0

@mekston A mecz z Hiszpanią był na MŚ? XD
To tym bardziej... ale Leo grał na ogórków.
Ronaldo z Francja nie zagrał, a Leo zagrał słabo z Brazylią. Wnioski wyciągnij sam
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Adi123456789 Ma grać, jest w kadrze.
@Encore Tak, razem z masą kajmakową z biedronki.

4


Jednak chyba jutro.

13


@AllBundy A propos Shen Longa :)

4


Trzeba anulować:
ZP 2021 dla Messiego. Di maria Robbed?
ZP 2016 dla Ronaldo. Eder Robbed?
A nie, zapomniałem, że Ronaldo "mentalował" Eder'a z ławki. Prawdziwy kapitan!

0

@Pawel13sz 2 piłki ukradli, już wiem skąd problemy finansowe Barcelony.

2

@Kluivert_P Omikron? Brzmi jak jakaś planeta z Transformersów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@zodiak_10 Tak, wypieram się.
Ja byłem w MESSI FC. Szach i Mat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@DaPidejpi Luz, teraz mogłby ci odpowiedzieć jedynie @BarcaInfo a czy powie prawdę, nie wiadomo.
"Tak, potrzebuje atencji" No offence, ale śmiesznie wyszło. Mogłeś to wkleić do tamtej dyskusji, ale temat jest, jaki jest to w/e.

0

@Momals11 Też rozmawiałeś z wróżbitą Maciejem?

0

@DaPidejpi "Widziałem już podobny tekst, niestety w głowę mu nie wejdziesz :/" To wciąż nie zmienia tego co napisałem.

3

@Danny Gaucho O brawo! Ja wkleiłem tekst na twittera, nie wyszło. Ale szeryf znalazł zgubę.

1

@DaPidejpi Nie no Dapi... akurat to mógł napisać każdy. Widziałem już podobny tekst, niestety w głowę mu nie wejdziesz :/

1

@Rewolucja123 ah... oni nawet nie rozumieją, że głosowanie kończy się 24 pażdziernika.

10

@BarcaFan17 Fakt, nie opinia = gadam głupoty ( w tym przypadku :D )

2

@Witekk10 "Robbed 2021!!!" :D
@FC1899Barca
https://x.com/CrewsMat10/status/1465484964074606592
"Nie masz żadnego o pie...ego pojęcia o piłce nożnej, jeśli myślisz, że złota piłka, którą wygrał Messi, nie była zasłużona. Dominował w statystykach i wszyscy wiedzą, że Lio wnosi znacznie więcej niż tylko statystyki na boisku."
Pierwszy lepszy komentarz go gniecie, a nie przepraszam. Komentarz napisał fanboj Leo.

8

@bafi Bo nie ma nazwiska i jest z Urugwaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

"Że mu nie wstyd że ją przyjął, powinien ją oddać, bo sam dobrze wie że przez cały rok był cienki"
Opinia eksperta, Messi oddawaj balona.
// W ogóle, zrobił ktoś z Messim "klasyka" pewnego użytkownika? Messi!! Najlepszy piłkarz....?

0

Komentarz usunięty

1

@BarcaInfo Mocne. Ale zasłużył, gdyby nie te wścibskie France Football.

1

@Kapitan hawk Potrzymaj mi 6 złotego buta :)

1

@PatrychoO To nagroda dla NAJLEPSZEGO PIŁKARZA. Dryblingi, kluczowe podania? Haha, przecież Robert jest napastnikiem...
500iq

0

@Sulimo Kobieta Donnarumy ;o

0

@macio_944 Ee a co z tym zegarkiem?

1

@Kapitan hawk Jednak zostanę przy FB.

2

Warto wchodzić na FB? Czy za mocno tam jest?

0

@Encore Na szybko było robione. Mogli nic nie robić, ale chcieli przynajmniej stwarzać pozory.

0

@zeko0 zwaszka na ruchy :)

3

@Encore Imo, nie ma znaczenia co by zrobili, zawsze dałoby się zparodiować.

0

Już po ZP, to można wrócić do najlepszej postaci z Naruto (≖ ͜ʖ≖)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?