0

@amanter o której będzie?

0

@Alvarinho Nazwisko jest to samo? On tylko usunął "nie".

1

@YoungLeosia Piosenki Young Leosi

0

@JustBarca "bo sami są zbyt leniwi, żeby wstać z kanapy" hahahaha. Nikt nikogo nie musi zjadać, argumenty już nie raz były podawane, a ty piszesz takie coś.... tak boli mnie wielki Lewy ahh

1

@Encore Oo, zazdro. Ja mam przygotowane Piccolo brzoskwiniowe, na wypadek jakby Leo nie wygrał. Przynajmniej się naebe, jak Leo nie odbierze 7ZP.

1

@Encore Będziesz popijał jutro 7 ZP Leo tym trunkiem?

0

@Encore a zimne kakao do tego?

18

@Vebrol Ter-Stegena bardzo lubie, niestety po operacji kolana widać, że coś jest nie tak, ktoś nawet wrzucał filmik jak się wybija...:(
Jeżeli chcemy wygrywać to musimy zmienić bramkarza ( i mówie to z bólem serca )


To na pewno nie chodzi o formę. Nie ma mowy, by gościu bronił takie strzały ( jak wyżej widać ). A teraz ma problem by w ogóle się wybić i puszcza gole które normalnie wyciągałby jedną ręką :/

6

@Nazio87 @macio_944 A Ronaldo wręcza 2 ZP, swoją za 2016 i za 2020 (Lewemu). Mówiąc; należy ci się! Zasłużyłeś!
Potem przychodzi Drogba i daje Ceerowi 5 ZP za Fair-play. Ronaldo krzyczy Siuuu!
/ Już jutro, szykujcie się.

4

@Nazio87 @macio_944 I Boras wchodzi na scenę z głośnikiem, puszcza skepte i śpiewa:
La cabaret
La cabaretooo, oni mnie oszukać, Messi dostać za nazwisko, Borek się zgadzać, Boniek się zgadzać, oddać co Roberta! Husaria!!

39

@macio_944 Też to widziałem haha.
Lewy powinnien jutro wyjśc, wyszarpać ZP i krzyknąć: Moje Ballon Doorrroo, ja zasłużyłem.

0

@19Riki20 Kij w to, co tam u ciebie riki?

1

@Djzordon Czekamy do jutra :P

2

"Znam to ujęcie tematu. Ale nie ma prawa wygrać Messi z Lewym. Nie mówimy o karierze, tylko o nagrodzie za określony czas."
Ja rozumiem, Lewy ma dobry sezon (poprzedni też, lecz to piłka za 2021) a Boras piszę takie coś haha.
Lewandowski mógł by nawet wygrać, ale pisanie, że Leo nie ma prawa?
W dodatku ten komentarz pod postem FF.
Niech jeszcze oznaczy Zibiego i powie, że Lewego chcą oszukać, może wtedy mu odpowie...
-------------------
W ogóle wiadomo o czym będzie jutrzeszja moc futbolu?

0

@DaPidejpi A kto ma profilowe? Szefito

5

@norbi77 Przydałby się taki PedroV2 w Barcelonie...

4

@Sulimo Nie karm trola :P

0

@MeMyselfAndI o boże... porównujesz wyprowadzenie piłki przez Verattiego, do nie doskoczenia przed zawodników Sevilli do Viniciusa przed polem karny?

6

@norbi77 Hahahah co za typ.

0

@Pawelsky


Mema nie mam, ale takie cudo mam.

0

@PodkarpackiKibic A ty wciąż nie rozumiesz, nie żebym siè zdziwił.

1

@Image Prawda, tak mnie boli, że nawet nie oglądałem meczu. Po wpisach na LR spodziewałem się czegoś lepszego.
@PodkarpackiKibic Ty już dałeś swój popis. Oznaczasz cały czas @Djzordon, a potem pretensje do niego...

0

@AmigoBlancos A co ma pozostawienie dużej ilości miejsca do Fatiego?

0

Tu zachwyty, ja oglądam bramkę a tu takie coś, tyle miejsca to nawet w B klasie nie zostawiają.

2

@tristan87 Ahh czyli jednak

2

@MesQueUnClub96 Suarez też nie ma :D będa mogli zbić sobie "piontke"

64


Szacun Cris!

4

@Coutinho007 Gdzie Jorginho do Goatićia.

0

@Encore Tak mi się wydawało, a ten Rudiger tak mnie wk.... taki drugi Ramos.

0

A Rudiger tam nie przytrzymywał najpierw zawodnika ManU?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?