O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3137
  • Liczba komentarzy 906
  • Polecenia 1137

Komentarze

18

@Montjuic A czy to nie jest tak, że mieliśmy z tego ogromne fundusze na modernizację energetyczną, ale pis sprzedawał uprawnienia do emisji żeby mieć na socjal?

0

@BORO_12 XD

Radzę sobie przypomnieć chociażby poprzednie Euro jeszcze za Lucho gdzie Olmo grał jako fałszywa dziewiątka i wyglądał rewelacyjnie, zwłaszcza z Włochami gdzie Hiszpania była dużo lepsza i niezasłużenie odpadła. Olmo w kadrze na ostatnich turniejach regularnie był jednym z lepszych graczy, mimo że był rzucany po pozycjach, bo nie jest ani typowym skrzydłowych, ani środkowym pomocnikiem do 4-3-3. Zresztą nawet kilka tygodni temu w towarzyskim meczu z Brazylią ośmieszył ich obrońców i strzelił piękną bramkę

Gdyby tu przyszedł i był zdrowy przez cały sezon to jest spokojnie zawodnik na pierwszy skład, ale jak pisałem, byłbym na nie, bo duża cena i za dużo kontuzji. Natomiast jeśli chodzi o sam poziom sportowy to jest obecnie spokojnie poziom Pedriego (nasz oczywiście młodszy i z większym talentem, ale też ogromny problem z kontuzjami).

0

Też bym nie chciał żeby sprowadzili Olmo, bo chłopak łapie za dużo kontuzji i chyba najlepiej by się odnalazł jako dycha w 4-2-3-1 (chociaż były pogłoski że Flick planuje tak grać, ale mamy Pedriego, Fermina..), a do tego trochę by kosztował, a zespół wymaga wzmocnień na innych pozycjach.

Ale jak czytam tutaj komentarze, że to drewniak, albo jest za słaby na Barcę, gdzie poza Pedrim i Gundoganem nie mamy bardziej kreatywnego pomocnika (a i na skrzydle na pewno by grał lepiej niż choćby Ferran, Felix a może i Raphinha czy Yamal który wciąż z racji wieku miewa słabsze mecze), to widać, że niektórzy oglądają chyba tylko mecze Barcy.

1

@Midast A na poprzednich turniejach był jednym z najlepszych zawodników Hiszpanii... Zresztą nie trzeba się cofać tak daleko, chociażby z Brazylią strzelił kapitalną bramkę po ośmieszeniu obrońców.

0

@KrwawiaceoczyVEB ewidentna czerwona, żaden pomarańcz

Zobacz wszystkie

36

@Braniś Toure Chyba ktoś nie wyłapał oczywistej ironii ;)

29

Nie chce mi się wierzyć w taką kwotę, ale jeśli to prawda, to jest oferta nie do odrzucenia. 80 mln za skrzydłowego bez dryblingu?

24

Głosy Lewego pokazują, że takie głosowania są bez sensu... Lepiej było jak sami dziennikarze wybierali.

19

@Firestone Dzisiaj zagrał najlepszy mecz do tej pory, ale jednak wstrzymałbym się z hurraoptymizmem, dalej psuje sporo akcji, ale rzeczywiście jego podania robią różnicę, dzisiaj nawet wygrał kilka dryblingów z czym jest największy problem.

Co do tych cyferek to wyglądają trochę mniej imponująco kiedy się doda, że 4 gole padły w Pucharze z trzecioligowcami, ale dalej jest dobrze. Jakby jeszcze Fati albo Ferran wszedł chociaż na taki poziom byłoby świetnie.

18

Frenkiemu brakuje liczb w ofensywie? Przecież bez Oriola na boisku był najniżej ustawionym pomocnikiem, a i tak sporo grał do przodu, chociażby to genialne podanie (idealne, na centymetry, dla mnie chyba zagranie meczu) do Felixa, który później asystował Robertowi.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?