1

@neeed Ronaldo miał zupkę chińską, a LM wygrali :]

3

@Adi123456789 Przecież przed chwilą "skleiła"
( Sevilla )bardzo ładną akcje, tylko był spalony

12

@Pawel13sz Co za gość...
Prime Suarez > Prime Lewy

1

Z ManU--błąd, z West Ham'em-- błąd, z Szwajcarią nie trafiony karny, przez co Włosi mogą odpaść ( mi się wydaję, że wygrają, ale jednak). Ciekawe co u Zibiego ;)

0

Jorgihno powinen być 1. Haha

39


Dobrze gada ten Cristianu.

Całkiem, całkiem :D

0

@tomek8756 Ja nie z tamtych okolic, więc nie skorzystam, ale możesz zarzucić może ktoś się skuśi :D

0

@Rewolucja123 Aż 61... wow! 149 dziennikarzy umieściło Leo w swojej top 5.

1

@zuang1995 "W tym plebiscycie liczą się drużynowe osiągnięcia, a nie indywidualne. " Ja słyszałem, że pod uwagę biorą 3 kryteria.

5

@TylkoBarca7273 Piłem, Ice tea bez Harnaśia i lepsze, zamykam dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@DaPidejpi Po co Ronaldo ZP, więcej warta jest już Dubai D'or.

0

@Rewolucja123 144, ciekawe jak to wygląda u Leo.

0

@Rewolucja123 A brak w top 5?

1

@zodiak_10 Factos, Ronaldo 5 ZP bez dyskusyjnie, a Van Robbed.

0

@dasouzar11 Moriba sprawiedliwa, a mógł sobie grać w Barcie :P

0

@Woland10 Akurat Neymara można krytykować, ale on jako jedyny (nie licząc Mbappe) potrafi zagrać na klepkę z Messim. Gdyby Ney poprawił strzały, to można coś z tego "skleić"

2

@ShawnC Wiem, ale jakie aspekty gry brał pod uwagę. " Messi w prime 91 goli i 30 asyst w roku takze tego." Gdy podstawić to pod Prime R10 to nie miałby szans, dlatego pytam ;)

1

@puyol_presidend5 Co masz na myśli mówiąc "Prime". Co bierzesz pod uwagę u R10? Messi pewnie w większości deklasuje R10 w Prime, ale chce wiedzieć co masz na myśli :)

3


Stano dodał film o ZP i Fifa best, obejrze, ale nie wiem czy jest sens. Eksperci w komentarzach już go "wyjaśnili"
https://zapodaj.net/22288747678a0.jpg.html

0

@Pawel13sz On ma jeszcze pudełko, bogacz. Ciekawe co w środku? Jopek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FafitFCB Cześć, ja jem wafla ryżowego, miłego spaceru :D

10

@AlicjaFCB Gomes się spłacił podaniem do Alby w klasyku.

0

@Hubsao Ale też Barca grała z Bayernem ;)

6

@Hubsao Ja też z 3-0 na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@pres No tak, ale to dlatego, że widział Verattiego przy piłce. Może myślał, że wykopie czy coś ;/
W ogóle ta akcja ma 4 lata... ja to pamiętam jakby to było wczoraj.

0

@pres Ten z Verattim, bramkarz pomagał Matuidiemu. To było mega ch...owe

3

@Ronmes Ktoś pytał kim jesteś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Ojciec5tkidzieci uważaj Bruno na banie.

0

@puyol_presidend5 Już bez przesady.

0

@TheNekro94 Czyli wczorajsza bramka z karnego była 801?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?