1

@Encore Nie widziałem gola na żywo, ale Jorginho... tragedia. Sancho krul!
Takie coś zrobić, hahha ZP loading...

3

https://x.com/UnitedZonePod/status/1465013084762869763
JORGINHO XDDD
Myślałem, że takiej tragedi aż nie zrobił, ale jednak... haha

1

Samcho strzela Chelsea... czyżby koniec świata.

0

@DaPidejpi Teraz jest jako "trener" w drugiej będzie grał.

0

@MarioVeB! PSSST, be careful.

1

@Adi123456789 Adi, to był żart (chyba).

4

@ElKamil przykro mi.

1

Hat-trick asyst!!

0

@mekston aaa 3 bramkami przewagi..

0

@mekston z Bordo

0

@Barca1992 Czym jest żart FF? W sensie, że wygrana Leo to żart?

0

Czy ta wyciąnięta noga ma znaczenie?

0

@Klaudix A ci dalej o tych gwiazkach XD

0

@ciema Cały czas wrzuca jakieś tweety: Lewandowski ball'dor, Ballondorski itp
Więc to nie jest tak, że tylko o Messim się mówi. Oczywiscie przecieków o Lewym nie ma, a pewnie o to ci chodziło.

1

@ciema To zobacz co robi Bayern na tt.

2

@Encore On jest za Ronaldo :)
@arasz1819 jeszcze broda zgolona :O

1

@mekston Spalony :/

2

O w czarnych strojach grają, no to winek.
Leo bez brody!!! 7 ZP loading

0

@Woland10 On trolluje tą 4 z przodu... już kilka razy to słabo działało a ten dalej to gra :/

4


A ten dalej swoje...
O k... Ramos haha

0

@Nightingale Aktualnie z tego co tutaj czytałem ludzię chcą skrzydłowego, który potrafi wygrać pojedynek 1v1 i stworzyć przewagę.

0

@Nightingale Ja Adeyemiego bym brał, lecz wydaję mi się, że ludzie narzekają z innego powodu.

3

@PatrychoO Eee dopiero ładował mi się tweet i myślałem, że to jest z tym tygrysem. Przeczytałem PR i myślałem o tym:


1

@PatrychoO "8 byłych zwycięzców Złotej Piłki miało wybrać swoje tegoroczne TOP3. Wybory Messiego" Jak Lewy miał głosować.
@QUNJ "W sensie,że zarzuciłeś teraz baicik,bo ty tylko baity zarzucasz,a inny jak skomentują to się spinają?" W punkt :]

5

@MesQueUnClub96 Myśle, że mógłby się wybronić, Neymar też zagrał dobre CA, a zaszedł w LM dalej niż Bayern.
@Sulimo Lewy nigdy nie zdobył ZP.

0

@Encore @zodiak_10 Dziś Jadon jutro Gala, oby Sancho nie zwinął Leo 7 ZP.
#LM7

1

Proszę Cou.. strzel!!!

0

Już 45 minut minęło? Jakie nudy...

0

Depay wyjdz przynajmniej do Abde, żeby miał z kim na klepke zagrać...

1

@hayek Ale prawda, że tak to wyglądało...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?