I tak dobrze że będą te 4 punkty przewagi przed klasykiem, nawet jak przegramy(odpukać) zależymy od siebie, Lewy powinien już być gotowy może Balde, będzie dobrze.
Szkoda że Lewy nie zagra w środę, jest jaki jest ale z Nim jakoś bym bardziej wierzył że będziemy w stanie wsadzić ze 3 bramki, Raphinha musi włączyć CL mode bo potrzebujemy mocnej zaliczki przed rewanżem.
Wiadomo że każdy następny mecz jest najważniejszy, ale teraz ten mecz z Realem moim zdaniem będzie kluczowy, nie dość że mecz o trofeum to jak wygrają to już polecą na tej fali i pokonają Inter.
Oby Inter na mecz z nami miał formę z meczu gdzie grali o życie w grupie, a JE Ernesto Valverde śpiąc na ławce ze składem bandą ciula wygrał sobie 2-1.
@Encore Jak Bayern by odpalił takie tempo jakie dziś BVB to mogą nas zgnieść, już jedziemy na oparach, a tu nie ma gdzie odpocząć każdy mecz jest ultra ważny.
4
Kosecki xD po 3-4 gole strzelał się dowiadujemy.
0
Ten kraj jest takim dnem w tym sporcie że to aż śmieszy niż smuci.
2
https://www.fcbarca.com/112212-oficjalnie-marc-andre-ter-stegen-przedluzyl-kontrakt-z-barcelona.html#comments__list
Polecam poczytać komentarze. :D
0
Kampania pod ZP ruszyła.
0
@kynio302 Snusa sobie wziął.
2
Goat Antony a nie jakieś Diazy.
0
No i pięknie, kolejny krok ku stabilizacji projektu i normalizacji klubu.
0
@FcPortoFan1999 Ok, lecę wyżebrać od kogoś bilet, lepiej tak niż słuchać Bożydara.
0
Jak jest dobry to nie ma co patrzeć na wiek.
0
Ten finał LE będzie jeszcze gdzieś można obejrzeć czy tylko Polsat Sport?
1
@Lionel_Messi10 Nie poddają się skurczybyki.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Czuje się dokładnie tak samo, przykro..
1
Boli jak cholera...
2
I tak dobrze że będą te 4 punkty przewagi przed klasykiem, nawet jak przegramy(odpukać) zależymy od siebie, Lewy powinien już być gotowy może Balde, będzie dobrze.
1
@adi7adi8 Napewno się znajdzie ktoś z Anglii czy Bayern może.
0
Teraz ciekawe czy Nicolas dalej będzie chciał pozostać w Kraju Basków, hmm...
0
PSG wyeliminowało Liverpool po 1-0 w plecy u siebie, damy rade w Mediolanie, WierzyMY! :)
1
Pamiętam jak On tutaj strzelał gola to był jakiś cud, a tam strzela co rusz xd
6
Janek odtwarzający to zdjęcie, będę tam:
https://imagenes.elpais.com/resizer/v2/DCHVPWGPRISXR27GU3KQAMJ37Y.jpg?auth=729260ca71caef70d73f7e6d487b498676bed5c25198579e641b40e2417dbbf0&width=980&height=980&smart=true
1
Kobietki lecą po kolejny finał LM, Brawa oby Panowie w tym roku także tam zagrali. :)
2
Szkoda że Lewy nie zagra w środę, jest jaki jest ale z Nim jakoś bym bardziej wierzył że będziemy w stanie wsadzić ze 3 bramki, Raphinha musi włączyć CL mode bo potrzebujemy mocnej zaliczki przed rewanżem.
0
@lajcior Julian Alvarez/Nico Williams obecnie chyba najbardziej potrzebni.
3
Wiadomo że każdy następny mecz jest najważniejszy, ale teraz ten mecz z Realem moim zdaniem będzie kluczowy, nie dość że mecz o trofeum to jak wygrają to już polecą na tej fali i pokonają Inter.
1
Zależymy od siebie, ale jednak zostało jeszcze trochę tych trudnych spotkań, oby się udało dowieźć..
0
@Gaucho Chyba ostatnia kolejka Ligi, a szkoda bo by się teraz bardzo przydał..
0
Oby Inter na mecz z nami miał formę z meczu gdzie grali o życie w grupie, a JE Ernesto Valverde śpiąc na ławce ze składem bandą ciula wygrał sobie 2-1.
2
Niech biorą Raula czy Alonso, Klopp to jednak świetny trener i z tych zawodników których ma Real może zrobić genialny team.
0
@Encore Jak Bayern by odpalił takie tempo jakie dziś BVB to mogą nas zgnieść, już jedziemy na oparach, a tu nie ma gdzie odpocząć każdy mecz jest ultra ważny.
1
W lidze Hugokopter ogarnie, najbardziej szkoda braku Balde w finale Copa del Rey,na Rządowych przeważnie odpala Prime.
2
No dobra fajnie, ale teraz to dopiero poważny mecz z Leganes.