@kanver_ Roony spoko transfer, jeśli będzie się dalej rozwijał to mógłby grać na pozycji Yamala, a Lamine na 10-tce tak jak z Betisem, jak nie będzie dla Niego miejsca to i tak powinni zarobić spore pieniądze jeśli będą chcieli Go puścić.
Ufff dobrze że się udało dopisać 3 punkty i oby to zwycięstwo dodało morali na następne mecze bo łatwo to nie wygląda, Betis na wyjeździe, Liga Mistrzów gdzie trzeba wygrać i Villareal dobrze punktujący w lidze.
Żółw w formie mutant, a u nas Ferran Torres wyglądający jak zajechany emeryt, Lewandowski który w sumie już jest piłkarskim emerytem i Yamal kontuzjowany, nie ma tu cienia optymizmu na kolejne miesiące tego sezonu zbyt.
0
@Herato Zależy jeszcze od ligi, jak narazie tylko punkt mamy przewagi niestety.
4
Dro trochę podobny case co Ilaix Moriba, zobaczymy jak On sobie poradzi w Niemczech czy Anglii.
1
Ale Beliś to był cold w ciul dziś
0
Cóż nie lubimy Paryża, ale póki jest tam tymczasowo Lucho to niech kolekcjonuje te puchary.
7
Ramos w 90' classic..
0
Real pewnie przejdzie ale ważne że nie są jakoś mega mocni, mecz do wygrania w niedzielę.
1
@kanver_ Roony spoko transfer, jeśli będzie się dalej rozwijał to mógłby grać na pozycji Yamala, a Lamine na 10-tce tak jak z Betisem, jak nie będzie dla Niego miejsca to i tak powinni zarobić spore pieniądze jeśli będą chcieli Go puścić.
0
@Mario96w Kiedy Real ostatnio strzelił 5 bramek(przed Betisem) a kiedy Barcelona?
1
@marcin62 Jak nie ściągną kogoś poważnego w zimie, to możemy się bardzo szybko pożegnać z LM.
0
Trzeba szybko strzelić drugą bo nasi obrońcy robią wszystko by tu stracić.
1
Bayern traci punkty to i zawsze reszta też i tak to się kręci w tej Bundeslidze.
11
Vamos Hansi! Prawda jest taka że robi co może i nikogo lepszego byśmy nie dostali.
2
Trochę niesmak pozostaje, ale ważne że 3 pkt.
0
Wszystkie siły na Ligę Mistrzów najwyraźniej a w lidze jakoś to będzie stawia Hansi.
0
@KacperVEB Często gubią punkty z Leeds.
1
Ufff dobrze że się udało dopisać 3 punkty i oby to zwycięstwo dodało morali na następne mecze bo łatwo to nie wygląda, Betis na wyjeździe, Liga Mistrzów gdzie trzeba wygrać i Villareal dobrze punktujący w lidze.
3
Stadion nocą to kozak klimat.
0
@Derean Oczywiście, czysto teoretycznie tylko pisze.
0
Liverpool jest jaki jest ale w barażach i tak bym ich nie chciał spotkać raczej, nasi póki nie ogarną mentalu to będą ciężary.
2
U nas nie jest tak źle jak patrzę na ten Liverpool xd
6
Szkoda że Araujo nie może dostać takiej kartki gdzie już nigdy by nie mógł zagrać w LM.
7
Elche przekręcone ale Kylianek płacze że za szybko skończył po 8 minutach.
2
Wiedziałem że tyle doliczy bo minute leżał xdd
2
To jest niepojęte być tak dziurawym. xD
2
Spokojnie bo zaraz i tak będzie remisik.
1
@Hubertusk Nie rozumiem o kij mu chodzi z tą obroną, City Bayern jakoś grają ofensywnie i nie muszą tak grać.
0
Tracić tyle bramek jest niedopuszczalne, nie zmienia się nic tylko gadanie, syf.
1
@blakkudium Szkoda, może by się mu coś przestawiło gdyby go nie powołali.
3
Żółw w formie mutant, a u nas Ferran Torres wyglądający jak zajechany emeryt, Lewandowski który w sumie już jest piłkarskim emerytem i Yamal kontuzjowany, nie ma tu cienia optymizmu na kolejne miesiące tego sezonu zbyt.
1
@BISHBASHBOSH Dorobią jak będą ukończone pozostałe poziomy trybun.