Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston A mecz z Hiszpanią był na MŚ? XD
To tym bardziej... ale Leo grał na ogórków.
Ronaldo z Francja nie zagrał, a Leo zagrał słabo z Brazylią. Wnioski wyciągnij sam
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Adi123456789 Ma grać, jest w kadrze.
@Encore Tak, razem z masą kajmakową z biedronki.
4
Jednak chyba jutro.
13
@AllBundy A propos Shen Longa :)
4
Trzeba anulować:
ZP 2021 dla Messiego. Di maria Robbed?
ZP 2016 dla Ronaldo. Eder Robbed?
A nie, zapomniałem, że Ronaldo "mentalował" Eder'a z ławki. Prawdziwy kapitan!
0
@Pawel13sz 2 piłki ukradli, już wiem skąd problemy finansowe Barcelony.
2
@Kluivert_P Omikron? Brzmi jak jakaś planeta z Transformersów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@zodiak_10 Tak, wypieram się.
Ja byłem w MESSI FC. Szach i Mat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DaPidejpi Luz, teraz mogłby ci odpowiedzieć jedynie @BarcaInfo a czy powie prawdę, nie wiadomo.
"Tak, potrzebuje atencji" No offence, ale śmiesznie wyszło. Mogłeś to wkleić do tamtej dyskusji, ale temat jest, jaki jest to w/e.
0
@Momals11 Też rozmawiałeś z wróżbitą Maciejem?
0
@DaPidejpi "Widziałem już podobny tekst, niestety w głowę mu nie wejdziesz :/" To wciąż nie zmienia tego co napisałem.
3
@Danny Gaucho O brawo! Ja wkleiłem tekst na twittera, nie wyszło. Ale szeryf znalazł zgubę.
1
@DaPidejpi Nie no Dapi... akurat to mógł napisać każdy. Widziałem już podobny tekst, niestety w głowę mu nie wejdziesz :/
1
@Rewolucja123 ah... oni nawet nie rozumieją, że głosowanie kończy się 24 pażdziernika.
10
@BarcaFan17 Fakt, nie opinia = gadam głupoty ( w tym przypadku :D )
2
@Witekk10 "Robbed 2021!!!" :D
@FC1899Barca
https://x.com/CrewsMat10/status/1465484964074606592
"Nie masz żadnego o pie...ego pojęcia o piłce nożnej, jeśli myślisz, że złota piłka, którą wygrał Messi, nie była zasłużona. Dominował w statystykach i wszyscy wiedzą, że Lio wnosi znacznie więcej niż tylko statystyki na boisku."
Pierwszy lepszy komentarz go gniecie, a nie przepraszam. Komentarz napisał fanboj Leo.
8
@bafi Bo nie ma nazwiska i jest z Urugwaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
"Że mu nie wstyd że ją przyjął, powinien ją oddać, bo sam dobrze wie że przez cały rok był cienki"
Opinia eksperta, Messi oddawaj balona.
// W ogóle, zrobił ktoś z Messim "klasyka" pewnego użytkownika? Messi!! Najlepszy piłkarz....?
0
Komentarz usunięty
1
@BarcaInfo Mocne. Ale zasłużył, gdyby nie te wścibskie France Football.
1
@Kapitan hawk Potrzymaj mi 6 złotego buta :)
1
@PatrychoO To nagroda dla NAJLEPSZEGO PIŁKARZA. Dryblingi, kluczowe podania? Haha, przecież Robert jest napastnikiem...
500iq
0
@Sulimo Kobieta Donnarumy ;o
0
@macio_944 Ee a co z tym zegarkiem?
1
@Kapitan hawk Jednak zostanę przy FB.
2
Warto wchodzić na FB? Czy za mocno tam jest?
0
@Encore Na szybko było robione. Mogli nic nie robić, ale chcieli przynajmniej stwarzać pozory.
0
@zeko0 zwaszka na ruchy :)
3
@Encore Imo, nie ma znaczenia co by zrobili, zawsze dałoby się zparodiować.
0
Już po ZP, to można wrócić do najlepszej postaci z Naruto (≖ ͜ʖ≖)