Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wrócił Araujo!!
2
Gdyby nie było spalonego, to karny dla Villarealu.
1
DEPAY... Nie po to cie wymienialismy na Griezmanna!!!
0
Dzwonnik, tak mi graj!
0
Jak narazie gramy? Bo dopiero odpaliłem.
1
@PatrychoO Juź było ostatnio, ale takie cudo można oglądać po kilka razy.
6
@BarcaInfo @Rewolucja123 trenera analityka już mamy :]
@MesQueUnClub96 na dyrektora sportowego, by nam znalazł perełkę jak np. Dodi
Ja na dyrektora akademii, no i potrzebujemy jeszcze trenera przygotowania motorycznego... @Encore podejmiesz się?
2
@DaPidejpi
Piękny widok, Kimmich też wielki kozak a tu Neymar z Paredesem
2
@MesQueUnClub96 Mnie boli, jak Neuer mówił, że pokaże Messiemu kto jest "Bossem". A potem przyszedł mecz... i Leo pozamiatał na błysk.
0
@Momals11 Który?
3
@DaPidejpi Real złomuje Bayern, a Barca Real i pięknie :)
2
@MesQueUnClub96 A ja po disneyowemu :P
1
@Essos Magician ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
https://x.com/azin_FCB/status/1464596326939705346
Hahah, Legendarna "." znów robi ratio.
0
@AdiKingu96 Na yt też oglądasz reklamy?
1
@Coutinho007 Imo Fati ma bardzo dobre wykończenie, dryblingu jakiegoś niesamowitego nie ma. Ferran chyba dryblerem też nie jest, osobiście wolałbym Adeyemiego. (To napastnik, wiem)
1
@LucaMancini Znalazłem coś takiego:
Kiedy gala: poniedziałek, 29 listopada
Transmisja: od 20:30 w TVP1, TVP Sport
Kto skomentuje: Maciej Iwański
Studio: od 19:00 w TVP Sport
Prowadzący studio: Sylwia Dekiert
Reporter: Jacek Kurowski oraz Patryk Ganiek, Jan Sławiński, Maciej Barszczak i Mariusz Jankowski
1
@LucaMancini 18 z tego co pamietam
1
@IronSanHybrid Wrzątek pije xD
Idzcie imprezować, ja kiedyś będe. Teraz jestem nauczycielem, a koledzy mają firmy.
3
@mindbender84 " najlepszym drużynom w większości przypadków bardzo łatwo wyłączyć, bo biega 8 km na mecz" Np? Kto wyłączył Leo?
"Bayern z Messim byłby słabszy bo oni nie potrzebują takiego gracza, a silnego świetnego tech. pracusia z bdb wykończeniem." ŻARTUJESZ? Klub potrzebuje napastnika do strzelania :OO
Przecież Messi w Barcelonie nie potrzebował napastnika. I to wcale nie jest tak, że Barcelona szuka napastnika, bo to jedna z najbardziej kulejących pozycji.
Mi się wydaję, że Barcelona nie potrzebuję skrzydłowych tylko kolejnego pomocnika... no chyba oczywiste, że Bayernowi nie potrzebny kreator, tak jak Barcy pomocnik (oczywiście taki Kimmich, Kante wzmocnili by Barce, lecz my potrzebujemy skrzydłowego)
5
@Encore Ja ani to, ani to. Wolę grę Jadona Sancho.
0
@Transu96 Ta widziałem, ale taki kop na głowę mógł skończyć się tragicznie.
0
4:25 ... Co to jest? Już wcześniej ktoś wrzucał urywek z tej "gali". Tragedia...
3
@Encore Dopiero mieli budować (jezeli dobrze pamiętam)
0
@Encore Tam nie było.
@Kapitan hawk I wujek, ciotka oraz syn.
45
:) Co chłop dał
7
@AnnaMarianna Na Roksie. Niestety nasz związek nie przetrwał... Roksa dziś upadła, a ja nie mam numeru ;(
1
A taką petardę szykowałem, mój własny żart...ah @reloaded
0
@Madridistaaa
:) to dobrze, że daje znaki. Można zapytać jak tego dokonałeś? Bo mój nie daje :/
0
@Madridistaaa Jak jest pełny mózg to daje znaki, twój nie daje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)