5

@Janiama Ja chciałem by Leo wygrał Mś i co? G...., zobaczymy 29.11.2021 ;)

1

@Lionel_Messi10 Fanboy
@FCMichalo Photoshop na 100%

0

@mekston Ja nie w temacie, ale jaki kurs był po CA?

1

@Encore @mekston oojjj chyba pewniak?
Wypowiedz się bo ty ekspert.

1

@PatrychoO Dzięki za oznaczenie, niestety spasuje :/
Kupon w grze :) jeszcze...

0

@Woland10 "A Chelsea Tuchela, najnowszy przykład, to jak wygrało? Kto tam jest jakiś super bramkostrzelny? Mieli 9 w wyjściowym składzie? Grali Havertzem, a Werner w wykończeniu zawodzil."

0

@Woland10 9 nie musi strzelać, taki ekspert tego nie wie?

0

@pyra92 "ADM by wyglądali lepiej bo ten biega" ta, chyba w innym meczu.
Akurat to dziwne, bo Messi więcej razy ustawiał się bliżej swojej bramki niż Ney czy Mbappe.

0

@Rust_Cohle To też mówie, ale Guardiola nie wystawiając Jesus'a sam sobie kopał dziurę. Na szczęscie Jesus ją zakopał :)
Poprostu uważam, że to był średni mecz City.
Nie potrafili strzelić bramki "7v10" to co będzie jak Bayern zagra 10v10 :O

0

@joloskyy Słabe było to City, że hej. PSG bez pomocy to możw ugrać puchar tymbarka. Neymar gdyby zapakował było by 1-2 to trochę średnio co?
Jesus sam mecz wygrał :]
PSG może dziękować, że Jesus nie grał od początku, Guardiola to niech uważa, bo z Live,Bayernem czy Chelsea może być nie za fajnie.

0

@Encore Podobno kontuzja, może wróci w połowie grudnia, ale lekarze jeszcze nie dali info. Podobno coś z udem.

0

@Gall To wygląda trochę tak jakby Mbappe-Messi-Neymar byli pomocnikami.

0

@Witekk10 Aktualnie, nie. Ostatnimi czasy tu niektórzy piszą takie bzdury, że teraz krytyka Messiego może być tak odbierana.

1

@Pilka_jest_okragla Tylko spójrz na pomoc City, a PSG. Guardiola klasa, jednak to bardziej pokazało nieudolność Poche.

0

@PodkarpackiKibic O pół sobie zawyżyłeś

0

@PodkarpackiKibic ? Normalnie ci wyjaśniłem, a ty zachowujesz się jak dziecko. Ile ty masz lat? 5?

2

@Encore Jak nie wymienia pomocy, albo chociaż Veratti nie będzie grać, to mogą nawet chodzić na rękach. Nic to nie zmieni.

0

@PodkarpackiKibic ??? Chłopie, jak @Djzordon coś wrzuca to narzekacie i się śmiejecie "Escandalo" a teraz sam go wywołujesz. Czego nie rozumiesz?

0

@PodkarpackiKibic Narzekacie na niego, a teraz go oznaczasz....ahh

2

@Encore 3 pressować i w trójke sami robić akcje :P
Top taktyka, dawaj za Poche do PSG. Żeby taki geniusz marnował się na la rambli.

0

@Ronmes No to powiedzieli, że nie może sprawdzić. Bo nie jest bezpośrednio na czerwoną.

0

@Ronmes Oglądasz na polsacie?

0

Co ja czytam XD

1

Ciekawe czy strzeli gola Kimbappe

1

@unbelievable No proste, Haller leci z Lewym.

1

Kolejny gol Haller'a!!

0

@kuz +1 jak można takie coś robić...hańba.

1

@Grzbiet | @Comfortable_ to bierze ;D

3

@VamosRakieta brameczki*

0

@Encore Obyś miał rację, nie będzie co zbierać. Czarne stroję=ładna gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?