak Messi, On jest z innej planety".
6
Zawodnicy City już pewnie mają dość ciągłego słuchania o Messim przez Pepa. :D
21
https://mobile.twitter.com/DoniecMati/status/1646026025443246081
Franek to dobry chłopak.
0
@Kamiloza91 Już ciul w to trofeum, mnie najbardziej boli fakt że poniekąd znów ta drużyna daje ciała po całości w pucharach, w lidze praktycznie nie tracą bramek to w pucharach jes tak że coś się dzieje i tracimy je hurtowo, druga sprawa że tak szybko się poddają, tracimy bramkę i już jest praktycznie koniec, każdy łeb w ziemię i panika, takie coś trudno zaakceptować.
3
To co Vamos Osasuna..
1
Na cholere był tu ten Marcos Alonso jak On już w Chelsea był mega plackiem, nie moge pojąć co ich skłoniło by Go zakontraktować.