Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Nie widziałem gola na żywo, ale Jorginho... tragedia. Sancho krul!
Takie coś zrobić, hahha ZP loading...
3
https://x.com/UnitedZonePod/status/1465013084762869763
JORGINHO XDDD
Myślałem, że takiej tragedi aż nie zrobił, ale jednak... haha
1
Samcho strzela Chelsea... czyżby koniec świata.
0
@DaPidejpi Teraz jest jako "trener" w drugiej będzie grał.
0
@MarioVeB! PSSST, be careful.
1
@Adi123456789 Adi, to był żart (chyba).
4
@ElKamil przykro mi.
1
Hat-trick asyst!!
0
@mekston aaa 3 bramkami przewagi..
0
@mekston z Bordo
0
@Barca1992 Czym jest żart FF? W sensie, że wygrana Leo to żart?
0
Czy ta wyciąnięta noga ma znaczenie?
0
@Klaudix A ci dalej o tych gwiazkach XD
0
@ciema Cały czas wrzuca jakieś tweety: Lewandowski ball'dor, Ballondorski itp
Więc to nie jest tak, że tylko o Messim się mówi. Oczywiscie przecieków o Lewym nie ma, a pewnie o to ci chodziło.
1
@ciema To zobacz co robi Bayern na tt.
2
@Encore On jest za Ronaldo :)
@arasz1819 jeszcze broda zgolona :O
1
@mekston Spalony :/
2
O w czarnych strojach grają, no to winek.
Leo bez brody!!! 7 ZP loading
0
@Woland10 On trolluje tą 4 z przodu... już kilka razy to słabo działało a ten dalej to gra :/
4
A ten dalej swoje...
O k... Ramos haha
0
@Nightingale Aktualnie z tego co tutaj czytałem ludzię chcą skrzydłowego, który potrafi wygrać pojedynek 1v1 i stworzyć przewagę.
0
@Nightingale Ja Adeyemiego bym brał, lecz wydaję mi się, że ludzie narzekają z innego powodu.
3
@PatrychoO Eee dopiero ładował mi się tweet i myślałem, że to jest z tym tygrysem. Przeczytałem PR i myślałem o tym:
1
@PatrychoO "8 byłych zwycięzców Złotej Piłki miało wybrać swoje tegoroczne TOP3. Wybory Messiego" Jak Lewy miał głosować.
@QUNJ "W sensie,że zarzuciłeś teraz baicik,bo ty tylko baity zarzucasz,a inny jak skomentują to się spinają?" W punkt :]
5
@MesQueUnClub96 Myśle, że mógłby się wybronić, Neymar też zagrał dobre CA, a zaszedł w LM dalej niż Bayern.
@Sulimo Lewy nigdy nie zdobył ZP.
0
@Encore @zodiak_10 Dziś Jadon jutro Gala, oby Sancho nie zwinął Leo 7 ZP.
#LM7
1
Proszę Cou.. strzel!!!
0
Już 45 minut minęło? Jakie nudy...
0
Depay wyjdz przynajmniej do Abde, żeby miał z kim na klepke zagrać...
1
@hayek Ale prawda, że tak to wyglądało...