Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Wiem, ja ciągle kibicuje Jadonowi. Sancho?. TOP
5
I teraz można kibicować Lewemu :)
7
@Encore Ejjj, ładnie to zrobili.
10
@Pawel13sz Brakuje Luisito ZP ;P
2
Leo w środę pokazuję piłkę?
0
A gdzie Dibu? Przydałby się.
0
Albo Leo wygrał, albo ma wyeane.
0
Teraz ZP? Czy ile jeszcze wyróznien?
2
@amanter to ta twoja?
1
Patrzcie na Mateo, może pokaże "7" palcami.
0
Kij z ZP, wybieramy nalepsza partnerkę :D
0
@POLAK12345 Aż tak żałosne są moje wpisy :/
7
Dopiero wróciłem ze sklepu, wyzywali już Leosia?
1
Komentarz usunięty
1
@kuz Złoty obrońca :O, ZP chyba nie jest nową nagrodą.
1
@BarcaInfo Czuć aż w Paryżu? Bo ja w Polszy, to w masce muszę siedzieć.
0
@BarcaInfo Co tam się dzieje? Jak nastroje?
1
@Encore Najlepszy skrzydłowy 2021 (Sancho) ci powiedział?
0
To wygląda jak potwierdzenie ZP dla Leo.
0
@avanes Aż tak ZP dla Leo jest pewna? Co prawda zdziwiłbym ( lekko )się jakby wygrał Lewy, ale to jest możliwe.
4
@BarcaInfo Messi im już dał to co chcieli :P co tam jakaś Złota piłka ( Messi chyba też ma takie podejście )
7
@Encore
Dobrze Stano :)
3
@macio_944 FB wciąż nie zmienne.
7
@marcin62 setkę* błąd ci się wkradł.
1
@Comentateiro Neymar ma być drugi.
6
@Alvarinho Napisz "chce uwagi" po co się męczysz?
XD "
Jakie to jest smutne że sami nakręcacie wojenki między sobą. Toksyczność tej strony już dawno osiągnęła szczyt. Dziwie się że moderacja nie kończy w zarodku pewnych dyskusji, a starzy userzy tak łatwo dają się podejść i sprowokować" ty robisz to samo. Piszesz puchar tymbarku, a będziesz innycb pouczał haha
0
@Dzemix111 Ahhh... a jak Ronaldo wygrywał w 2016. Można powiedzieć: Było.
0
Łatwo, Mbappe przychodzi za darmo, to kasa na Halanda będzie :]
0
@Kondziubarca @kuz Salah ładnie chodzi, chociaż by wygrać i tak by musiał utrzymać formę :P
Dzięki chłopaki.
0
To jak Salah teraz gra, nie ma znaczenia? Bo nowa ZP zaczyna się od stycznia?