Xavi już zdecydował że odchodzi i po tak fatalnym sezonie nie ma prawa by został, Marquez niech dalej się uczy w Barcy B, a my bierzemy kogoś z świeżym spojrzeniem a nie z DNA którym każdy rzyga.
Inaki Pena bardzo dobry mecz choć i tak jak na niego patrze to mam wrażenie że zaraz i tak stracimy gola, ma strach wypisany na twarzy, MATS to jednak klasa.
Porto, Atletico, Girona w żadnym z tych meczów moim zdaniem nie będziemy faworytami do zwycięstwa, ale takie trzy porażki nadal nie będą gwoździem do trumny Xaviego? Ostatni dobry mecz był miesiąc temu w dodatku był to przegrany mecz z Realem...
Jeśli Ferran nie wyjdzie w następnym meczu w pierwszym składzie będzie to jasny dowód że Xavi ma ewidentnie z nim jakiś problem personalny, inaczej nie da się wytłumaczyć wpuszczania przed Nim takiego Abde.
@Transu96 Może nie są w dupie tylko chcą jak zwykle zrobić Barcelonie na złość nie wykładając od razu kasy tylko w ratach, wiedząc że potrzebujemy każdego euro na tu i teraz.
1
@Eto'o9 R10 Barcelona sama prosiła o więcej meczy na wyjeździe na początek sezonu.
0
De Jong wróci po przerwie na kadrę? Nie lubię Go ale jest jedyną nadzieją obecnie. :P
0
@Transu96 Zbytnio to nawet nie ma innej opcji, jak są takie problemy z rejestracją to nikt już tu nie przyjdzie.
0
@tristan87 Tak, dzięki bardzo.
0
Jeśli ma ktoś link do filmu "To nie jest kraj dla starych ludzi" z Javierem Bardemem byłbym wdzięczny jakby podesłał na priv. :)
0
Oszalał do reszty.
1
@Barcasub Ciężko o gorsze wyniki.
2
Gdzie są te konsekwencje przegrywania o których tak głośno mawiał Laporta, Oriol Romeu i Marcos Alonso zapłacą rachunek za ten sezon?
2
Xavi już zdecydował że odchodzi i po tak fatalnym sezonie nie ma prawa by został, Marquez niech dalej się uczy w Barcy B, a my bierzemy kogoś z świeżym spojrzeniem a nie z DNA którym każdy rzyga.
14
Oby Marc wrócił jak najprędzej bo z Peñą to jest wszystko zbyt kruche, obrona nie funkcjonuje.
0
To już witamy powoli Rafę Marqueza czy jeszcze trzeba odpaść z Napoli?
1
@Coutinho007 Nie ma szans na to według mnie, do Napoli wytrwa.
0
Trzeba liczyć że w finale jak to mawiał Jurek Brzęczek wstaną z rana to może coś przeskoczy.
2
Inaki Pena bardzo dobry mecz choć i tak jak na niego patrze to mam wrażenie że zaraz i tak stracimy gola, ma strach wypisany na twarzy, MATS to jednak klasa.
0
@neeed Tamten przynajmniej nie dobił na pustaka. xd
0
Albo Marquez albo Xavi nie ma dobrego wyjścia...
2
Porto, Atletico, Girona w żadnym z tych meczów moim zdaniem nie będziemy faworytami do zwycięstwa, ale takie trzy porażki nadal nie będą gwoździem do trumny Xaviego? Ostatni dobry mecz był miesiąc temu w dodatku był to przegrany mecz z Realem...
1
Murawa była fatalna ale to nie jest wymówka, ciekawe czy standardowo to powie.
0
@4drian0 Marek na kacu był.
0
Trochę szkoda że nie ma żadnej opcji wykupu, jak wypalą cena będzie wygórowana.
2
Tu nie będzie żadnych wymówek nawet jak będzie Xavi zmuszony wyjść z Alonso czy Roberto w obronie, wyjście z tej grupy to obowiązek.
1
@SuperPatsonFCB Nie ma co narzekać, raz na kilkadziesiąt lat trzeba się przemęczyć i tak nie jest tak źle.
2
@barcelonaLM Dobrze że mecze co tydzień, widać że forma dalej wakacyjna, im więcej treningów tym lepiej, dalej trochę jest "presezon".
0
Jak Sergi Roberto wchodzi na boisko to Ter Stegen nie ma obowiązku przekazania mu opaski?
28
Jeśli Ferran nie wyjdzie w następnym meczu w pierwszym składzie będzie to jasny dowód że Xavi ma ewidentnie z nim jakiś problem personalny, inaczej nie da się wytłumaczyć wpuszczania przed Nim takiego Abde.
1
Xavi nie ma żadnego pomysłu, zero optymizmu na przyszłość z tym trenerem.
0
@DawidekFCB Czymś trzeba zrekompensować straty z braku gry na Camp Nou.
0
@Nazio_87 Xavi i jego decyzje trenerskie oraz brak własnego stadionu.
0
@Transu96 Może nie są w dupie tylko chcą jak zwykle zrobić Barcelonie na złość nie wykładając od razu kasy tylko w ratach, wiedząc że potrzebujemy każdego euro na tu i teraz.
0
Ciekawe ile chłopak pogra.