2

@FC1899Barca Przylecieli po Messiego.

0

@vangoor Mi wystaczy wafel.

0

@Encore Oooo, jak go nominowałes, to teraz mogę oddać głos na kogoś innego.

0

@Kwiatek67 Ooo, to jeszcze lepiej. Złoty wafel>ZP

0

To kiedy mogę odebrać ZP?

1

@Ronnie1992 Ronnie1992- Poranek Kojota. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Lionel_Messi10 MM jutro po golu :P

0

@Encore Dobrze mówisz Enkorze.
@Rewolucja123 I Sancho FLOP.

25


G.O.A.T

3

@RomanHoffer Zdrowia :)

0

@Colin94 Nie, masz zasłonić rolety w domu bo podgląda cię sąsiadka.

2

@Emhyr "Bawią mnie ci wszyscy znawcy futbolu" Mnie też, a Boniek najbardziej.

2

@Momals11 To tak jak Messi.

4

@Rewolucja123 Ahh szkoda, było blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może za piątym już nie wróci :D

18

"Z kim Barcelona może zmierzyć się w Lidze Europy?" Jaka Liga Europy? Mamy 2015 rok, własnie wygraliśmy tryplet!

1

@Ali094 "Zanim wy na mnie wylejecie hejt zadajcie sobie pytanie dlaczego?" Za co ma się wylać hejt?

0

@PodkarpackiKibic " a ciebie dalej boli ze Real wychodzi powoli na prostą ?" Gdzie tu jest ból dupy? Ta, nie łapie się.... co mnie ochodzi ze 2 sezony ratuje dupę?
"Obecnie jest w TOP 3 bramkarzy i to nawet nie ulega dyskusji"

0

@PodkarpackiKibic A ty dalej nie umiesz czytać? Jak już chcesz atakować, to przeczytaj swój komentarz tak z 3 razy.

0

@Pawel13sz :O ciekawe ile w 2012.
A ile z tych 173 strzeliło MSN, wiesz?

1

@Encore i Sancho flop.

3

@Witekk10 Moi ludzie już schodzą.

0

@Conradxc "Obecnie jest w TOP 3 bramkarzy i to nawet nie ulega dyskusji. Podaj mi tych 5 lepszych od Courtoisa. Tylko bez wyników plebiscytu, pytam obecnie na dziś"
" Ja rozumiem niechęć do rywala, ale naprawdę trzeba mieć straszne kompleksy, żeby takie bzdury wypisywać."
Naucz się czytać, a nie jakieś historie sobię dopowiadasz.

5

@MontelQ Moi ludzie wchodzą.

0

@FC1899Barca I rywalom Bayernu i Realu

1

@Alanooo Sprzedać wszystkich i gramy Gavim, Pedrim, Nico a z ławki będzie wchodził Puig. Wszyscy co są na free w zimę, będa marnować kariery na odbudowanie Barcy...

3

1

@Kondziubarca Ter Stegen nie złapie formy, on ma jakiś ogromny problem z kolanami. Jak najszybciej musimy szukać zastępcy... :(

0

@FC1899Barca Ok, ale to są i tak za duże zmiany. "Alba, Araujo, Garcia, Dest, Nico, Gavi, Pedri, Ansu i powyżej przytoczony Depay to ludzie, wokół których trzeba zbudować nową Barcelonę i dobrać ludzi, którzy będą w stanie dać nam odpowiednią JAKOŚĆ na JUŻ" A zmiennicy? Pedri, Ansu, Gavi oni mają po (około) 18 lat. Widziałeś co się stało z Pedrim.
Ci młodzi wciąż nie zapewnią nam top 4 ( nawet z walką o top4 będzie ciężko).
Azpi będzie chciał odbudować Barce pod koniec swojej kariery? No raczej nie.

0

@FC1899Barca ter Stegen
Neto
Pique
Mingueza
Lenglet
de Jong
Dembele
Coutinho
Demir
Roberto
Umtiti
Puig
Luuka
Brajtłajt
Chcesz zebyśmy spadli do Segunda?

1

@Rewolucja123 W roku kalendarzowym 2022.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?