Żółw w formie mutant, a u nas Ferran Torres wyglądający jak zajechany emeryt, Lewandowski który w sumie już jest piłkarskim emerytem i Yamal kontuzjowany, nie ma tu cienia optymizmu na kolejne miesiące tego sezonu zbyt.
Ten sezon póki co tak się toczy że miałoby się ochotę już go przeskipować, męczący cyrk ze stadionem, kontuzje sypiące się z rękawa, słaba gra, miejmy nadzieję że im dalej to się coś polepszy. :P
Mam nadzieję że budują szczyt formy fizycznej na później bo narazie to była przepaść pod względem fizycznym, nasi nie mieli siły presować już po 30 minucie.
To jakie show zapodała te defensywa to jest hit, powinni całować Garcię po rękach, gdyby nie On dostaliby na dziurę ze 4, dobrze że jest przerwa na kadrę bo słabo to wygląda.
1
@Hubertusk Nie rozumiem o kij mu chodzi z tą obroną, City Bayern jakoś grają ofensywnie i nie muszą tak grać.
0
Tracić tyle bramek jest niedopuszczalne, nie zmienia się nic tylko gadanie, syf.
1
@blakkudium Szkoda, może by się mu coś przestawiło gdyby go nie powołali.
3
Żółw w formie mutant, a u nas Ferran Torres wyglądający jak zajechany emeryt, Lewandowski który w sumie już jest piłkarskim emerytem i Yamal kontuzjowany, nie ma tu cienia optymizmu na kolejne miesiące tego sezonu zbyt.
1
@BISHBASHBOSH Dorobią jak będą ukończone pozostałe poziomy trybun.
1
Ten sezon póki co tak się toczy że miałoby się ochotę już go przeskipować, męczący cyrk ze stadionem, kontuzje sypiące się z rękawa, słaba gra, miejmy nadzieję że im dalej to się coś polepszy. :P
0
@qchulainn Wystarczy żeby zmieniali taktykę po 75 min i się cofnęli, ale Flick jest do tej pory uparty.
0
Wszyscy na intensywności grają tylko nasi biedacy zmęczeni sezonem w 8 kolejce.
1
Olmo przestał się łamać, ale też jak widać grać nie daje nic.
0
Mam nadzieję że budują szczyt formy fizycznej na później bo narazie to była przepaść pod względem fizycznym, nasi nie mieli siły presować już po 30 minucie.
0
@natanvip Przegrać z ich rezerwami na swoim stadionie to już gorzej.
9
Real piekielnie mocny, na Levante i Espanyol.
5
Julianku jesteś piękny, zapraszamy do słonecznej Katalonii w przyszłości, jak wyprzedamy co się da.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Bez kontrowersji.
26
Mam nadzieję że to będzie koniec Jego problemów już.
0
Gdybyśmy nie byli takimi biedakami Julianek już byłby dawno uratowany z tego Atletico.
0
Wincyj tych karnych im dawajcie po co sie ograniczać?
0
Tam jest tak ciepło czy te koszulki są tak tragiczne że są mokrzy jak po dogrywce.
15
@Cule1234 Isak, Wirtz, Ekitike przykre że Liverpool bierze sobie ich od tak a Barcelona nie może zarejestrować Szweda za 2 mln.
2
To jakie show zapodała te defensywa to jest hit, powinni całować Garcię po rękach, gdyby nie On dostaliby na dziurę ze 4, dobrze że jest przerwa na kadrę bo słabo to wygląda.
0
Atletico leci na jakimś kanale?
1
Ten Amorim jest taki pocieszny :D
0
Co ci siatkarze odwalają.
0
@mordini123 AI mówi że jest jakaś aplikacja myCanal w ps store ale najwyraźniej robi mnie w ciula bo nic takiego nie widzę.
0
Wie ktoś czy da się oglądać canal plus na Playstation 5?
10
@Lanosss Trochę szkoda, ale Hansi i tak z Niego nie korzystał.
3
Dzisiejszy dzień zabrał także Michaela Madsena ehh uwielbiam za rolę w Donnie Brasco czy Reservoir Dogs..
0
Wierzy ktoś że Messi odejdzie z Miami by przygotować się na mundial w bardziej konkurencyjnej lidze czy to typowe wysrywy dziennikarzy?
19
Messi rozpoczął przygotowania pod Mundial 2026.
0
Poświęcilibyście Fermina na Nico Williamsa?