O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2873
  • Liczba komentarzy 868
  • Polecenia 1074

Komentarze

0

@bartas97 Ja już też nie, oglądam stream po angielsku i komentatorzy zaczęli się śmiać, jak podbiegał do monitora, że po co idzie, bo to na 100% nie karny i sam myślałem podobnie, ale teraz już nie wiem XD

1

A to nie jest tak, że jak się odbije od innej części ciała i później w rękę to nie ma karnego? Czy zmienili to znowu? XD

0

@Barcasub Jeśli rzeczywiście się nadaje na ławkę za Alonso to świetnie, nie oglądałem rezerw Barcy, ani nie oglądam teraz Levante, więc sam nie wiem jak się prezentuje.

0

Balde wygląda naprawdę słabo ostatnio, a nasza rezerwa na bokach to tylko Roberto i Alonso.. Główny cel na lato 2024 oprócz wykupienia Cancelo to powinien być kolejny boczny obrońca, np. Arnau z Girony.

0

Cancelo klasa, Felix musi to strzelić, a Lewy musi wycofać tę piłkę przed pole karne, a nie wrzucać na Yamala..

Zobacz wszystkie

36

@Braniś Toure Chyba ktoś nie wyłapał oczywistej ironii ;)

29

Nie chce mi się wierzyć w taką kwotę, ale jeśli to prawda, to jest oferta nie do odrzucenia. 80 mln za skrzydłowego bez dryblingu?

24

Głosy Lewego pokazują, że takie głosowania są bez sensu... Lepiej było jak sami dziennikarze wybierali.

19

@Firestone Dzisiaj zagrał najlepszy mecz do tej pory, ale jednak wstrzymałbym się z hurraoptymizmem, dalej psuje sporo akcji, ale rzeczywiście jego podania robią różnicę, dzisiaj nawet wygrał kilka dryblingów z czym jest największy problem.

Co do tych cyferek to wyglądają trochę mniej imponująco kiedy się doda, że 4 gole padły w Pucharze z trzecioligowcami, ale dalej jest dobrze. Jakby jeszcze Fati albo Ferran wszedł chociaż na taki poziom byłoby świetnie.

18

Frenkiemu brakuje liczb w ofensywie? Przecież bez Oriola na boisku był najniżej ustawionym pomocnikiem, a i tak sporo grał do przodu, chociażby to genialne podanie (idealne, na centymetry, dla mnie chyba zagranie meczu) do Felixa, który później asystował Robertowi.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?