Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter o której będzie?
0
@Alvarinho Nazwisko jest to samo? On tylko usunął "nie".
1
@YoungLeosia Piosenki Young Leosi
0
@JustBarca "bo sami są zbyt leniwi, żeby wstać z kanapy" hahahaha. Nikt nikogo nie musi zjadać, argumenty już nie raz były podawane, a ty piszesz takie coś.... tak boli mnie wielki Lewy ahh
1
@Encore Oo, zazdro. Ja mam przygotowane Piccolo brzoskwiniowe, na wypadek jakby Leo nie wygrał. Przynajmniej się naebe, jak Leo nie odbierze 7ZP.
1
@Encore Będziesz popijał jutro 7 ZP Leo tym trunkiem?
0
@Encore a zimne kakao do tego?
18
@Vebrol Ter-Stegena bardzo lubie, niestety po operacji kolana widać, że coś jest nie tak, ktoś nawet wrzucał filmik jak się wybija...:(
Jeżeli chcemy wygrywać to musimy zmienić bramkarza ( i mówie to z bólem serca )
To na pewno nie chodzi o formę. Nie ma mowy, by gościu bronił takie strzały ( jak wyżej widać ). A teraz ma problem by w ogóle się wybić i puszcza gole które normalnie wyciągałby jedną ręką :/
6
@Nazio87 @macio_944 A Ronaldo wręcza 2 ZP, swoją za 2016 i za 2020 (Lewemu). Mówiąc; należy ci się! Zasłużyłeś!
Potem przychodzi Drogba i daje Ceerowi 5 ZP za Fair-play. Ronaldo krzyczy Siuuu!
/ Już jutro, szykujcie się.
4
@Nazio87 @macio_944 I Boras wchodzi na scenę z głośnikiem, puszcza skepte i śpiewa:
La cabaret
La cabaretooo, oni mnie oszukać, Messi dostać za nazwisko, Borek się zgadzać, Boniek się zgadzać, oddać co Roberta! Husaria!!
39
@macio_944 Też to widziałem haha.
Lewy powinnien jutro wyjśc, wyszarpać ZP i krzyknąć: Moje Ballon Doorrroo, ja zasłużyłem.
0
@19Riki20 Kij w to, co tam u ciebie riki?
1
@Djzordon Czekamy do jutra :P
2
"Znam to ujęcie tematu. Ale nie ma prawa wygrać Messi z Lewym. Nie mówimy o karierze, tylko o nagrodzie za określony czas."
Ja rozumiem, Lewy ma dobry sezon (poprzedni też, lecz to piłka za 2021) a Boras piszę takie coś haha.
Lewandowski mógł by nawet wygrać, ale pisanie, że Leo nie ma prawa?
W dodatku ten komentarz pod postem FF.
Niech jeszcze oznaczy Zibiego i powie, że Lewego chcą oszukać, może wtedy mu odpowie...
-------------------
W ogóle wiadomo o czym będzie jutrzeszja moc futbolu?
0
@DaPidejpi A kto ma profilowe? Szefito
5
@norbi77 Przydałby się taki PedroV2 w Barcelonie...
4
@Sulimo Nie karm trola :P
0
@MeMyselfAndI o boże... porównujesz wyprowadzenie piłki przez Verattiego, do nie doskoczenia przed zawodników Sevilli do Viniciusa przed polem karny?
6
@norbi77 Hahahah co za typ.
0
@Pawelsky
Mema nie mam, ale takie cudo mam.
0
@PodkarpackiKibic A ty wciąż nie rozumiesz, nie żebym siè zdziwił.
1
@Image Prawda, tak mnie boli, że nawet nie oglądałem meczu. Po wpisach na LR spodziewałem się czegoś lepszego.
@PodkarpackiKibic Ty już dałeś swój popis. Oznaczasz cały czas @Djzordon, a potem pretensje do niego...
0
@AmigoBlancos A co ma pozostawienie dużej ilości miejsca do Fatiego?
0
Tu zachwyty, ja oglądam bramkę a tu takie coś, tyle miejsca to nawet w B klasie nie zostawiają.
2
@tristan87 Ahh czyli jednak
2
@MesQueUnClub96 Suarez też nie ma :D będa mogli zbić sobie "piontke"
64
Szacun Cris!
4
@Coutinho007 Gdzie Jorginho do Goatićia.
0
@Encore Tak mi się wydawało, a ten Rudiger tak mnie wk.... taki drugi Ramos.
0
A Rudiger tam nie przytrzymywał najpierw zawodnika ManU?